דיון על מוקי

mayan d11

New member
דיון על מוקי ../images/Emo140.gif

הנה פתחתי שירשור אחר אמממ אני לא מבין מה אנשים מתרגשים מהדברים שהוא אומר זה ידוע שככל שאתה אומר שטויות אתה מייחצן יותר טוב את הדיסק שלך

hodayoyo

New member
לא ככה../images/Emo60.gif

הוא טיפש ואני מכירה עכשיו מספיק אנשים שלא רוצים לשמוע עליו בכלל בגלל הדברים המטומטמים שהוא אמר. כאילו אתה בעד ההתנתקות, שיהיה לך בכיף, אבל יש גבול לצורת דיבור שלו.

אני מצטערת,

אבל למי אנשים עושים פוזות? אתם לא רוצים לשמוע את המוזיקה שלו בגלל מה שהוא אמר-אל תשמעו, די להתבכין! הבנאדם אמר מה שהוא רוצה להגיד (וזה מה שהיפ הופ מייצג,לא?) אז נכון שהוא מגזים,ונכון שזה לא צריך להשמע ככה- אבל כמו שמעיין אמרה-זה רק עוד יחצון לאלבום שלו... חיובי או לא,זה ממש לא מענין אף אחד-אם מדברים אלייך זה כבר אומר שהאלבום שלך ימכור עוד כמה עותקים...

ben4ever

New member
ע"פ מיטב הבנתי,מעיין הוא בן../images/Emo3.gif

אני אישית לא אהבתי כ"כ את צורת ההתבטאות שלו,אבל לכל אחד יש את הזכות הליברלית להתבטא איך שבא לו(ואני מכיר אנשים שההתבטאויות שלהם על ההתנתקות קיצוניות הרבה יותר משל מוקי),וזה הרי ברור מאליו שיש פה איזה אינטרס מסוים לעלייה במכירות ולתשומת לב במדיה,באותה מידה שכל פלוץ או פליטת פה של אביב גפן מחזירה אותו לכותרות.... אז הוא רוצה לשבור למתנחלים את העצמות? שישבור להם את העצמות מצידי...אני לא אקנה את הדיסק שלו בשל פרובוקציות. אותי מעניין רק המוסיקה,ולא פוליטיקה ושטויות כאלה.

efa666

New member
דוגרי

והוא עושה מוזיקה ממש כיפית...מה שהוא אמר לא מפריע לי בכלל לשמוע אותו.

israel1986

New member
זכות ליברלית?

כמו שאני מצפה ממתנחלים שלא יקראו לאלימות נגד פעילי שמאל, ככה אני מצפה גם מהצד השני. לא סתם חופש הביטוי מוגבל.

mayan d11

New member
אני בן ../images/Emo140.gif

ולא יודע אני אומר לו כל הכבוד שהוא יכול להגיד מה שהוא רוצה הנה קישור לכתבה שעשו בערוץ 24 גם בגלל זה וגם בגלל שהוא הולך לעשות קליפ לשיר חדש שלו "שיר מלחמה" http://www.mymusic.co.il/MyMusic/magazine/20050529043258.htm מי שראה את התוכנית סוף עונת התפוזים גם שם אבי בללי מנקמת הטרקטור התייחס לכל השטויות שאומרים כדי למכור דיסקים אני אוהב את זה אני אוהב שאומן ככה מזיין את השכל על שטויות אביב גפן יש לו יציאות אני אוהב את זה

One Echoe

New member
מה הוא כבר אמר?

זה הרי ברור שהוא היה ציני בכוונה. הוא לא באמת התכוון שצריך לזרוק את המתנחלים לתוך משאיות ולשבור להם את העצמות. באמת, אתם פשוט נשאבים לתוך גימיק תקשורתי מכוון. אני בכלל לא אוהב את המוזיקה שלו יותר מדי, אבל אין לי בעיה עם מה שהוא אמר, ואם אני ארצה לשמוע את המוזיקה שלו זה לא יפריע לי בשיט.

hodayoyo

New member
מה הוא כבר אמר?!../images/Emo60.gif

אני היחידה שהמשאיות עושות לה אסוציאציות של שואה?!

One Echoe

New member
המשך..(בטעות לחצתי אנטר)

כנראה שכן...וגם אם זה העלה לאנשים אחרים... אני בטוח שמוקי לא התכוון לזה. למה להגזים ולהקצין? אני אמנם לא מכיר את הדיעות שלו והכל, אבל אני בטוח שהוא לא התכוון לזה. כמו שאמרתי-הוא בכוונה הוא מוקצן בשביל להבהיר שפשוט נמאס מהמתנחלים.(כמו שאמרו לפני בפורום).

למעלה