דיון חדש

דיון חדש../images/Emo13.gif

אהבתם איך שהלבישו את התאומות
בטקס
1-
-כן 2-
לא 3-
סביר עם התשובה זה
או
איך הייתם מתלבישים את התאומות

ממש לא!!!

שתיהן נראו נורא!! למרות שלא הדלתי בינהן... מי הייתה עם החצאית? אשלי? היא ניראתה נחמד עם הלבוש אבל שתיהן נראו נורא! מלא איפור! שיער נוראי! הכי פה להן חלק! מרי קייט (או אשלי?
) עם המכנסיים...מזה המכנס הגועלי הזה?????? קיצר! הן נראו נורא!! ולא אשלי לא ניראתה שמנה! אנשים רק להבהיר לכם משהו! אשלי(זאת עם השמלה..) ניראתה שמנה..למעשה הן רזות אבל רחבות במותניים! כמוני...(בערך..) אז שזה לא יטעה אותכן..הן רזות!!

gntk

New member
../images/Emo45.gif אהבתי אותן כרגיל

חמודות ו-
ות שלא מהעולם הזה

PURPLE CHICKEN

New member
אמממממ....

לא! ממש לא! וגם האיפור היה נורא! רק השיער היה יפה... אהה וגם הן היו חמודות... איך הייתי מלבישה אותן? משהו פחות "דודי" ויותר צעיר ומגניב.... אולי איזו שמלה יפה או מכנס יפה עם חולצה חושפנית מגניבה.... בכאלה טקסים אתה אמור להראות מגניב ומושך תשומת לב ולא ככה! ממש לא!

../images/Emo36.gifלדעתי´ש../images/Emo26.gif|אשלי||מרי קייט|

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אז"ש לדעתי: התלבושת נורא, עשתה אותן מבוגרות יותר ההסבר קשה

omer wild

New member
היה נחמד אבל יש הרבה מקום לשיפור !!

קודם כל האיפור היה מזעזע כי זה היה נראה שהן מזיעות בפנים או משהו אחר...אבל זה לא היה טבעי
והבגדים היו ככה ! לא היו להם צורה זה היה נראה כמו סחבות כאלו...אולי של לאשלי הייתה צורה קצת בבגד...אבל למרי קייט זה ממש לא התאים ! ואני שונאת שמבגרים אותן עם התלבושת הנעליים האיפור ! בקיצר הכל ! והן כולה נערות עכשיו !! שאמורות ללכת רק על פלטפורמה כזה...חחחח...לא סתם...אבל הן נשות קטנות...וזה לא יפה !!!

עומ´ורש שלי

חחחחחחח ישש תדוה ואצת לי את המילה שכל המזן ניסתי להיגד ושחכתי אותה
[מבגרים!!!]
באמת ממש ככה בטקס הן עוד נערות וזה הטקע שיראו את זה זיקנו אותם שם חחח
ומי שוקרא את זה שידע שאני זזה עכשיו
לכולם
נועה מחכה לירואת מחר תגובות

AM16

New member
סביר, הרבה יותר מידי איפור

בכלל בתקופה האחרונה מפוצצים אותן בטונות של איפור אלוהים, תן לי את הטבעיות

קמי1

New member
אוקיי ראיתי את התמונות ו...

זה ממש מכוער איך שהם ניראו בטקס! זה כאילו לא הם! הם שמנו קצת והשמלות ממש היו מכוערת וזה היה נוראי!

KISHKOSHA

New member
במליה אחת- א-כ-ז-ב-ה-!

נשארתי לראות את הטקס רק כדי לראות מה הן לבשו, והזדעזעתי! מה זה הגועל נפש המחריד הזה? ואיפור? מה הן בנות 20? הלו! הן בנות 16, קצת פלטפורמה- (לא של זקנות תספיק!) אבל למה לקלקל? אני הייתי שמה את אשלי בשמלה עם מחשוף יפה ומרי קייט בחצאית ג´ינס חגורה פצצית וחולצה חושפנית! ככה יפה להן, לא כמו סבתות!

דעתי

דעתי היא שאשלי הייתה מהממת אבל קצת השמינה לדעתי הבגדים לא היו כאלה נוראים והאיפור לא כזה מוגזם הן נערות עוד מעט בנות 17 אני רואה נערות בגילן ששמות פי אלף מיזה לדעתי אשלי הייתה מהממת והתסרוקת מתאימה לה אבל התסרוקת של מרי-קייט הייתה זוועתית ובכלל לא מתאימה לה הכי יפה לה חלק קצר יותר ולאשלי תלתלים באופי הן היו ממש מתוקות ואשלי הייתה מהממת מרי-קייט הייתה בסדר אבל התסרוקת כיערה אותה אבל בתמונה הזו הן יצאו ממש פצצות וחברות שלי אמרו שהן היו מהממות וגם הבנים וכמעט כל הכיתה ראתה

GCN

New member
הן רק לפני חודשיים חגגו 16...

איך הגעת ל17?!

Summer Spirit

New member
הגזמה..

אם כבר התחלתם לדבר על האיפור המוגזם של תהאומות אז הנה (לאושרת בעיקר) תמונה שמוכיחה שהתאומות אולסן אכן מאופרות בכמה קילוגרים לא צנועים של איפור.

טוב אבל הן יותר יפות עם איפור ו...

הן חגגו 16 לפני 3 חודשים וזה כמעט חצי אז אמרתי עוד מעט הן בנות 17 זה בערך כאילו

motib4

New member
סביר...

בואי רק נגיד שראיתי אותם הרבה יותר יפות... אבל בכל מקרה הן היו מדהימות.

omer wild

New member
אה וגם העגילים של אשלי מכוערים !!!

כאילו למה לשים לנערה בת 16 עגילים של אישה בת 40
זה ממש הרס את פניה המדהימות ואת יופיה...מזל שלמרי קייט לא שמו עגילים...טוב אי אפשר לדעת אולי שמו לה ולא ראו בגלל השיער

למעלה