דיון על המצב

../images/Emo101.gif סיוע נפשי לגולשי תפוז

תפוז נותנת לכם עזרהנפשית האם אתם מרגישים צורך בעזרה נפשית בעקבות המצב? האם קטיושה נחתה ליד הבית שלכם ואתם לא מצליחים להשתחרר מהחרדה? האם אחד מהקרובים שלכם נפגע ואתם חייבים לדבר עם מישהו? תפוז רוצה לעזור לכם, אנא שלחו לנו מסר לכינוי צוות חדר מצב, המתאר את מצבכם (כולל מספר טלפון להתקשרות) ואנו ננסה לחבר ביניכם לבין פסיכולוג/ית שיעזרו לכם.
רוצים לשדר לנו Live מהשטח
תפוז מזמינים אתכם, גולשי הצפון שנשארו בבית, לדווח לשאר המדינה מה קורה אצלכם ברגעים אלו. מהבית, מהמקלט ומהחדר המוגן ישירות ל BlogTV אם אין לכם מחשב במקלט או מצלמת רשת בבית, אנו נדאג לספק לכם את הציוד הנדרש. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח מסר לכינוי צוות חדר מצב או מייל לכתובת המייל הבאה [email protected] עם הפרטים המלאים שלכם, ואנחנו כבר ניצור איתכם קשר. בתקווה שנחזור לשגרת שלום במהרה ובבטחה, צוות האתר

iEyal

New member
דיון על המצב ../images/Emo22.gif../images/Emo132.gif

האם המצב בצפון משפיע עליכם? גורם לכם לתכנן אחרת את מהלך היום שלכם? לבטל תוכניות? איך הוא משפיע עליכם מבחינה נפשית? אתם צמודים לחדשות או מנסים לברוח מהן? האם אתם חוששים במלחמה תגיע גם לחדרה? מה תעשו במצב הזה? תעזבו את העיר? תישארו?
שרשור על המצב

צליל 90

New member
מממ...

המצב משפיע, זה ברור, איאפשר להתעלם מזה לחלוטין. אני משתדלת לא לשבת הרבה מול החדשות, ולהתעדכן פעם ביום על המצב, וגם זה בקושי. באופן טבעי ברגע שכל הזמן מתעדכנים ובודקים, ומודעים יותר מדי זה מכניס ללחץ בלי ששמים לב בכלל. וזה לא בריא להיות במצב כזה, כי זה משבש סדר יום, הנאות ועוד כל מני. אני מקווה שלא יגיעו לפה קטיושות, כי אז באמת נגיע למצב גרוע...אבל...אתמול סיפרו לי שנשמעו אזעקות בזכרון וקיסריה. אני מקוה שזה לא אומר משהו...\: צליל, משתדלת להיות אופטימית משהו...

iEyal

New member
האזעקה אתמול בזכרון הושמעה בטעות

זה לפחות מה שאומרים בתקשורת. את צודקת לגבי הצפיה בחדשות, יש ימים שאני שוכח לגמרי המטלויזיה וקורה לי שככה אני בורח מהמציאות ושוכח מה קורה פה בשבועיים האחרונים. אבל יש ימים שהטלויזיה פתוחה על ערוץ 22 כל היום - ואז מתחילות לעלות המחשבות על מה יקרה אם זה יגיע לחדרה, לאן נברח, איפה נסתתר ושאר הדברים שלא כיף לדבר ולחשוב עליהם.

P a z i T 2

New member
אני לא

מכריחה את עצמי לשבת מול הטלויזיה ורוב הסיכויים שהטלויזיה לא תידלק אם אמא לא תחזור מהעבודה ותדליק אותה..אבל כשהטלויזיה פועלת אני דיי מתעדכנת בחדשות אלא אם כן יש לי תכונית מסויימת שבא לי לראות, לא נכנסת ללחץ אבל כמובן שכבר חשבנו על לאיפה להיכנס ומה לעשות אם חלילה יפלו קטיושות גם כאן..(אין לנו ממ"ד בבית) אני לא יכול הלהתנתק מהחדשות כי יש לי הרבה ידידם מהצפון ומחיפה ומשפחה, אי אפשר להתנתק מזה. אמא שלי עובדת בזכרון והיא נלחצה כשהיא שמעה את האזעקה, היא התקשרה אליי ואמא להיות קשובים כי כבר בזכרון הייתה אזעקה.. בכל מקרה- זה לא משפיע לי על מהלך היום למרות שבימים הראשונים אחרי שנפל בחיפה אז השתדלנו לא לצאת מהבית אבל זה עבר.. אני יוצאת רק אם אני צריכה משהו מסויים ואני גם ככה חולה אז אני לא יוצאת מהבית חחח אם יפול על העיר נראה לי שנישאר, אם המצב יחמיר מאוד נעזוב לדודים בדרום.

the freaky girl

New member
יאללה

האם המצב בצפון משפיע עליכם? כן, הפסדים בעבודה, חשש לצאת לפאבים צפונה יותר. גורם לכם לתכנן אחרת את מהלך היום שלכם? לבטל תוכניות?רק אם מבטלים הזמנות וכו'.. איך הוא משפיע עליכם מבחינה נפשית? אתם צמודים לחדשות או מנסים לברוח מהן?לא צמודה, מידי פעם פוזלת... אי אפשר לשלא להיות מעודכנים... האם אתם חוששים במלחמה תגיע גם לחדרה?לא. מה תעשו במצב הזה? תעזבו את העיר? תישארו? אם זה לא יגיע, אז הכל ישאר סבבה...
יאללה ישראל :]

למעלה