דיווח למעסיקים על אפילפסיה

דה גילה

New member
דיווח למעסיקים על אפילפסיה

אני מעוניינת לשמוע חוות דעת של החברים בפורום האם לדעתכם יש לדווח על המחלה ואפשרות להתקף - למעסיקים? לכאלה שעומדים לשכור אותי לעבודה או למי שאני עובדת אצלו גם אם ההתקפים קרו ברווחי זמן גדולים זה מזה: פעם בחצי שנה, ואף למעלה מזה.. מה בדבר בייבי סיטינג לילדים ? לא תינוקות, בני 4-5 ומעלה. אני מרגישה כי מי שאינו בעניין באופן כל שהוא לא יקח סיכון ומצמצם מאוד מאוד האפשרויות לעבודות זמניות ומזדמנות במיוחד לצעירים האם יכולים לתבוע אותי על אי דיווח?

ימי6

New member
לא לדווח!

אני עבדתי בעיתון בוקר גדול. (מזה שנה וחצי) ביום שהודעתי להם על האפילפסיה הם החלו "לרדוף" אותי במכתבים, להגדיל לי את היעדים (שעמדתי בהם) וכך הלאה כארבעה חודשים עד הפיטורים. ימי6.

cheniros

New member
לספר או לא לספר, זו השאלה../images/Emo8.gif

לפי מה שידוע לי, החוק לא מחייב אותך לדווח. ההחלטה אם לספר או לא צריכה להיות שלך ואת צריכה להיות שלמה איתה (ולא משנה מה תבחרי). אני חושבת שאם את מספרת על האפי' למעסיק, את מרוויחה את גורם השליטה - את קובעת איך ומה לספר, את יכולה לספק מידע בנוגע לדברים שצריך או אסור לעשות, יכולה להרגיע. במידה ותקבלי התקף, האנשים שסביבך יידעו במה מדובר, יוכלו לעזור לך. אבל שוב, את צריכה להיות שלמה עם ההחלטה הזו ואף אחד לא יכול להגיד לך מה לעשות. בהצלחה!!

למעלה