דיון מעניין בפורום "להיות הורים"

איזה קטע

בדיוק באתי לפרסם את זה

מירבי*

New member
תודה על הקישור לדיון המעניין.

אני הגבתי שם ואני ממליצה לבנות היקרות של הפורום שלי לקרוא את התגובות שם. יום נפלא לכולנו

הי!!!

להתבייש????????????? חס וחלילה!!!! מה יש לך להתבייש , את עושה דבר נפלא! זה מצחיק, כי סיפרתי למירבי שגם אצלי פרשת נחמני היא זו שעוררה את תודעת הפונדקאות ושמאז ידעתי שארצה לעשות את זה "כשיהיה גדולה". מאחלת לך את כל ההצלחה שבעולם, שתעברי אותו בכייף, ואני מאוד אשמח אם תשתפי אותי במה עובר עלייך (אני לקראת, יש לי עוד חודשיים מינימום עד שאני אתחיל להזיז עיניינים תכלס) גם בחויות הפחות נעימות! שוב, המון בהצלחה!

ליידי

את אישה מדהימה, תמיד חשבתי את זה. תודה שהגבת שם, את יודעת כמה אומץ הייתי צריכה בשביל לכתוב שם? האמת שפורום להיות הורים הוא פורום הבית שלי (היה עד לא מזמן) וממנו התחלתי עם כל הפורומים אז עכשיו אני גאה בעצמי שככה "יצאתי מהארון" מרגיש לי הרבה יותר קל
יומולדת שמח לבעלך

פנינה יקרה.. שקראתי אותך..

למעשה ממש מילה במילה הזדהתי, בואי ונגיד כך אם תכנסי לארכיון כאן ותקראי למעשה גם אני לא עשיתי זאת משיקולים כספיים הכסף בתהליך הזה למעשה הוא הבונוס שהיה בשבילי, הנתינה כאן החוויה זה מה שמשך אותי לכל ההליך הזה, ומודה אני שיצא לי לעשות את הדבר הנפלא הזה, ובאמת שאני רוצה לעשות את זה שוב. ושוב חייבת לעוף חצי פה וחצי בהכנות ליום הולדתו של ארפי שלי
מבטיחה להביא לכאן תמונות בקרוב..

אורית ג.

New member
פנינה היקרה - מה יש לך להתבייש?

מה יש לך להתוודות? מה יש לך להרגיש לא נוח? במקרה הטוב מה שאת עושה זו מסירות נפש ובמקרה ה"רע" את עושה מה שכולנו עושים וזה לרתום את הכשרונות שלך (הגופניים והנפשיים) תמורת כסף לאיזו עבודה. וזו עבודה קשה ונהדרת, לעשות תינוק. בכל מקרה זו לא שום יציאה מהארון כי כל הפורומים פתוחים לכולם וכולם יכולים לקרוא גם כאן. ואני חייבת להעיר ספציפית באשר למקרה נחמני - אני בחיים לא הייתי עושה זאת בשביל אשה כמותה. לא התרשמתי ממנה, בזמנו, לחיוב, בכלל מה שהיה מרתיע אותי מלהיות פונדקית (לא שזה על הפרק, אני נשואה וזקנה
) זה שאני לא יכולה לבדוק איזה מין הורים יהיו ההורים המיועדים שלי... ולא לכל אחד אני מוכנה , על מצפוני, לעשות תינוק. בהצלחה בהחזרה, פנינה. בחרת עבודה מקסימה. "עבודה" שיש בה אבק של מעין בריאת העולם.

תודה אורית

לשנות את העולם אני לא יכולה אבל אם יש משהו שאני יכולה רק לתרום, אז לפחות משהו קטן
לגביי הזוג נחמני, אני הייתי ילדונת אז, ככה שלא ידעתי מי היא ומה היא, זה היה יותר להקשיב למבוגרים שדיברו על זה,,, בכולופן, לפני איזה שנה הייתה איזו סידרה בטלויזיה על איזו פונדקאית, לא מכירה, רק שמעתי מכל מיני אנשים שסיפרתי להם על העניין שלי והם ניסו להניא אותי מזה. מבחינת היציאה מהארון, זו הייתה רק יציאה מהארון בפורום להיות הורים, והאמת? לא איכפת לי כבר שידעו כי זה מאוד קרוב, לפני כן זה הפריע לי כי עדיין לא ידעתי עד לאן אני אגיע עם זה. עכשיו, בגלל שיש הכרות בין ההורים המיועדים וביני, אני יכולה לראות איזה סוג של אנשים הם, והם זוג נהדר (גם עם הילדים שלי) ככה שאני בטוחה שהם יהיו הורים נפלאים לילדים שיהיו להם ב"ה) שוב תודה, שמחה לקרוא את העידוד שלך

למעלה