דיון. האם לדעתכם יש דבר כזה אלוהים ואם כן על אתם מסתמכים? או שזו חארטה

The Real Big Joe

Well-known member
אלא התאמות קלות,אני מדבר איתך על יצירת משהו מכלום,מאמבה לתן.
הפתעת אותי. אתה מאמץ את ה"מודה במקצת" של הדתיים שבלית ברירה מודים בקיום אבולוציה "קטנה" אבל לא ב"גדולה". (זאת השניה לא מסתדרת להם עם האלוהות...).

הפתעת אותי. אתה מאמץ את ה"מודה במקצת" של הדתיים שבלית ברירה מודים בקיום אבולוציה "קטנה" אבל לא ב"גדולה". (זאת השניה לא מסתדרת להם עם האלוהות...).
לא אומר שזה לא נכון,בסוף כל האנשים מתקרבים לאמת בדרך כזאת או אחרת(עם דת,בלי דת וכן הלאה.)

אלפיני

Well-known member
אני בספק אם התנים נוצרו לפני מיליוני שנים - היה להם הרבה הרבה פחות זמן.
אז אינך מבין אבולוציה. מה שחי לפני מיליוני שנים הם אב קדמון שממנו התפתח התן.
אתה מתייחס לדברים כאילו בנקישת אצבע הפכה אמבה לתן ללא הרבה הרבה מאוד חוליות באמצע.

אז אינך מבין אבולוציה. מה שחי לפני מיליוני שנים הם אב קדמון שממנו התפתח התן.
אתה מתייחס לדברים כאילו בנקישת אצבע הפכה אמבה לתן ללא הרבה הרבה מאוד חוליות באמצע.
איפה ההוכחות?

אתה אומר שלי אין הוכחות ולא נותן הוכחות בעצמך.

בחייך, פתח כל ספר או אנציקלופידיה ותתחיל לקרוא על תורת האבולוציה ועל מה היא מבוססת.
לא צריך לפתוח ספרים היו על איזה המון תוכניות טלויזיה.

וזה לא נכון בבסיס סורי,זה גורס אקראיות - המוטציה הטובה ניצחה בעצם וזה הבסיס

להתקדמות.

הכל אקראי - אין אלוהים - זה הרעיון.

גוטרמן7

Well-known member
לא קיים כמעט.

אפשר גם לראות שבחיות שאנחנו מכירים כמעא אין שינויים אבולציוניים במהלך שנות היכרותנו איתם מה ששולל

את תאורית האבולוציה כדבר מרכזי בשינוי החיים.
שנות היכרותינו איתם? התנין קיים למשל מלפני 300 מיליון שנה ואנו הכרנו אותו אז? :D

חמודי גם אם יביאו לך סרט או אפילו תנין שהוא חי וקיים מאז, גם אז לא תודה בכלום ותאמר שטעית
בהצלחה
אבל אנחנו לא יודעים אם הוא השתנה ובמה, וזה מה שחשוב לדיון.

במשך כמה אלפי שנים שיש היסטוריה מתועדת אנושית אין שינויים משמעותים בחיות.

גוטרמן7

Well-known member

מספיק פחמן 14 עצמות כלים פרה היסטורים מלפני מליוני שנים ועוד ועוד
אבל אתה רוצה שיביאו לך סרט בו תראה בני אדם או חיות מלפני עשרות אלפי שנים...
בהצלחה

אלפיני

Well-known member

|פנים| 5000 השנים בהם קיימת היסטוריה מתועדת מאז המצאת הכתב הם כלום ושום דבר במונחי זמן אבולוציוני.
בטח שלא תראה שינויים מהירים ביצורים שהתפתחו למחלקת היונקים או העופות אליהם שייכים רוב היצורים שאתה מכיר שכן מערכת הרפרודוקציה שלהם ארוכת זמן יחסית לחיידק , נגיף, או אפילו תיקנים המחייבים חברות לשנות את הרכב מערכת ההדברה שלהם מדי כמה שנים על מנת להתגבר על זנים חדשים. שם אתה רואה את השינויים.

|פנים| 5000 השנים בהם קיימת היסטוריה מתועדת מאז המצאת הכתב הם כלום ושום דבר במונחי זמן אבולוציוני.
בטח שלא תראה שינויים מהירים ביצורים שהתפתחו למחלקת היונקים או העופות אליהם שייכים רוב היצורים שאתה מכיר שכן מערכת הרפרודוקציה שלהם ארוכת זמן יחסית לחיידק , נגיף, או אפילו תיקנים המחייבים חברות לשנות את הרכב מערכת ההדברה שלהם מדי כמה שנים על מנת להתגבר על זנים חדשים. שם אתה רואה את השינויים.
שינויים קטנים כמו עם הוירוס החדש - התאמות

אלפיני

Well-known member
קח לדוגמה תן.

מה הסיכוי שדרך טריליוני בחירות אבולציוניות קטנות נעשה יצור כזה?
מה מיוחד דווקא בתן?
יש לו אבות קדמונים משותפים ותכונות משותפות עם קיוטי, זאבים, כלבים, שועלים בין היתר ואם תלך אחורה בעץ עם עוד יונקים.

אני בוחן את הדברים דרך משקפיים. LITERALLY. אם יש איזה מתכנן כל יכול חכם ועצום למה לעזאזל אנו לובשים אותם על חוטמינו. חתיכת פגם יצור. יצורים החיים על פני כדור הארץ בעלי מנגנונים מאוד לא יעילים מה שמחזק את הסברה שמה שיש אינו מה שטוב אלא מה ששרד השתנות בתנאי הטבע לאורך זמן.

למעלה