דיווח ראשוני ! תאונת רכבת קטלנית !

מצב
הנושא נעול.
אכן כן. מדובר בקטר מס´ 70410 ../images/Emo70.gif

אז זה קטר ה 8F אליו התכוונתי
אכן כן. מדובר בקטר מס´ 70410

אנשי צוות

שים לב בני: (הרוגים-1)
מסתננים יורים באתת שהיה בתפקיד בתא האיתות בצומת רמז והורגים אותו. מעתה, נמצאים נוטרים בתא איתות זה. 05.11.1953
אנשי צוות
אביתר, למיטב הבנתי את המושג ´אנשי צוות הרכבת´, הוא כולל את העובדים הנוסעים ברכבת עצמה ומעורבים בהפעלתה (כלומר לא לצרכי הגעה ממקום למקום), ולפיכך אתתים אינם צוות הרכבת אלא עובדי רכבת ואנשי צוות של שליטה ובקרה.

טוב - אחי היקר אני מקבל הביקורתו...

אנשי צוות
אביתר, למיטב הבנתי את המושג ´אנשי צוות הרכבת´, הוא כולל את העובדים הנוסעים ברכבת עצמה ומעורבים בהפעלתה (כלומר לא לצרכי הגעה ממקום למקום), ולפיכך אתתים אינם צוות הרכבת אלא עובדי רכבת ואנשי צוות של שליטה ובקרה.
טוב - אחי היקר אני מקבל הביקורתו...
נזכר במעלליו של אחי חן באיש החברה להגנת הטבע... תיזהר - מחר אני בחיפה ותגיד לפול שיתכונן ל... תכין מצלמה... שלך, אחיך, מנהל תחנת הרכבת ביריחו, אביתר, המשקיף שלך בארכיון ה- UN

K85

New member
אסון הבונים

קטר מס´ 120 מחזיק בשיא

קטר מס´ 120 הינו ה-"רוצח" ! זה כינויו ברכבת. הקטר היה מעורב בתאונות הגדולות וגם באחרות ובאמתחתו של קטר 120 - 67 הרוגים !
אסון הבונים
האם זהו הקטר שהתנגש באוטובוס בתאונה הנוראית הזו? באסון הבונים שארע בשנת 1985 אם אינני טועה, נהרגו 22 בני אדם, 19 מהם ילדים.

Shrud

New member
האסון..

אסון הבונים
האם זהו הקטר שהתנגש באוטובוס בתאונה הנוראית הזו? באסון הבונים שארע בשנת 1985 אם אינני טועה, נהרגו 22 בני אדם, 19 מהם ילדים.
האסון..
זה קרה כאשר אוטובוס של טיולים של ילדי כיתה ו´ מבית הספר ברנר בפ"ת התנגש עם רכבת...

יהוושע

New member
אכן זהו הקטר הקטלני מאסון הבונים

אסון הבונים
אכן זהו הקטר הקטלני מאסון הבונים
אגב , האשמה העיקרית בתאונה זו היא של הנהגת ז"ל , שחצתה המסילה בצורה מופקרת ובלתי אחראית . נהג הקטר לא עבר את המהירות המותרת .

בוודאי ! קטר מס´ 120 הוא מהבונים !

אסון הבונים
בוודאי ! קטר מס´ 120 הוא מהבונים !
שם נהרגו 23 איש ולא 22. נהגת האוטובוס רות דוידוב ז"ל היתה האשמה. דו"ח ענק וכפול המתנשא על-פני 2 קלסרים עבים מצוי בארכיון הרכבת ! אביתר.

Shrud

New member
...

קטר 747 - ביוגרפיית המוות

קטר מס´ 747 נמסר ע"י צוות היצרן הספרדי בחיפה לידי "רכבת-ישראל" (IR) ביום 20.07.2001 והוכנס מיד לשרות נוסעים סדיר. קטר מס´ 747 הוביל רכבת נוסעים מת"א לנהריה ביום 11.10.2001 שממנה נפלה עובדת מזנון ונהרגה. (רכבת מס´ 168 - לפירוט נוסף, ראה התאריך הנ"ל בלוח 39 בסי-די רום עתידי). קטר מס´ 747 נפגע בחלקו התחתון בתאונת התנגשות קטלנית שארעה ביום 23.12.2002, שעה: 21:26 בין רכבת נוסעים מס´ 291 לבין טנדר טויוטה בק"מ 112 (בסמוך לצומת הקרח). הקטר נגרר ממקום התאונה אל מוסך הקטרים בחיפה ע"י קטר מס´ 117. (לפירוט נוסף, ראה התאריך הנ"ל בלוח 39 בסי-די רום עתידי).
...
אתה מזכיר רבות את הדיסק אוסף העתידי של הרכבת... משהו חשוד!!! יש לך במרה עותק ראשוני או גרסת בטא של הדיסק??? כי אם כן...

אסון הבונים.... ../images/Emo7.gif

...
אתה מזכיר רבות את הדיסק אוסף העתידי של הרכבת... משהו חשוד!!! יש לך במרה עותק ראשוני או גרסת בטא של הדיסק??? כי אם כן...
אסון הבונים....

הייתי מעונין לשמוע מה שיותר פרטים על האסון הנורא הזה... ממספר הקטר, ועד בכלל... אולי לארכיון אבייתר יש פתרונות?

עליך לתאם פגישה עם פול קוטרל

אסון הבונים....

הייתי מעונין לשמוע מה שיותר פרטים על האסון הנורא הזה... ממספר הקטר, ועד בכלל... אולי לארכיון אבייתר יש פתרונות?
עליך לתאם פגישה עם פול קוטרל
ממוזיאון הרכבת. הטל. בארכיון הרכבת הינו: 04-8564180. שוב אני מזכיר: בארכיון 2 קלסרי ענק עם כל החומר על הבונים. אצלי נמצאים מברק התאונה, צילומים, וכל עיתוני ישראל שראו אור למחרת הארוע.

מה חשוד ???

...
מה חשוד ???
תמתין בסבלנות עד ליום 31.12.2005 - יום צאת הדיסק אל השוק. זו תהיה מהדורה ראשונה ותכיל את כל מה שרצית לשאול על הרכבת ולא היה לך את מי לשאול...

מצב
הנושא נעול.
למעלה