דיון:להיטי הקיץ-לאן?איפה?מתי?

heyboy22

New member
דיון:להיטי הקיץ-לאן?איפה?מתי?../images/Emo13.gif

שמתי לב למשהו, הרי הקיץ ידוע בלהיטי קיץ מקפיצים חיים ומלאי חיים, וכל שנה שהקיץ מתחיל, להיטים מטורפים מושפרצים בכמויות. אז באגף הבינלאומי זה קורה השנה עם שאקירה, לומידי ודאנס, בוב סינקלאר ועוד ועוד. אבל מה קורה בישראל? הקיץ כאן והאוירה מלנכולית חורפית משהו - החדש של גבסו מדהים אבל שקט, קרן פלס ואיתי שלה (מקסים אבל רגוע), הראל מויאל עם כמו אוהבים, סיוון שביט, אביב גפן..... הלו!!!! להתעורר שם. למה זה קורה? חם כאן מספיק, וצריך יותר להיטי קיץ. אני חושב ש"טורו" קצת מתחיל את העניין, אבל לא מספיק. אז יאללה לעבודה לספק את הסחורה!

העכביש2

New member
צודק ב-100 אחוז

דיי מוזר... כנראה שאמנים הישראלים החליטו ללכת הפעם אחרי הלב שלהם ולא להתחשב לפי "מה שהולך" או לפי "עונה" , אלא לפי מה שהם מרגישים שנכון להם וככה יוצא שיש שירים שקטים דווקא בתקופת השמש והמסיבות חוף. אני מאוד אוהב את הסגנון השקט ככה שאני לא מתלונן, אבל אתה צודק שצריך שיהיו שלושה ארבעה להיטי קיץ גם בשפת הקודש

won the game

New member
מסכים איתך...

אני חושב שהמוזיקה הישראלית מטבעה היא יותר שקטה או רגועה. לא משנה אם זה חורף או קיץ. שני השירים שהכי מזכירים קיץ אצלנו הם הדורבנים וסאבלימינל. נ.ב. - תתחבר למסנג'ר (עכשיו)

קרנוק

New member
תראה

אני חושבת שקיבלנו אחלה סיפתח שמסמל מעין עונת מעבר עם הדורבנים החדש. ביננו בעברית זה יהיה שונה תמיד. הרי אם מישהי הייתה מוציאה את היפס בעברית-היו מה עושים ממנה בדיחה. איכשהו בעברית זה נשמע אחרת. אנחנו עם קשה יום
השירים בהתאם.. השאלה היא כשאתה אומר שירי קיץ בעברית-אילו דוגמאות עבר יש לך מהשנים האחרונות.כי הסגנון ה"שמייח" של עם ישראל לא דומה לזה החולי. בפרחה במרצדס יש משהו קצת קשה יום. אלייך נשמע כמו רצון להיות משהו של חול ואל תשחק איתי של נעה פארן הפך מהר לשיר בדיחה ואפילו קיבל שיר תשובה בעברית. אז למה?למה כשזה בעברית זה נשמע שטחי ובאנגלית זה בסדר? עם ישראל קצת שמייח!

heyboy22

New member
אלייך הוא להיט פופ מעולה ומופק

היטב....בעיה שגלגלצ מתעלמים.

קרנוק

New member
דווקא לא מתעלמים ממנו

לפחות לא בסינגלס.וגם נדמה לי שהוא היה לפני כמה זמן השיר של עומרי בבחירות.הם די התחילו את הפרגון לשיר אם אני לא טועה.

heyboy22

New member
השיר של עומרי היה סקעת

ולפני זה שיר אחד.... את רוני משמיעים שהיא בלשון המעטה לא משהו. ואותו לא כל כך. אני מאוד בעדו כי המוזיקה שלו היא פופ טוב שמופק מעולה והוא שר לא רע.

DAN1EL

New member
אם להיטי קיץ ישראלים אומר ../images/Emo97.gif

הרבה סבאלימינל ושי 360 או וואטאבר - אז עדיף שלא יהיו כאלה בכלל

kobbar

New member
טוב, על זה נסכים..

אבל באמת חסר לי איזה שיר פופ ישראלי שיצליח. עזבו ראפ, היפ הופ. האחרון שהיה זה "לאן שלא תלכי".

heyboy22

New member
כשאני מדבר על להיטי פופ חיים קיציים

אני מתכוון לשירי מימון - אהבה קטנה, מירי מסיקה - באה אליכם, שי 360 - קבל, שרון חזיז - יזראל, מה קשור - תתנוט לו צאנס (פארודיה אבל עדיין קיצי וטוב). ובטוח היו עוד. זה מה שעלה לי.
משנה שעברה.

kobbar

New member
../images/Emo99.gif קיץ תשס"ה

אין לי אין לי אין לי אין!!!!!!!!!!!!! אין לי אהבהההההההההההההההה

למעלה