דיון - עד כמה אתן מושפעות?

LittleStarAtSky

New member
דיון - עד כמה אתן מושפעות?../images/Emo57.gif

עלתה לי מחשבה עקב מה שקורה לי בימים האחרונים. אני מרגישה מאוד מושפעת ממה שקורה. זה משפיע על המחלה, על החיים. רציתי להעלות את השאלה: האם את רואות את עצמכן מושפעות מהר? האם יש דברים מסויימים שמשפיעים עליכם? האם אפשר לשנות את זה? מה קורה אם מושפעים? האם זה משפיע על המחלה? על מה צריכת מזון, צומות הקאות? איך זה משפיע על חיי היום יום. מחכה לתשובות, אענה גם מאוחר יותר.

נשמת

New member
השאלה לגבי החולי חשובה ../images/Emo91.gif

את השאלות האחרות שאני כן יכולה לענות אליהן, לא כ"כ הצלחתי להבין. הן מנוסחות בגדול מידיי בשבילי.

LittleStarAtSky

New member
אבהיר את עצמי

איך דברים משפיעים על המחלה אצלכם? האם דברים מסוימים משפיעים יותר? באיזה צורה דברים משפיעים כשמשפיעים? מקווה שיותר טוב עכשיו ההסבר...

newKiticat

New member
תשובות.

האם את רואות את עצמכן מושפעות מהר? האם יש דברים מסויימים שמשפיעים עליכם? האם אפשר לשנות את זה? מה קורה אם מושפעים? האם זה משפיע על המחלה? על מה צריכת מזון, צומות הקאות? איך זה משפיע על חיי היום יום? אני מושפעת? אני רוצה לחשוב שלא. ואני נוטה להאמין שלא. אני מושפעת מאוד כשמישהו פוגע בי- אבל בשנה האחורנה אני כבר לומדת איך להתמודד עם זה. אני טיפוס נקמני ויותר מזה- נטרני, וכמישהו פוגע בי- אין לי שום בעיה לפגוע בו בחזרה- בצורה שנונה ומתונה. למרות שאני תמיד נוטה לרחם על הבן אדם בכל זאת... אני לא נותנת לנורמות חברתיות ו"טרנדים" להשפיע עליי, וזה נכון לגביי מהרבה בחינות. אני לא נותנת לדעה של אחרים להטריד אותי יותר מדי. ותמיד הייתי ככה. יש לי טעם לבוש שונה, במוסיקה, בחברים, בתחומי עניין שונים מאוד בסך הכל. דברים שמשפיעים עליי, הם בדרך כלל- הם כל דבר- שאני מנפחת מעבר לפרפורציה. כשקשה לי בגלל פגיעה פתאומית ואינטסבית- אני נוטה להסתגר ולא לאכול. אבל האמת היא, שכבר מזמן, למדתי שזה לא עוזר. באתי להגיד שאני "דווקא אוכלת כשזה קורה", אבל זה לא נכון. פשוט לא נכון. אני אוכלת אם אני רעבה- ולא אוכלת אם אני לא רעבה. לא מרשה לזה להשפיע לעומק על תבניות האוכל שלי. הדבר היחיד שמשפיע על צורת האכילה שלי הוא כשאני חולה כמו כלב- ולא יכולה לאכול- מהסיבה הפשוטה שהכל יוצא ישר החוצה.

נשמת

New member
השפעה.

(מנסה..) הזהות שלי, הערכים שלי, העקרונות שלי, האמונות שלי..הן מגובשות. מאוד קשה להשפיע עליי כשאני מחליטה החלטה. יש לי שיקול דעת. לעיתים אני מתייעצת עם האנשים הנכונים, אבל שוב השיקול דעת פעיל.. אני בוחרת עם מי להיוועץ. מה לקחת ממנו. לגבי מצב הרוח, כשהוא רגיש אני מושפעת מכל דבר קטן. אפילו פירסומת מרגשת בטלויזיה יכולה לגרום לי לדמוע. ביום שישי הייתי בהופעה, זו לא היתה הפעם הראשונה, אבל בהחלט הראשונה שהצלחתי להזיל דמעות. אף פעם לא הצלחתי לדמוע בהופעה-היא נתנה לי חוזק. אבל קרתה סיטואציה מאוד מיוחדת, אז נשברתי. גם הנסיבות הביאו אותי למצב רגיש...אחרת, ככל הופעה, זה לא היה קורה. אני מושפעת בעיקר מעצמי. הרבה פעמים כשאני אומרת X, קורה ההפך.רק כי אמרתי.סוג של פסיכולוגיה(?). יעלי, תעני על השאלות. אני חושבת שזה יעזור בהבנתן.

...

את האמת, בזמן האחרון אני ממש מנסה לשם לב מה משפיע עליי...לרעה, לטובה, לכל כיוון....ולא מצליחה להבין. מה גורם לי לקום בבוקר ולהרגיש טוב, לרצות להיות בריאה, לאכול כמו שצריך... ואז פתאום באמצע היום, בלי שום אזהרה לאבד כל רצון, כל תקווה...יאוש נופל בבום...ושום דבר לא קרה...פתאום מחליטה לחזור לצום...לא רואה שום סיבה לחיות...איך? למה?...זה קורה באופן יומיומי ובאמת שאני לא מצליחה למצוא את הגורמים שמשפיעים...אז אולי זה לא גורמים חיצוניים אבל מה קורה שם במנים שמשנה ככה הכל משחור ללבן?? באמת שלא מצאתי עוד את התשובה...

למעלה