דיון- השיר החסר

TheImpactBoy

New member
דיון- השיר החסר../images/Emo88.gif

נניח וקיבלתם אוסף של הלהקה, 15 שירים. (DPP לא כלול) וכאשר זפזפתם בין השירים, הבנתם שהשיר שהכי מייצג את נייטוויש לפי עולמכם הפרטי וטעמכם האישי חסר. איזה שיר הוא יהיה? (נניח, לפי טעמכם, Slaying The Dreamer מהווה בצורה הכי נכרת את נייטוויש, ודווקא הוא חסר.) הסבירו את בחירתכם, ומה הכי עושה לכם את זה בשיר?

theEscapist

New member
דבר ראשון, צר לי להרוס את מה שכתבת בשורה

הראשונה, אבל אני נוטה להגדיר את עצמי במילה אחת בתור "Escapist". ואני בהחלט מאמינה שזה אחד מהשירים שמייצגים את המהות של נייטוויש באופן יפהפה- מבחינת הליריקס לפחות. מצד שני, השיר עצמו אכן לא אחד מההכי טובים שלהם...
מכיוון שהאלבום שאני הכי אוהבת הוא Century Child, באופן טבעי ישר חשבתי על שירים ממנו... Ever Dream, למשל, זה שיר שפשוט אי אפשר שלא להכניס לאוסף של נייטוויש. הוא מייצג אותם נפלא- גם מבחינת המוזיקה וגם מבחינת המילים- והוא פשוט יפה. באופן יותר אישי, אני נורא נורא אוהבת את Feel For You, אבל הוא פחות מייצג את נייטוויש באופן כולל, אז זה לא מתאים לשאלהP: ואני חושבת שהתשובה הסופית שלי, ביחד עם Ever Dream היא Beauty of the Beast- שיר יפהפה, עם מוזיקה עצובה אבל נעימה לאוזן אבל לפעמים קצת יותר כבדה, עם מילים שמבטאות המון, מבטאות הרבה מהדברים שהם המהות של הלהקה הזאת בעיניי. בעיקר הרבה דברים שהם בנפשו של תומאס (או ככה לפחות אני מרגישה)- שהוא בעצם המרכז של הלהקה. אז Ever Dream וBeauty of the Beast הם השירים שלי:)

LadySilkworm

New member
אני מסכימה עם ענבר בקשר למה שהיא כתבה.

אבל הייתי מוסיפה גם את dead boy's poem, די ברור למה.

Brombit

New member
אוסף שקיים? ../images/Emo115.gif

כי האוסף היחיד הרשמי שיש להם הוא Highest Hopes, וכמה מהשירים שכתבו פה מופיעים שם... הסבר?

lacrimosa girl

New member
הממפ.

gethsemane, אני מניחה.. זה שיר שלא יכניסו לאוסף לפי דעתי ועדיין הוא כ"כ עמוק ומדהים ומייצג את תומאס כ"כ אבל עדיין אפשר להתחבר אליו, והוא מקסים וטאריה שרה בו מדהים והקטע האינסטרומנטאלי כ"כ כ"כ יפה.

Brombit

New member
../images/Emo45.gif גם אני הייתי מוסיפה אותו ../images/Emo115.gif

bachner1

New member
קודם כל- אני מסכים עם ענבר ושירה לגבי השורה

הראשונה. והבחירה שלי- Bless the Child. כמו ענבר, גם אצלי CC הכי אהוב (ביחד עם OB), והוא האלבום שהכי מייצג את נייטוויש בעיניי. לכן זה שיר מCC. ולמה BTC? קודם כל, זה שיר מדהים. ממש. לפי דעתי זה השיר הכי טוב שלהם (אחרי GLS), והוא גם מייצג אותם בצורה מושלמת. בנוסף, לא מתייחסים אליו יותר מדי בד"כ, ולכן סביר להניח שהוא לא ימצא את דרכו לאוסף.

Brombit

New member
אפשר לדעת על איזו שורה ראשונה ../images/Emo115.gif

כולכם מדברים?

סנעיר

New member
../images/Emo31.gifלא רוצה לקבל את DPP- אל תנהל!../images/Emo88.gif

וואלק נמאס כבר

bachner1

New member
מה אתם מתעצבנים?...

אתם מכירים את אביעד, והרי אם מישהו ירצה לכתוב שיר מDPP זה לא שהוא לא יכתוב אותו רק בגלל זה

למעלה