דיווחים רעים

דיווחים רעים

נפגשתי עם בחורה כ8 פגישות! ופתאום אחת המורות זרקה לי שהיראת שמים שלה לא הכי.. מה לעשות? מצד אחד אני לא רוצה בחורה בלי יראת שמים אבל מצד שני היראת שמים שלי גם בשפל! תודה לעוזרים

רועי ת1

New member
אז זה כן מפריע לך???

אם כן -למה לך להמשיך.. מי שהיראת שמיים של הצד השני-מפריע לו-אל לו להכניס לעצמו שלא ירצה בכך.. וכך ההפך...

ק"כ על תסתמך על דברים של מורה אחת

אתה לא יודע מה הסטנדרטים שלה לגבי יר"ש (בכלל מאיפה מורה יכולה לדעת על יר"ש של תלמידה???? היא חיה בלב שלה? סה"כ היא מלמדת אותה, אולי היא רואה צורת לבוש,תפילה אבל לא יותר מזה..),יכול גם להיות שנפלת על מורה שלא "אוהדת במיוחד" את הבחורה וישל לה אינטרס לקלקל לכן- תברר עוד בנושא -תשאל עוד מורות,חברות וכו,' יצאת אתה 8 פעמים-מה ההתרשמות שלך אחרי 8 פגישות? אם אכן מתברר שהמורה צדקה אתה צריך לחשוב-אם היר"ש שלך בשפל כמו שאתה אומר, אתה מעוניין במישהי יותר יראת שמים ממך?(אני בדעה שתמיד עדיף מישהו שיותר ממך)יכול להיות שאם היא היתה יותר יראת שמים-היא לא היתה מוצאת חן בעיניך היית חושב שהיא מידי "צדיקה" וכו' תנסה לדמיין את ההשלכות שהיו על הפגישות לו היתה יותר יר"ש -בד"כ מי שלא ירא שמיים-לא יחפש מישהו יר"ש, אז כנראה שהיר"ש שלך לא כ"כ בשפל...

ממורה אחת אתה קובע עובדות?../images/Emo2.gif

תברר קצת יותר יכול להיות שאותה מורה מנקודת המבט שלה היא יחסית בלי יר"ש אבל באמת ביחס לאנושות היא יר"ש ויכול להיות שח"ו אותה מורה סתם לכלכנית מפונטזת ואז זה הרבה יותר גרוע. ובכ"מ אם היר"ש שלכם פחות או יותר אותו דבר אז סבבה מה אתה רוצה אחת יותר צדיקה ממך?שכל דקה תעיר לך הערות על כל אפצי שעשית בלי לברך לפני שכוחו וגבורתו וכד'
ולא נראה לי שאחרי 8 פגישות אתה לא יודע כבר בערך מה רמת היר"ש שלה אא"כ היא מנסה להסתיר את זה ולרמות אותך. בכ"א ע"פ אדם אחד לא קובעים עולמות וודאי שהכל צריך לימדד ביחס עליך ולא לאחרים.

זה שמורה אמרה לא מחייב...

שום דבר! אתה בשמונה פגישות כבר אמור לדעת מי הבחורה! יכול להיות שלמורה הזאת יראת שמיים מייצג מי שרוצה בעל אברך...תבין יראת שמיים זה עניין של הגדרות...

חברה, מורה לא תדבר באוויר!

ואם מורה אמרה יש דברים בגו! ו..אני חושבת שאחרי 8 פגישות העלתם את כל ההשקפות החשובות לכם. כך יתכן שהירא``ש שלה לא משהו אבל בשבילך זה מספיק.

המורה לא תמיד צודקת!!!

"יש דברים בגו" -יכול להיות ש"הדברים" זה שהבחורה לא כ"כ מקשיבה למורה הזאת, או כל סיבה אחרת שגורמת למורה לרצות לקלקל לה, מורה היא לא מלאך וגם לה יש נגיעות אישיות כמו כל אחד אחר... אני מכירה אישית מישהי שאחרי שהיא התחתנה בעלה/השוויגער (לא זוכרת בדיוק) אמרו לה שמורה אמרה שאין לה יראת שמים-הם החליטו לסמוך על הבירורים האחרים והמשיכו עם השידוךלאחר מעשה התברר שהמורה הסתכסכה איתה בגלל שבזמן של שיעור של המורה היא התעסקה וגזרה דברים בשביל שיעור שהיתה צריכה למסור, זה מעיד על חוסר יראת שמים? לא נראה לי, אולי על חוסר יראת מורה.

רועי ת1

New member
צודקת!! תומכת בדעתך...

המורות אנושיות,ורואות הרבה פעמים מנגיעות,או מפסרספקטיבה שונה מזו שבה הבחורה נמצאת...

תגיד

8 פגישות יצאת אם בחורה מי יודע כמה שעות זה, האם לא שמת לב ממצב היראת שמים שלה? אמורים לראות בכזה כמות שעות...

הודושש

New member
וואו

8 פגישות זה לא פשוט במיוחד עם אתה אומר שאתה לא כזה ביראת שמים וגם היא לא אז ניראה לי שזה בסדר.....

sbhtk24

New member
אני ממש לא רואה פה שני צדדים

ענבי הגפן בענבי הגפן. שיהי הרבה מזל טוב ובעז"ה תתחזקו ביחד

שKקירה

New member
סלח לי אבל אתה חצוף

אתה מקבל בדיוק בדרגה ובמעמד שלך. מה חשבת לעשות מה שבא לך ואז לקבל שיה תמימה ??? לך חפש.. חוצמזה ידוע שלכל אדם יש כמה זיוויגים והכל בהתאמה למצבו הרוחני..

TipToli

New member
טוב מראה עינים ממשמע אוזנים

אתה יוצא איתה,מדבר איתה..תעלה את הנושא!לא כל מורה מכירה את מעמקי נפש תלמידתה..מנסיון

ארטיימר

New member
יכול להיות סתם פערים בהגדרות

אם אתה מרגיש שאתה לא בטוח לגבי זה תדבר עם המורה, תבדוק למה התכוונה הכי חשוב זה ההתאמה ביניכם. מה אותה מורה היתה אומרת עליך?? ובלי קשר, מורות לא ממש מכירות את התלמידות..... אפילו ממש לא מכירות..

למעלה