דיון מקביל בהשראת הקושיה של igal k

• פותח הנושא vk3
  • פורסם בתאריך

vk3

New member
דיון מקביל בהשראת הקושיה של igal k

שנפתחה לפני ימים מספר, הופיעה גם בפורום " אינטימיות". מאוד אהבתי מחווה זו ממנהל הפורום שלהם ומיהרתי להביאה לפניכם כאן. מה דעתכם
אודה לתגובות בפורום שלנו וכמובן אשמח אם תגיבו בדיון המקביל ( שימרו על צורת התבטאות נאותה ויצגו אותנו בכבוד, כפי שנהגתם בדיון אצלנו ב
)
נ. ב. למי שתוהה מה קורה איתי ולמה אני לא " איתכם" בדיונים, אני מבקש
. אני לא מאופס השבוע ואני " קצת" עמוס. בימים הקרובים הכול יחזור לשיגרה...
(
הגיבו בשירשור זה רק לנושא המרכזי של השירשור, שהוא הדיון המקביל ולא " היעדרותי" מהפורום
)

מממ סה"כ נראה לי שהוא צודק...

אני לא ממש מתחברת לקטע הישראלי ואני גאה בזה שאני רוסיה. אבל גם... קצת מפחיד להיות ברוסיה... עם כל החטיפות של הילדים תמורת כסף והעינויים....("עדי שרון" ועוד...)
אבל בכל זאת שם נולדתי וזו המולדת שלי... וזה כמו שישראלי יעלה לרוסיה... אני בטוחה שהוא לא יהיה שייך לרוסיה כמו שהוא יהיה שייך לפה ...וכמו שרוסי לא שייך לפה כמו שהו יהיה שייך לרוסיה. ובגלל זה יש לכל עם את ארצו... חוץ מלפלסטינים... וזה ממש לא הוגן שאין להם מדינה...
זה כמו שליהודים לא הייתה מדינה והיו כל הזמן מלחמות שנקשרו איכשהו בהם...
זו דעתי... לכל המעונינים להוסיף.... בבקשה כל ההודעה שלכם!
אשמח אם תגיבו להודעה שלי ותביעו גם את דעתכם...

wasted years

New member
אם ימשיך הטרור

גם לא תהיה להם מדינה.. חוץ מזה הטענה שאין להם מדינה לא מדוייקת בכלל. יש להם מדינה בעבר הירדן המזרחי, כלומר ירדן. 80% מהתושבים שם הם פלסטינים, רק השלטון הוא האשמי. השטחים שבהם הם נמצאים אף פעם לא היו שלהם, הם היו של הירדנים\מיצרים, זה נראה לי מגוחך לבקש ריבונות עליהם, בהסדרי השלום לא התבקשנו להחזיר את השטחים האלה. מדינה פלסטינית קיימת, לא ייתכן שתקום עוד אחת.

אה.... מממ זה סימן שטעיתי....../images/Emo9.gif

לא ידעתי שיש להם מדינה.... אז סליחה שטעיתי ו.... כנראה שזה הוגן המ שהעולם עושה להם... כי אז זה אומר שהם רוצים את ישראל בנוסף לארץ שיש להם אותה עכשיו... זה לא פייר!!!
אתה צודק! זה לא ייתכן!

wasted years

New member
אבל כולם מעלימים עין

מהעובדה שירדן היא בעצם המדינה הפלסטינית.

ואני בכלל לא ידעתי...

אז אולי יעשו איזה קמפיין מודעות???? ראולי אז יהיה פחות טרור לא??? נמא לי כבר מכל האוטובוסים המתפוצצצים והאינטיפאדות... זה דפוק!!!! זה יותר גרוע משני ילדים קטנים שרבים על צעצוע הם הורגים אחד את השני !!!

Vrock

New member
ומה,אנחנו יכולים לגרש את הערבים

שלנו? לא! אז למה שירדן לא ייקחו את הפלשתינאים שלהם חזרה?!

מסכים בהחלט

אני לא חושב שיש להם זכות בבלל לדבר אחרי כל הפיגועים שעושים לנו, אין כמעט אדם בארץ שאין לו איזה מישהו שמכיר ולא היה בפיגוע

Vrock

New member
אני חושב שיש הבדל בין פגיעה מכוונת

באוכלוסיה אזרחית לבין ניסיונות חיסול של מחבלים. להזכירך- רבים מאוד הם התומכים בטרור לכן זה מסכן את חיי חיילינו.

Vrock

New member
מצידי שתהיה להם מדינה 100 פלשתינאית

אבל לא בשטח שלנו, בבקשה. למה שזה לא יהיה הוגן שאין להם מדינה? הם קשרו קשר להרוג אותנו! חוצמזה, הם צריכים לבקש את הדרישות הלאומיות המגוחכות שלהם מירדן ולא מאיתנו!

למעלה