דיון: מה באמת קרה לבלה ג'ות

or19951

New member
דיון: מה באמת קרה לבלה ג'ות../images/Emo35.gif

הנה כל התאוריות ששמעתי בינתיים: בלה ג'ות נחטפה ע"י חיזריים (טוב זאת לא תאוריה זה כתבוב בסימס). #היא מסתובבת בעיר השניה (לא זוכר איך קוראים לה). #החיזריים הכניסו אותה לתמונה (באמת יש את התמונה שלה אז זה די הגיוני). #בלה ג'ות שינתה את השם. #בלה התאהבה באחד החיזרים ולכן היא נשארה בחללים. #בלה נכנסה כרוח בילדה שלה. דבר אחד בטוח: בלה לא מתה! היא מופיעה בעץ משפחה כ - חייה. לצורך התאוריה - בלה בעיר השניה (הנ"ל) בדקתי משהו. יצרתי עץ משפחה גדול לקחתי את אחד מהבוגרים והעברתי אותו דירה. לקחתי את הבית לסל הבתים והעברתי אותו עיר. חזרתי למשפחה הסתכלתי בעץ משפחה, האיש נראה כ - מת! מסקנה: בלה מסתובבת בשכונה!

Lord VoIdemort

New member
או...

בלה נמחקה ע"י מקסיס, די, הבנו, היא נחטפה ע"י חייזרים ועכשיו היא בכדור פורח >_<

SomeOne7

New member
זה לא כל כך אכפת מה קרה לה...

אני לא ידעתי שהיא כל כך מיוחדת בסימס... חוץ מזה היא מתה כבר בסימס 1 אני הרגתי אותה.

chen1682

New member
מה שבאמת קרה לה זה......

דבר ראשון היא לא שינתה שםL וזה הסיפור המלא: בלה נפגשה עם דון שובר הלבבות..... הוא היה המאהב שלה.. יופ אחד היא באה אליו בערב.. ללילה פרוע... הוא הכריח אותה להסתכל בטלסקופ.. ופתאום צץ משהו משמיים.... שלקח את בלה לעולמים.. ודון הסתפק בבת של בלה.... והעיר השניה שקוראים לה STRANGTOWN בה גרה בלה.. כמו האנשים הרגילים שלא אנו יוצרים... בשאיפה להיות גנרלית.... והיא חיה...... אך משפחתה לא יודעת זאת. ואם אתם רוצים אתם תראו לפעמים את בלה בשכונת סטראנג'טאון מסתובבת ותוכלו להזמין אותה לגור איתכם.. היא תהיה אישה רגילה כמו כולם צעירה.. בעלת קריירה מתפתחת ובלי משפחה. הלכתי ביי

נו בטח../images/Emo3.gif

החייזרים העתיקו את בלה ושיכפלו אותה.. אין שום כפילה... זה סתם המצאות,כל סים שמתחתן עם מישהו שיצרתם מוחק את אילן היוחסין,העבודה וכל יתר הדברים. יש כמה דברים שנשארים ולפעמים גם האילן יוחסין אבל במקרה של בלה אני חושבת שזה סתם תאוריות וזה בזבוז זמן... כי לא יעשו דברים כאלה בסימס..עדיין לא המציאו סימס בלשים או סימס ועיר הפשע והרשע או סימס חטיפות חחח
עדיין לא.

אלינה 13

New member
איך צורך לשלול כ"כ מהר.

זאת לא הייתה כוונתי. התכוונתי שיצרו מישהי שנראת כמו בלה, עם שם כמו שלה, אך זאת לא היא. בכל זאת, הכל בזבוז זמן, מה שלא תעשו, בחיים לא תצליחו להחזירה למורטימר.

Yowiee717

New member
נכון יש לה כפילה

באיזה אתר בריטי של סימס הראו תמונה של הכפילה ליד תמונה של בלה... הם לא דומות כשהן אחת ליד השנייה...

green smily

New member
יש לי רעיון../images/Emo70.gif

תהרגו את בלה בסטריינג' טאון ותבדקו עם באילן הזה בלה מתה

green smily

New member
../images/Emo31.gif

אני לא חושבת ככה.. לי יש סיפור דומה ואחר.. דינה, אחות של זאת שמאוהבת בדון, עשתה הסכם עם דון. לדינה יש קשרים עם חייזרים כי אחד האבות של האבות שלה הוא חיזר. דון גרם לבלה להסתכל במיקרוסקופ. למה הם עשו את זה? כי אח של בלה היה נשוי לדינה(הוא מת) ורק בלה ידעה שדינה מרמה אותו בגלל הכסף. אז ההסכם שדינה ודון היה ש- אם דון יגרום לבלה להעלם, הוא ודינה יברחו עם הכסף של בעלה.

green smily

New member
וגם..

הם העלימו את בלה כי הם ידעו שאם בעלה של דינה ימות בלה תקבל את כל הכסף בגלל שהיא אחותו. אבל בסוף התוכנית שלהם התפקששה. כי דינה לא קיבלה את הכסף.

אשתו של מורטימר../images/Emo118.gif

מהמשחק הראשון, אימא של קסנדרה [ככה קוראים לה? שכחתי
] המשפחה הזו, גות', המשיכו למשחק השני אבל בלה נעלמה

יפית2505

New member
אהה חח עכשיו הבנתי..באיזה שכונה ?

באיזה שכונה המשפחה הזאת גרה אני אשחק בה הרבה וניראה מה מתפתח איתה..

יפית2505

New member
כן תודה ראיתי. כנסו שניה

כתוב עליה באתר של סימס שמישו יטרח לקרוא ולספר לנו מה בדיוק קורה עם זה :)

למעלה