דיווח מהלילה: אוטובוס התהפך סמוך למ. מורשה

מצב
הנושא נעול.

the new L

New member
כן

האוטובוס שנפגע ההוא של מטרופולין
377 נוסע על כביש 6?
כן

דוברות הצלה גוש דן: סמוך לשעה 1:45 התקבלה קריאה במוקד מד"א, על אוטובוס אוטובוס אגד קו 972 שהתהפך בעליה לכביש 5 לדרום כוחות גדולים של כונני הצלה גוש דן הוזנקו למקום. מנכ"ל הצלה גוש דן הרב אשר שלומוביץ, שהגיע ראשון למקום מספר: "הגעתי למקום יחד עם כוחות גדולים של מתנדבי 'הצלה גוש דן'. מדובר באוטובוס שככל הנראה נהגו איבד שליטה, והוא התהפך. מסריקה שערכנו עלה, כי האוטובוס היה ללא נוסעים נוספים, מלבד הנהג, שפונה במצב קל ע"י אמבולנס של מד"א - הצלה גוש דן לביה״ח בלינסון

התמונות מפורום בחדרי חרדים

דוברות הצלה גוש דן: סמוך לשעה 1:45 התקבלה קריאה במוקד מד"א, על אוטובוס אוטובוס אגד קו 972 שהתהפך בעליה לכביש 5 לדרום כוחות גדולים של כונני הצלה גוש דן הוזנקו למקום. מנכ"ל הצלה גוש דן הרב אשר שלומוביץ, שהגיע ראשון למקום מספר: "הגעתי למקום יחד עם כוחות גדולים של מתנדבי 'הצלה גוש דן'. מדובר באוטובוס שככל הנראה נהגו איבד שליטה, והוא התהפך. מסריקה שערכנו עלה, כי האוטובוס היה ללא נוסעים נוספים, מלבד הנהג, שפונה במצב קל ע"י אמבולנס של מד"א - הצלה גוש דן לביה״ח בלינסון
התמונות מפורום בחדרי חרדים
הועלו ע"י הגולש 'אני _ מהאום'.

gen1

New member
למה מחקת את הרישוי שלו ?

למה מחקת את הרישוי שלו ?

דיווח מעכשיו; כביש 6 תאונה אוטובוס ומשאית

הוכרז אר''ן בכביש 6 ממחלף שורק לקרית גת, מדובר בת''ד בין אוטובוס למשאית כוננים שיוצאים נא לעבור לגל #1 גל ארצי ולדווח שם ומס מירס ויציאה.

קו 337 סופרבוס

הוכרז אר''ן בכביש 6 ממחלף שורק לקרית גת, מדובר בת''ד בין אוטובוס למשאית כוננים שיוצאים נא לעבור לגל #1 גל ארצי ולדווח שם ומס מירס ויציאה.
קו 337 סופרבוס
תאונה קשה לפי הדיווחים.

זכורות לי תאונות דומות

קו 337 סופרבוס
תאונה קשה לפי הדיווחים.
זכורות לי תאונות דומות
אני זוכר תאונה דומה בקו 405, ותאונה נוספת בצפון שאינני זוכר את פרטיה (כביש 89 ליד כרמיאל).

מי זוכר?

בתמונה: התאונה היום, צילום משטרת ישראל.

מסתבר שזה כביש 85 צומת גילון

זכורות לי תאונות דומות
אני זוכר תאונה דומה בקו 405, ותאונה נוספת בצפון שאינני זוכר את פרטיה (כביש 89 ליד כרמיאל).

מי זוכר?

מסתבר שזה כביש 85 צומת גילון

תאונות מהסוג הזה ימשיכו להתרחש.

זכורות לי תאונות דומות

מי זוכר?

במדינת ישראל בוטלו השוליים בכבישים ע"י הקמת מעקות "בטיחות" שאינם משאירים די רווח שיכול לאפשר למשאית/אוטובוס/רכב רחב מכל סוג שהוא לעמוד בשול.
כל רכב רחב שנקלע למצוקה ואינו יכול להמשיך לנסוע, אוטומטית נכנס לסכנת חיים.

עכשיו ככה:
א. היעילות של מעקות הבטיחות מלכתחילה מוטלת בספק גדול מאוד, ובמקרה של דו"ג המעקות הללו הם הגליוטינה שתקצץ איבריו של רוכב שסתם החליק.
ב. כבר החלטתם לדחוף את המעקות הללו? לפחות שימו אותם 3מ' מהקו הצהוב של השול.
ג. מתי יהיו במשרד התחבורה אנשים שאשכרה מבינים משהו בתחבורה?

alonsit1

New member
באמת תופעה תמוהה ומוזרה

במדינת ישראל בוטלו השוליים בכבישים ע"י הקמת מעקות "בטיחות" שאינם משאירים די רווח שיכול לאפשר למשאית/אוטובוס/רכב רחב מכל סוג שהוא לעמוד בשול.
כל רכב רחב שנקלע למצוקה ואינו יכול להמשיך לנסוע, אוטומטית נכנס לסכנת חיים.

עכשיו ככה:
א. היעילות של מעקות הבטיחות מלכתחילה מוטלת בספק גדול מאוד, ובמקרה של דו"ג המעקות הללו הם הגליוטינה שתקצץ איבריו של רוכב שסתם החליק.
ב. כבר החלטתם לדחוף את המעקות הללו? לפחות שימו אותם 3מ' מהקו הצהוב של השול.
ג. מתי יהיו במשרד התחבורה אנשים שאשכרה מבינים משהו בתחבורה?
באמת תופעה תמוהה ומוזרה
כבר סללתם כביש חדש ומודרני לפי כל הכללים - אבל איפה השוליים?! ומה יעשה נהג רכב כבד במקרה של עצירת חירום? לאן יפנה?

אגב, האמור נכון לכל כביש חדש ברחבי המדינה. ענין מוזר ביותר.

עדכון

עדכון
מספר הרוגים ועשרות פצועים.
זק"א: עידכון: מדובר ב- 30 נפגעים בהם 4 קשה 1 הרוג.
קו 337 ראשון באר שבע

דובר מד"א, זכי הלר: בהמשך לתאונה בכביש 6 דרום חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי לכ-20 נפגעים, בהם: מס' הרוגים, פצועים קשה, בינוני וקל. עדכון בהמשך
מס' טלפון 052-3696444

אין 30 נפגעים שם.....
2 הרוגים.
בסביביות 15 נפגעים ברמות שונות.
אוטובוס סופרבוס ומשאית זבל
פיקוד 10 במקום מדווח על הרוג ופצועים רבים, ביניהם פצועים קשה.
מסוקים של 669 הוזנקו לארוע.
יש לבנתיים 3 הרוגים

אין קו מראשון לציון לבאר שבע

עדכון
מספר הרוגים ועשרות פצועים.
זק"א: עידכון: מדובר ב- 30 נפגעים בהם 4 קשה 1 הרוג.
קו 337 ראשון באר שבע

דובר מד"א, זכי הלר: בהמשך לתאונה בכביש 6 דרום חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי לכ-20 נפגעים, בהם: מס' הרוגים, פצועים קשה, בינוני וקל. עדכון בהמשך
מס' טלפון 052-3696444

אין 30 נפגעים שם.....
2 הרוגים.
בסביביות 15 נפגעים ברמות שונות.
אוטובוס סופרבוס ומשאית זבל
פיקוד 10 במקום מדווח על הרוג ופצועים רבים, ביניהם פצועים קשה.
מסוקים של 669 הוזנקו לארוע.
יש לבנתיים 3 הרוגים
אין קו מראשון לציון לבאר שבע

olli3

New member
מנהל
כן בקטע שבין שורק למאחז בשני הכיוונים.

האוטובוס שנפגע ההוא של מטרופולין
377 נוסע על כביש 6?
כן בקטע שבין שורק למאחז בשני הכיוונים.
תחנה אחרונה לפני עליה לכביש 6, נמצאת בכביש 7 (היכן ש448 לירושלים עוצר).
קו מהיר אשר כל תחנותיו הן או איסוף או הורדה (בהתאמה).

מצב
הנושא נעול.
למעלה