דיון בנושא שיטחיות

focus3

New member
דיון בנושא שיטחיות

חזרתי מהצ'אט בתפוז. זה היה כל כך גועלי ואני מצטער שנכנסתי לשם. באמת. אני מתכתב עם מישהו ומקבל משהו בסגנון של "יש לי הערב דירה ריקה אם.." וכל ההודעות בלובי הם בסגנון של שוק בשר ודם: "לוד למחר", "עכו נהריה כריות לעכשיו", "ערבי יש פה?", "רעב לזין" בצורה כל כך דוחה. ואילו עוד כלום, בלשון המעטה. התכתבתי עם מישהו שטען שהוא לא שיטחי, הסברתי לו עד כמה הוא שיטחי והוא היה חייב להודות באשמה. הוא טען שאני משחק אותה יפי נפש, מלאך שלא מחפש סקס. גם פה הוכחתי לו עד כמה הוא טועה. וזה נכון, אישית את החבר הכי טוב שלי הכרתי מהפורום הזה, עוסק בתחומים שאני אוהב (פיתוח קול, עיצוב וכו'), ממש לא בקטע של סקס ופגישות, רק איסיקיו וטלפון. ונחשו למה החבר שהכרתי מפה לא מעוניין להפגש? רק בגלל המרה החיצוני שלו. הוא שמן ועד שהוא לא אעשה דיאטה, אין מצב. האמת, אני לא שונה ממנו, רק שאני לא שמן, אבל כרגע לא "מושלם". במצבים האלו העולם הדתי נשמע יותר נאור, רק שבמצבים של סקס, הדתיים הגאים לא מראים מספיק בגרות כמו אחיהם הסטרייטים (החרדים). בכל מקרה, לאותו אחד מהצ'אט היה לו כל כך כואב לקבל את זה שהוא שיטחי ואני מתעב אנשים כמוהו. לטענתו, ושימו לב, זה ייצוג של כל הצ'אט והחבר'ה הדוחה, בנאדם שהוא מכוער, הוא פשוט פחות ערך. הוא לא רוצה אותו לא רק לסקס, אלא גם לא לבן זוג. בכלל לא. הוא ניסה להתערב איתי שלא הייתי מתחיל עם בנאדם מכוער. עוד פעם טעות. אישית, אם לבנאדם יש תכונות ואישיות כמו שאני אוהב, לא אכפת לי אם הוא מכוער. "אם הוא מכוער אתה לא תמשך אליו" - אחרי שהכרתי את האופי, התחברתי אליו, הגעתי למצבים אחרים. החבר'ה שיטחיית ושופטת בנאדם לפי המראה החיצוני. זה כל כך מחריד. בנאדם שנראה טוב, הוא "מושלם" ומי שנראה פחות טוב, צריך לקבל בעובדה שמסתכלים עליו בצורה שונה. כלומר, יהיו לו חברים וכו', אבל במקומות בילוי או כל מקום של בני מינו, שופטים לפי מראה חיצוני. אתה מתכתב עם מישהו? "יש תמונה?". "איך נראה?". הלו, מה עם האישיות? לבנאדם יש רגשות, מחשבות, נשמה. אז מה אם הוא לא סופר כוסון. אבל מה לעשות, המון חרמנים שמחפשים סקס זה לא אכפת. "אם זה לסקס אני אחפש יופי, אם בן זוג אחפש אופי (לא מכוער)". כבר נשבר לי. כואב לי. נמאס לי. אני לא מכוער, אני אפילו בפורום הזה במשך שנתיים בערך וצרפתי תמונה, רק כותב בכינוי אחר. בדיון הזה אהיה אנונימי. אני אובססיבי למראה החיצוני שלי וזה רק בגלל החבר'ה. אני יודע שאם ארצה להשיג דברים או איך שיסתכלו\ימשכו אליי, בעיקר בגלל מראה חיצוני. אפילו החברים הטובים שלי פולטים דברים כמו 'אף עקום' או 'איכס, המכוער ה... '. מה אני אמור להבין מזה? צריך לשאוף לשלמות. יכלתי להעביר את המסר בצורה הרבה יותר טובה, אבל את הפואנטה אתם מבינים. את החברים הגיים שלי אני מכיר רק פה בפורום, כי הם לא "רודפי שמלות" (בוקסריםP:) ומקבלים בחברות ואהבה כל אחד, גם אם הוא לא נראה כל כך טוב.

אין כזה דבר שלמות.

ואתה לא צריך לצפות להגיע לדבר שכזה, כי אני מבטיחה לך שלא תגיע. תקבל את עצמך כמו שאתה. אתה זה אתה. ואין עוד אחד כזה. וכאן מתחיל הביטחון העצמי. שזה אחד הדברים החשובים. עוד משהו, אני לא מבינה מה אתה מחפש בצ'אטים..זה אחד הדברים הזוועתיים. ועוד בחדר של הומואים?! זה גיהנום. אני יודעת כי גם אני נכנסתי. (אני נקבה) אני מצדיקה אותך, אבל כל צ'אט הוא גועל נפש. פשוט אל תיכנס. אפשר להכיר אנשים גם לא דרך הצ'אט. "אז מה אם הוא לא סופר כוסון. אבל מה לעשות, המון חרמנים שמחפשים סקס זה לא אכפת." זה מה שאמרת, אז אני שואלת...למה זה צריך להיות אכפת לך? הרי אתה לא מחפש מישהו חרמן שמחפש רק סקס, נכון? אז תן להם להנות. אתה לא יכול להילחם בזה, כי זה לעולם לא ייפסק, תמיד ישארו האנשים האלה. יש אנשים טובים, יש רעים. יש סטרייטים, ויש הומואים. אתה לא יכול שנות אף אחד. תחפש אנשים במקומות אחרים והחיים שלך יהיו הרבה יותר טובים.. תאמין לי, מניסיון. אני הכרתי אנשים מדהימים בצ'אט...ממזמן. אפילו הייתה לי משם בת זוג. כי כן, יש את האחדים, אבל בשביל האחדים שאתה יכול למצוא בכל מקום, שווה לראות את כל הזבל שבצ'אט? אני לא חושבת. בקיצור מה שאני מנסה להסביר, זה שאתה צריך להשלים עם העולם, ועם האנשים הבורים והחכמים שנמצאים בו. יש את האנשים שמסתכלים רק על החיצוניות, הם אטומים. ובסופו של דבר הם יבינו. אבל יש גם את אלו שמסתכלים על האופי..
חפרתי. עפתי לבית ספר.

פשששש|כפיים| | כפיים| :):)

אלו דברי חוכמהה
צודקת אממ אממ אופי בסוףף הוא מה שמחזיק אותנו עם הבן זוג אם תסדר איתו תוכל לחיות איתו לנצחחחחחחחחחח
אבל ברור שגם צריך יופי שיהיה משיכה
יום נפלאאאא היום נצלו אותו(אני ניצלתי חיחי)

focus3

New member
תחליט - דברי חכמה או יופי?

"אבל ברור שגם צריך יופי שיהיה משיכה" - זה סותר את כל מה שכתבתי.

טוב שמע.......

קודם כל זהתחליטיאם כבר "אבל ברור שגם צריך יופי שיהיה משיכה" דבר שניה את המשפט הנ"ל אני הוספתי מהדעה שלי כי מה לעשות בבן זוג אתה צריך גם יופי אתה לא יכול לבד להימשך לאופי שלו אין אף יצור בעולם שהולך לפי הקטע הזה כל אחד צריך את המשהו הזה שימשוך אותו באחר

Mr Squirrel

New member
אהמ אהמ

תרשי לי ל... נו... ברחה לי המלה >< עלייך. ואגם אם לא תרשי אני.. המ... כן. >< [אגב, ראיתי את החתימה שדלך, משו עם אהבה וגבולות. העלת גיחגוך על שפתיי]

xLovExMexNoTx

New member
אני מסכים עם התגובה מלמעלה...

אין דבר כזה שלמות..וחיצוניות זה מעטפת פשוטה של האדם שהיא בכלל לא חשובה.היא לא חשובה כהוא זה. תשמעו אני לא יפה נפש..כל אחד וטעמו שלו אבל האופי זה מה שחשוב בסופו של דבר.זה ולא אחר.

James Hammerton

New member
צ'אט זה צ'אט

עם כל התרבות שלו, המטרות שלו והנושאים שסביבו. היעוד העיקרי שלו היום זה למצוא שותפים למיטה (אלא אם כן אתה קובע עם אנשים שאתה מכיר לדבר
). לגבי המראה החיצוני - אנשים לפעמים מבקשים תמונה כדי לדעת איך נראה זה שהם מתכתבים איתו, לא בהכרח כי חשוב להם שהוא יהיה חתיך, אלא כי מוזר להם להתכתב עם מישהו מכוער. לדעתי בחברות אין מקום לשאלה של מראה חיצוני, אני בכל אופן לא פסלתי מישהו כי המראה שלו לא מצא חן בעיני. אבל זה כן יכול להוריד לאנשים את הבטחון העצמי, כלומר אנשים שלא מרגישים שהם נראים טוב והם מפחדים להפגש. ניסית אולי להסביר לו שלא ממש מפריע לך איך הוא נראה (או אם הוא בכלל לא שמן, להגיד לו את זה?)

rasmus girl1

New member
איי נו

זה צ'ט בנאדם,למה ציפית..?! ככה לא מכירים אנשים,80% גם הם סתם חרמנים ... אנלא מבינה למה נכנסת לשם בכלל עם ציפיות ו"הזדהזת" כשראית מה הולך שם.. הרי זה ככה.. וזה סה"כ צ'ט מלא בסוטים..אתה לא צריך לקחת את כ"כ קשה חמוד..

rasmus girl1

New member
אע עוד משהו..

*הזדעזעת.. במצבים האלו העולם הדתי נשמע יותר נאור, רק שבמצבים של סקס, הדתיים הגאים לא מראים מספיק בגרות כמו אחיהם הסטרייטים (החרדים). תגיד..למה אתה עושה הכללות..?! יש בך טיפת גזענות?! דתי סטרייט או חרמן..לכל אחד יש רמת בגרות אחרת לפי אישיותו..ולא לפי ה"סוג" שלו.. עם כל הכבוד!

צודק... ../images/Emo13.gif

זה באמת שטחי להסתכל רק על היופי... מי שחושב ככה צריך לדמיין את עצמו בצד הפחות יפה ואיך הוא היה מרגיש אם היו שופטים אותו על חיצוניות בלבד...

MRSHIVER

New member
דיברת על שני נושאים שונים, ואגיב...

בהתאם. א. סטוצים. בנושא זה אני מאמין שאין לך זכות להתערב בחייהם של אנשים - וזכותם לשכב עם מי שהם רוצים כל עוד זה בהסכמה [מה שנקרא במדינה דמוקרטית "חופש הבחירה"]. אם אתה לא רוצה קשר לזה - אל תכנס לצ'אטים שמיועדים לכך. ב. שטיחות. אמנם, אני מוכן להסכים שהשטיחות בקהילה שלנו היא מאוד נפוצה, אבל אני בכלל לא בטוח שיותר מבקהילה ההטרוסקסואלית [רק שאצלנו יש לה יותר ביטויים בגלל שופע הסקס בקהילה]. האם אנשים שחושבים שמראה זה חשוב לקשר הם אנשים פחות טובים? לוא דוקא. זה לבחירתך. האם אנשים שחושבים שמראה זה הדבר היחיד שחשוב לקשר הם אנשים שטוחים? כן, לדעתי. אבל האם הם אנשים פחות טובים? שוב, לוא דוקא. כל אחד בוחר לעצמו איך לשפוט אנשים, ואת החברים שלו. את בעיית השטיחות כעקרון כוללני אני מסכים שהוא מזיק להמון בני נוער. אם אפשר לפתור את זה? לא ניראה לי. תמיד תהיה שאיפה לשלמות בחברה ליברלית כמו שקיימת ברוב העולם. הדבר היחיד שאני חושב שיעזור זה לחנך - ושוב, אני מזכיר שאני בכלל לא מדבר על הקהילה ההומוסקסואלית, אלא בכלליות - את כלל האוכלוסיה לקבלת השונה, לא משנה עד כמה הוא שונה ובמה. מקווה שאתה מבין על מה אני מדבר, כי אם לא אני מוכן לפרט. ניר.

הייי |מחובק|

את האמת שפעם הייתי במקום שלך, אמרתי איך יכול להיות שכולם כאלה? שאין אפילו אחד שלא כל מה שמעניין אותו זה רק סקס? ואז הבנתי שהצ'אט זה לא המקום היחידי שאפשר להכיר בו חבר'ה מקהילה. קודם כל, נתחיל מפה, פורום מלא באנשים מקסימים שחלק מהם היום חברים טובים שלי, לא שופטים פה אף אחד ואתה תוכל לראות במפגשים איך יושבים ביחד, בלי לתת חשיבות לחיצוניות. הצ'אט קוטלג כבר ממזמן למקום שבו כל מחפשי הסקס/חרמנים למינהם מרוכזים בו, ומצד שני... גם חדרי סטרייטים כאלו לא חסרים. בן-אדם שנכנס לצ'אט לא או חייב להיות סוטה כי הוא מחפש סטוץ, אלא חרמן ומאחורי המסך יכול להתגלות כבן-אדם מקסים. ברגע שבמקום כמו אינטרנט אין גבולות אתה תראה שם הכל, מהכינויים הכי מזעזעים עד לאיך שאנשים מדברים [שזה בדרך כלל לא כמו שהם במציאות] וכמובן להזדעזע. חוץ מזה, יש גם אנשים שמחפשים קשר בצ'אטים, ואת האמת שלא כזה קצת, ולגביי האחרים? אני מציע לא לשפוט קהילה שלמה ע"פ הצ'ט כי אתה תתאכזב, ותאמין לי שלא ככה נראת התמונה הכוללת. שיהיה רק טוב, ואל תדאג- יהיה בסדר
.

0 דורון 0

New member
עם זה ככה אז אתה מזה שונה

כי מה לעסות בוא נודה ככה מראה חיצוני זה מה שמיסתקלים עליו שאתה רואה מישהו שנית אני מודה עם חבר שלי היה מכוער לא הייתי טורח להכיר אותו (אבל הוא שווה ) ואחרי שדיברתי איתו קצת הבנתי שגם עם הוא היה מכוער(למרות שהוא יפה ) אז עדיין הייתי יוצא איתו אבל מה לעסות מראה חיצוני זה מה שמיסתקלים עליו ראישון ומה ציפיתה שתיכנס לצ'ט וידברו על פוליטיקה לא! מה לעסות ככה זה הצ'טים

כל כך מסכים איתך...

ממש מסכים איתך...בדיוק היום דיברתי על זה עם כל מיני אנשים והגעתי לשני מסקנות: 1)שוק הבשר בקהילה זה דבר כל כך מגעיל-אנשים מסתכלים רק על המראה ואנשים טובים שלא "מושלמים"(לפי ההגדרה כמובן:גוף משולש,ריבועים,פנים סמיטריות ושאר הבולשיטים...)נשארים לבד...אני לא מחליט ממש לפי המראה החיצוני...בן אדם יכול להיראות ממש מושלם אבל אם האופי מחורבן אז הוא יכול לחפש אותי בסיבוב ואין מצב שיקרה בינינו משהו(מדבר מניסיון...)כבר קרה לי שהיה אחד שנראה דיי טוב בסך הכול אבל האופי כל כך עיצבן אותי...רררררר ו-2)שפגישה של סטרייטים עדיפה על פגישה של הומואים:בפגישה של הומואים אם אתה לא מתנשק או יותר מזה בסוף הפגישה או שלפחות מנסה לנשק את השני אז אתה לא בסדר כביכול...ומה אם אני לא רוצה להתנשק בפגישה ראשונה?!ומה אם זה מהיר מידי בשבילי?!? ומה עם נפגעתי הרבה פעמים בדיוק בגלל הסיבות האלו,שאני הייתי "זורם" ואחר כך מרגיש חרא?!? אל זה לא חושבים האנשים...אם אני לא מנסה לנשק בפגישה הראשונה אז אני לא בסדר כביכול...וחושבים שאז אני לא רוצה את הצד השני.וזה קרה לי כבר כמה פעמים שלא רציתי להתנשק בפגישה הראשונה עם בן אדם שאני ראיתי אותו כולה פעם אחת במשך שעתיים שלוש,פשוט שברור שאני רוצה להתנשק עם מישהו שאני לא יודע עליו כלום ושאני מכיר רק שעתיים בקושי...וברור שאני מת להיפגע כמו שנפגעתי כל כך הרבה:שיצאתי עם מישהו ואז חשבתי שזה זורם אז התחרמנתי איתו ואז הוא זרק אותי... מה שאני מנסה לומר זה ש...אצל הומואים(רובם,לא כולם!!!יש כמה נחמדים שעוד בסדר...)אז אם לא מנסים ללכת מהר בפגישה הראשונה ולא מתנשקים אז אין מצב שבעולם שיקרה ביניכם משהו...אני למשל מעדיף קודם כל לדבר קצת ולהכיר את הבן אדם ורק אחרי זה לדחוף את הלשון שלי אליו... אחלה דעה יש לך ואל תשנה אותה רק כי אתה לא מוצא מישהו שבדעה שלך!יש כאלו אבל רק צריך לחפש אותם טוב טוב! יום מצוין שיהיה לך

למעלה