דיווח ראשוני - אוטובוס נפגע מטיל

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member

זה לינק לידיעה בוואלה. בינתיים קבלתי בטלפון מידיד שנמצא בסביבה ומקושר למד"א קצת פרטים על האוטובוס : זהו אוטובוס DAF מפואר בעל מספר רישוי 68-212-15 ששייך למועצה האזורית חוף עזה. אני שולח החלמה מהירה לכל הפצועים ושבת שלום לכולם ורק בשורות טובות !

oren*

New member
לשמחתנו אין הרוגים, רק פצועות קל עד

זה לינק לידיעה בוואלה. בינתיים קבלתי בטלפון מידיד שנמצא בסביבה ומקושר למד"א קצת פרטים על האוטובוס : זהו אוטובוס DAF מפואר בעל מספר רישוי 68-212-15 ששייך למועצה האזורית חוף עזה. אני שולח החלמה מהירה לכל הפצועים ושבת שלום לכולם ורק בשורות טובות !
לשמחתנו אין הרוגים, רק פצועות קל עד
בינוני ונפגעי הלם. אוטובוס עלה על מטען ליד ההתנחלות נצרים - מתוך YNET

alexUK

New member
אני בשוק...

אני בשוק...
כל מה שמעניין את הבנאדם זה סוג האוטובוס?

ארזS

New member
אני בשוק יותר גדול מ-alexUK

אני בשוק...
כל מה שמעניין את הבנאדם זה סוג האוטובוס?
אני בשוק יותר גדול מ-alexUK
כי אתה כותב שטויות ! מי אמר שמה שמעניין אותי זה סוג האוטובוס ? שמעתי את הידיעה ברדיו וחיפשתי אם יש משהו ברשת. לפני זה לא כתבתי מילה. כשראיתי ברשת הבאתי לינק מתאים. בינתיים קבלתי קצת פרטים אז כתבתי. והוספתי איחולי החלמה לפצועים. אני בעצם חושב שבכלל לא הייתי צריך להתייחס לשטויות שכתבת אבל כתבתי. שיהיה. ונראה אותך כותב עכשיו מילה אחת : "סליחה".

מצב
הנושא נעול.
למעלה