דיווחים והודעות

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
תואם מועד הסיור בכביש 1

דיווחים והודעות
תואם מועד הסיור בכביש 1
הסייור יתקיים ביום א', 15.6 ויחל בשעה 09:30. פרטים על מקום המפגש ומתכונת הסיור יועברו למשתתפים מספר ימים לפני המועד הנקוב. בימים האחרונים הביעו גולשים נוספים את רצונם להשתתף בסיור. אי לכך, אני מבקש מכל אלו שנרשמו ובשל מועד הסיור כבר יודעים שלא יוכלו להשתתף בו, נא להודיע לי על כך במסר ע"מ שאוכל לשלב גולשים אחרים במקומם. התנועה בסיור תתבצע באמצעות רכבי שטח, ולכן, כל מי שבכוחו לארגן רכב שטח, מבטיח את השתתפותו ותורם להשתתפותם של גולשים נוספים.
תודה וסיור מהנה למשתתפים.

olli3

New member
מנהל
נפלא, אהיה שם, איפה שלא תקבע הנקודה.

תואם מועד הסיור בכביש 1
הסייור יתקיים ביום א', 15.6 ויחל בשעה 09:30. פרטים על מקום המפגש ומתכונת הסיור יועברו למשתתפים מספר ימים לפני המועד הנקוב. בימים האחרונים הביעו גולשים נוספים את רצונם להשתתף בסיור. אי לכך, אני מבקש מכל אלו שנרשמו ובשל מועד הסיור כבר יודעים שלא יוכלו להשתתף בו, נא להודיע לי על כך במסר ע"מ שאוכל לשלב גולשים אחרים במקומם. התנועה בסיור תתבצע באמצעות רכבי שטח, ולכן, כל מי שבכוחו לארגן רכב שטח, מבטיח את השתתפותו ותורם להשתתפותם של גולשים נוספים.
נפלא, אהיה שם, איפה שלא תקבע הנקודה.

הייתי רוצה לבוא,אבל הבגרויות....

תואם מועד הסיור בכביש 1
הייתי רוצה לבוא,אבל הבגרויות....
מתוכנן סיור נוסף למקום בשלב מאוחר?

sweetums

New member
אבל הפעם אוטובוס חדש\יחסית חדש

עוד אחד לאוסף (מישהו עדיין סופר?!)
http://hnn.co.il/gallery26226.html
התגובה של קווים בווינט ,במסגרת בקשה לתביעה ,נראית מאוד מגוחכת בהקשר הזה:
"מחברת קווים נמסר ל-ynet בתגובה לתביעה כי כל האוטובוסים החדשים, כ-650 המהווים 60% מצי החברה, כבר מצוידים במערכת אוטומטית לכיבוי אש.
..."
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4521350,00.html

orenhz

Member
זה שהוא חדש לא אומר שהוא חסין אש

התגובה של קווים בווינט ,במסגרת בקשה לתביעה ,נראית מאוד מגוחכת בהקשר הזה:
"מחברת קווים נמסר ל-ynet בתגובה לתביעה כי כל האוטובוסים החדשים, כ-650 המהווים 60% מצי החברה, כבר מצוידים במערכת אוטומטית לכיבוי אש.
..."
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4521350,00.html
זה שהוא חדש לא אומר שהוא חסין אש
זה סתם כואב הלב לראות מכונה חדשה נשרפת. אפילו שזה וולוו

אני מניח שבגלל מערכת הכיבוי, האוטובוס לא נשרף לגמרי

olli3

New member
מנהל
ככל הנראה פליט ממטרופולין.

ברמלה ראיתי גם B11R
מטרופולין הזמינה 6 כאלו אם אני זוכר נכון. אחד הושבת אחרי התאונה בכביש 6, אחד נשאר במטרופולין (היחיד) והשאר נמכרו.

אורי404

New member
אולי אתה מתכוון ל15 מטר הארוכים, שהם B12B

מטרופולין הזמינה 6 כאלו אם אני זוכר נכון. אחד הושבת אחרי התאונה בכביש 6, אחד נשאר במטרופולין (היחיד) והשאר נמכרו.
אולי אתה מתכוון ל15 מטר הארוכים, שהם B12B
אגב, ראיתי אחד כזה ארוך, בצבעים של חברת ההסעות "מסיעי יודא". כנראה "מטרופולין" לשעבר.

B9R הם פליטי חאפרבוס (אולי גם מטרופולין)

B11R הוא המחליף של ה-B12B והם עובדים בעיקר בסניף מודיעין/מודיעין עילית.

mister K

New member
לקווים יש כמה B9R שנרכשו חדשים באשכול עפולה

B11R הוא המחליף של ה-B12B והם עובדים בעיקר בסניף מודיעין/מודיעין עילית.
לקווים יש כמה B9R שנרכשו חדשים באשכול עפולה
לא ראיתי אצלם B9R שנרכשו ממטרופולין או מסופרבוס.
מסופרבוס הם רכשו איריסבוס עירוניים ובין עירוניים וממטרופולין כמה מארסים מאן R33 בודדים.

mister K

New member
ה-B7R וה-B11R הם חדשים ולא פליטים מאף חברה

ה-B7R וה-B11R הם חדשים ולא פליטים מאף חברה
קווים רכשו להערכתי כ-200 מכונות חדשות משני הדגמים הנ"ל.
הרוב B7R ומיעוט של B11R שעובדים רובם אם לא כולם בסניף מודיעין.
האוטובוס שנשרף עכשיו הוא B7R שנרכש חדש לגמרי.

מה שהושבת בתאונה של מטרופולין בכביש 6 היה בכלל B12B דאבל בק אקס, דגם שלא קיים בחברת קווים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה