דיווחים מהשטח

שלי ש

New member
דיווחים מהשטח

שלום לכם יקירים ויקירות .... מהיכן להתחיל ? דבר ראשון כדי להשקיט את כולן - אני בסדר גמור ! הגעתי לשם עם שתי העובדות הסוציאליות, ישבנו לנו על ספסל וחיכינו שהיא תצא לטיול, כמו שנקבע עם העובדת הסוציאלית במקום. חיכיתי, ופתאום היא הופיעה וחלפה יחסית די מהר ! לא ראיתי יותר מידי דמיון ביננו, ציפיתי לראות דמות שונה לחלוטין. עליי רואים שאני מעדות המזרח, היא ממש בהירה, נראית מעדות האשכנז. אני דומה לה אולי במבנה הפנים, העובדות הסוציאליות אמרו שאני דומה לה קצת. אבל ... מה זה כבר משנה. בקיצור, התחלתי לעקוב אחריה, העובדות הסוציאליות אמרו שאלך לקראתה וכך עשיתי - ראיתי אותה בבירור ... תפסתי אותה ביום די טוב, היא כבר לא בדכאון כמו שנאמר לי שהייתה קודם, היא דווקא היתה די אקטיבית, שמעתי אותה מדברת, שומעים היא שהיא "מסטולית" לחלוטין מתרופות, אבל סה"כ היא נראתה די טוב (יחסית למי שנמצא 15 שנה במלחקה סגורה) .... ואז .... הגברת החליטה שהיא רוצה ללכת למכולת, נאמר לי שכרגע היא בתקופה של טיפוח, היא כל היום מתמרחת בקרמים ... אז, היא הלכה לקנות קרם. ואני ... המשכתי אחריה. חיכיתי שהיא תצא, ובאופן מפתיע, היא עברה לידנו, אמרה לנו שלום ו .... זהו ! חשבתי לעצמי, אם היא רק הייתה יודעת למי היא אומרת שלום .... זהו, עקבנו אחריה עוד קצת ... הקשבתי לה, ראיתי אותה ... חיכינו. בסוף אמרתי להן, זהו, היא נעלמת לה באופק. וכנראה שזו הדרך הטובה ביותר לתאר את מה שהיא מהווה מבחינתי, היא תמיד תהיה לה, אי שם, באופק ליבי. מה שכן, אם כל הרצון הטוב שלי להתקשר ולהרגיש, זה כמעט בלתי אפשרי, כנראה שבאמת, אמא יש ותמיד תהיה רק אחת ! אני מרגישה שסגרתי מעגל - הגעתי לנקודה שהייתי צריכה להגיע עליה, השקטטתי את דחף הסקרנות. שיחה עם רופא כבר נראתה לי לא מועילה, מה הוא כבר יוכל לספר לי .... אני מרגישה שמציתי את עצמי. יצאתי משם, עם הרגשה טובה, העובדת הסוציאלית אמרה לי להגיד ביציאה שאני לא חלק מהעולם הזה - וכך עשיתי. זהו ... אין לי הרבה מה להוסיף, נראה לי שכל מילה מיותרת ... אודה לכן על התמיכה האהבה והעידוד .... ביום ראשון יש לי פגישה בשירות למען הילד לגבי אבי הביולוגי, פתאום העניינים זזים להם ... אוהבת, שלי

לימור1

New member
שלי יקרה, אני שמחה שאת סוגרת מעגלים

עברת היום את אחת החוויות המשמעותיות ביותר בחייך, ואני שמחה שעברת אותה בצורה שבה את מרגישה שסגרת לעצמך מעגלים וקצוות ואת יכולה ללכת הלאה מחוזקת. האם את מתכוונת לנסות להמשיך קשר איתה? אני מקווה שגם המידע לגבי אביך ואולי מפגש אתו יעזרו לך בדרכך. אנחנו כאן איתך, מחזקות את ידייך.

..שיר..

New member
../images/Emo23.gif ואוו שלי מצדיעה לך

קודם כל קבלי
ענקי הצלחת לרגש אותי מאודדד, כל כך הרבה אומץ וחוסן יש לך לעמוד בכזה מצב רק יכולה לתאר לעצמי את ההרגשה לשבת על הספסל ולהמתין לה שהיא תצא , וזה גמר עלי לגמרי "רק אם היא היתה יודעת למי היא אומרת שלום".. מאושרת ומתרגשת בשבילך על הרגשת סגירת המעגל והשקטט דחף הסקנות זהו ניגמרו לי המילים מרוב התרגשות .. ובקשר לאבא הביולוגי מחזיקה לך
אוהבים אותך כולנו שלי
שיר

שלי ש

New member
שיר ולימור

פרחים שלי, מה ? אתן השתעגתן ? אתם רוצות שאתחיל לבכות בעבודה מרוב התרגשות ? המכתבים שלכן כ"כ נגעו לי ללב, עכשיו אני צריכה להרגיע את עצמי ולא להתחיל לבכות ... תודה בנות, אוהבת, שלי

*תמי

New member
הי שלי

שמחה לשמוע שאת בסדר מקווה שלא היה יותר מדי טראומטי לראות כך את אמך הביולוגית. בתקווה שהפגישה עם אביך הביולוגי תהייה נעימה יותר
שמרי על קשר תמי

English

New member
מתפעלת מהכוחות שלך

שלי יקרה, אני חושבת שרוב המאומצים שהיו במצבך ושומעים שהביולוגית מאושפזת, היו מפסיקים בשלב הזה את החיפוש. ואת עשית את הצעד האחד הנוסף שדרש ממך בטח המון כח. כל כך טוב שיש לך את היכולת לראות בזה סגירת מעגל ולא לשקוע. ועם האבא הביולוגי אני מקווה שיהיה יותר קל. תמשיכי לעדכן וקבלי חיבוק גדול

shira^

New member
שלי אני מצדיעה לך!!!!

אני מעריצה את הכוחות הנפשיים שלך !!! ומסירה בפנייך את הכובע חיבוק ענק וחזק ממני

דיאנה*

New member
לשלי ../images/Emo45.gif

שלי יקרה, מצטרפת להתפעלות מכוחות הנפש, משיווי המשקל היציב ומידיעת הגבולות. מידה שתמיד ניתן וכדאי להתקנא בה. מאחלת לך שתמיד יזוזו העניינים לטובתך.
דיאנה.

טלי ל.

New member
שלי יקרה..

שלחתי לך מייל, וגם כתבתי לך תגובה שעפה למטה משום מה.. דופקים את השחורים???

למעלה