דיווח מהשטח - יריד מעצבים מועדון "תל אביבה"

קשכפית

New member
דיווח מהשטח - יריד מעצבים מועדון "תל אביבה"

זה היה היום מהצהרים עד הערב בנמל ת"א - מול גלידה מונטנה (שהיא די ז"ל ממה שראיתי, עצוב, אפילו השלט כבר לא שם) טוב אז אתחיל מזה שהיה נחמד לא יותר, הכניסה הייתה חינם וזה כבר שינוי מרענן
החלל היה קטן מידי לכמות המעצבים, ולא היה מיזוג. כן כן לא היה מיזוג + הרבה אנשים + חלל קטן זה לא היה נעים. אני גם מאמינה שזה פגע במכירות באופן ישיר ולא צריך להסביר למה. היו דברים שמצאו חן בעיני והיו שלא והמחירים? היו והיו, היו כאלה שמכרו במחירים סבירים, והיו דברים יקרים מידי ביחס לאיך שהם נראו. נגיד שימלת טריקו ב 220 ש"ח שהייתה נחמדה אבל לא שווה כזה מחיר. היה דוכן תיקים , תכשיטים (לא לטעמי), נעלי פלסטיק שאהבתי היה דוכן של בגדי תינוקות עם הדפסות משעשעות היה בר שמכר בקבוק מים מינרלים קטן ב 12 ש"ח... כאילו דא? ואני אצרף מספר תמונות אוירה וגם תמונות ספציפיות של דברים שאהבתי. נתחיל בתמונות אוירה

קשכפית

New member
הדוכן של na-t shirt

על כרטיס הביקור רשום "הדפסה על חולצות ועיצובים" בפועל היו בדוכן בגדי תינוקות בעיקר עם הדפסות משעשעות מאוד כפי שתראו בתמונות שכחתי לשאול על מחירים אבל אם מישהיא בעניין אז המותג נמצא באבן גבירול 19 ת"א, 077-9118765

קשכפית

New member
דוכן בגדים ונעלים של little noodle

אישית לא התיחסתי לבגדים (סליחה לא בכוונה) כי משכו את תשומת ליבי נעלי פלסטיק מעוצבות בסטייל. המחיר 120 ש"ח לזוג היה שחור ולבן 052-3521352 [email protected]

קשכפית

New member
מעצבת מותג urban forest

הבחנתי במעצבת (היפה הזאת) בשוק הפלסטיק האחרון שמתי לב שלחלק מהשמלות שלה יש גזרה סופר מחמיאה ובדים מדליקים, עד כמה שידוע לי אין לה חנות בת"א והיא מגיעה לשווקים כאלה ואחרים מיד פעם יצא לי (לא הפעם) למדוד שמלות והן היו קטנות מידי, הפעם היא סיפרה לי שהחלה לעשות גם מידות גדולות יותר, מדיום בעיקר לא אופנה למידות גדולות, אלא בינוני ומטה * שימו לב לשימלה הצבעונית מאוד, זו הגזרה המחמיאה וזו המעצבת היפה. מה יש? לא כואב לי לפרגן. 050-3026448 [email protected]

קשכפית

New member
טוב, כאן פישלתי ולא לקחתי כרטיס ביקור אבל

למנהלת הפורום יש כי היא רכשה שם ... לא מגלה מה אז אם מישהיא תרצה פרטים אתן יודעות למי לפנות כאן היו חגורות ,ארנקים, סנדלים וכד'. הנה 2 תמונות של השולחן הצבעוני.

Fun Fair

New member
אני לא מוצאת את הכרטיס ../images/Emo10.gif א-ב-ל!

הבחורה החביבה אמורה לצרף אותי לפייסבוק שלה, אז ברגע שיהיו לי כל הפרטים, אעלה אותם. אני רכשתי שני תיקי קלאץ' אחד באדום ואחד בשחור עם טקטסטורה נחשית עדינה מאוד. מ-ה-מ-מ-י-ם!

Fun Fair

New member
יש!! למותג קוראים "ויטרינה"

ולבחורה החביבה קוראים חלי פלג. אנחנו חברות פייסבוק אז אני מאמינ שאתחיל לקבל הזמנות למכירות שהיא אגנת. יש מה לראות, מבטיחה לעדכן

קשכפית

New member
דוכן אחרון שצילמתי היה של תיקים

לא לקחתי כ.ביקור, מנהלת הפורום כן לקחה ושימו לב שבתמונה רואים את שם המותג

קשכפית

New member
לא, דווקא כאן לא שאלתי ואין כרטיס

אבל אפשר לשאול את מנהלת הפורום, אני בפרוש זוכרת שהיא לקחה כרטיס וגם בדוכן הזה הארנקים היו מעור אז מן הסתם המחירים בהתאם אם את מחפשת השראה לארנקים יש גם את אלן רובין שאותה פגשתי/הכרתי בשוק הפלסטיק האחרון וכן רכשתי ממנה סוג של תיק/סל מוזהב שמקבל המון מחמאות יש לה כל מיני ארנקים יפים (לטעמי) ומחירים לא בשמים את יכולה ליצור אתה קשר ולשאול מתי ואיפה היא תציג בפעם הבאה. מצרפת לך קישור לשטוף את העיניים.

תודה קשכפינה, אבל ממש נדלקתי על הארנק החום

שפתוח שם בתמונה... אני אנסה למצוא אותה בבזארים אחרים.

קשכפית

New member
הופס הנה הפרטים

שתינו אני ואת לא שמנו לב שמנהלת הפורום רשמה את הפרטים שלה, ביקשתי רשות לצלם ואמרתי לה שנפרסם את זה בפורום שופינג, לדעתי אם היא תקבל טלפון ממך בעקבות זה היא תשמח מאוד. אז יאלללה. עמית בן שבת 052-2272963 [email protected]

למעלה