דיווחים והודעות

מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member

"כי כך נהוג להגיד" מעיד בדיוק שאגד מכוונת את
המידע הזה לקהל מאוד מסויים והמטרה אינה רק העברת המידע.
מבחינת המידע על היום בספירת העומר הנוסח המקוצר שאני כתבתי מעביר את אותו מידע.
בקיצור, המטרה אינה העברת מידע, אלא מסר שיווקי.

ואם ישראלים לא יודעים מתי בא יום העצמאות?

שוב, האם מישהו שבאמת מקפיד על העיניין
הזה לא יודע כבר את המידע הזה?

אני אשאל זאת אחרת. האם ייתכן שיהודי מאמין היה בדרכו לספר הקרוב לביתו, אך גילה על האוטובוס שזהו היום העשירי לספירה (ואגד גם טרחה לציין עבורו שעשרה ימים משמעותם שבוע ושלושה ימים)?

במקום המידע הזה הייתי מעדיף לראות מידע מהפכני יותר, כגון שם התחנה הבאה...
אז אסור לרשום חג שמח? בירושלים ברקלת חילקו סוכריות ביום העצמאות. למרות שרבים מירושלמים מתנגדים לכך אידולוגית.

stratomaximus

New member
סליחה, אבל אלה שמתנגדים אידאולוגית למדינה

אז אסור לרשום חג שמח? בירושלים ברקלת חילקו סוכריות ביום העצמאות. למרות שרבים מירושלמים מתנגדים לכך אידולוגית.
שהם חיים בה ומשתמשים בשירותיה, מוזמנים ללכת לגור בעזה או בסוריה.
אין שום צורך להתחשב בהם. אין שום הבדל בינם לבין הפלסטינים שרוצים לכונן מדינה פלסטינית על שטח ישראל.

תגובה

שהם חיים בה ומשתמשים בשירותיה, מוזמנים ללכת לגור בעזה או בסוריה.
אין שום צורך להתחשב בהם. אין שום הבדל בינם לבין הפלסטינים שרוצים לכונן מדינה פלסטינית על שטח ישראל.
תגובה
כוונתי שגם הודעת יום עצמאות שמח לא מקובלת על רוב הציבור.
והם גרים בירושלים ויש להם אותם הזכויות כמו למי שחוגג את יום העצמאות.

droriko

New member
רוב הציבור בירושלים התכוונת

תגובה
כוונתי שגם הודעת יום עצמאות שמח לא מקובלת על רוב הציבור.
והם גרים בירושלים ויש להם אותם הזכויות כמו למי שחוגג את יום העצמאות.
רוב הציבור בירושלים התכוונת

amit1270

New member
הסוכריות בהשגחת בד"צ?

הסוכריות בהשגחת בד"צ?

טשאפק 2

New member
עוד 64 דקות שהן שעה וארבע דקות

שוב, האם מישהו שבאמת מקפיד על העיניין
הזה לא יודע כבר את המידע הזה?

אני אשאל זאת אחרת. האם ייתכן שיהודי מאמין היה בדרכו לספר הקרוב לביתו, אך גילה על האוטובוס שזהו היום העשירי לספירה (ואגד גם טרחה לציין עבורו שעשרה ימים משמעותם שבוע ושלושה ימים)?

במקום המידע הזה הייתי מעדיף לראות מידע מהפכני יותר, כגון שם התחנה הבאה...
עוד 64 דקות שהן שעה וארבע דקות
עד האוטובוס הבא...

stratomaximus

New member
בצגי המידע בתוך האוטובוס לא צריך להיות

אז גם הכיתוב חג חנוכה שמח זה רע?
מה הבעיה שיהיה כתוב דבר שכזה? תהיה לך התנגדות אם על הצגים יתנוסס היום הוא יום המשפחה? קהל היעד של משפט שכזה בוודאי יודע שזהו יום המשפחה, לא?

ומה עם יום האישה? נשים יודעות שזהו יום האישה, בשביל מה לפרסם את זה בצגים בתוך האוטובוסים?

במידה וגם דברים אלו יפריעו לך, אקבל את דעתך ולא אסכים איתך.

במידה ודברים אלו לא יפריעו לך אתה כבר יודע מה זה אומר....
שום מידע לא רלוונטי.
בין אם זה יום האישה, יום המשפחה, ספירת העומר או התוצאות של מכבי.

אגד רושמת על האוטובוסים שלה חג שמח כל שנה, אבל זה קורה מבחוץ, ולא גורם לקהל כלוא כל הזמן לראות את זה מול העיניים. זה מקובל עלי. על הצגים בפנים? לא מקובל כלל.

אגב, בנוגע לרמז שלך שיתכן ואני סתם אנטי דת? בוא נתערב שאגד לא תרשום שום דבר על יום האישה, כי יהיה קהל שיעשה בלאגן בגלל שלדעתו לא צנוע להזכיר את האשה בכלל, אבל ללקק להם עם מידע לא רלוונטי על ספירת העומר, סתם כדי להראות התרפסות? כמובן.

olli3

New member
מנהל
החג שמח מופיע גם מבפנים.

שום מידע לא רלוונטי.
בין אם זה יום האישה, יום המשפחה, ספירת העומר או התוצאות של מכבי.

אגד רושמת על האוטובוסים שלה חג שמח כל שנה, אבל זה קורה מבחוץ, ולא גורם לקהל כלוא כל הזמן לראות את זה מול העיניים. זה מקובל עלי. על הצגים בפנים? לא מקובל כלל.

אגב, בנוגע לרמז שלך שיתכן ואני סתם אנטי דת? בוא נתערב שאגד לא תרשום שום דבר על יום האישה, כי יהיה קהל שיעשה בלאגן בגלל שלדעתו לא צנוע להזכיר את האשה בכלל, אבל ללקק להם עם מידע לא רלוונטי על ספירת העומר, סתם כדי להראות התרפסות? כמובן.
החג שמח מופיע גם מבפנים.
אתה זוכר את הימים שהיו מפרסמים דברים שונים, בעיקר מידע לציבור אבל לא רק בקדמת האוטובוס, על הגריל?

אז גם באגד היו כאלו ליום האם וליום האישה ואני זוכר את זה היטב. גם בדן היו דברים דומים.

בכל מקרה בפנים אפשר לכתוב גם נסיעה נעימה, לפניות הציבור טלפון מספר וכו וכו ובחלק מהחברות זה גם מה שמופיע.גם אלו למרות שהם נותנים מידע מפריעים למידע של הנסיעה עצמה.

שלא לדבר על הפרסומות שהיו פעם בתוך האוטובוסים והרכבות. אין לי בעיה שתמשכנה להיות פרסומות בתוך האוטובוסים.

חג שמח מופיע באוטובוסים בכל המדינה

החג שמח מופיע גם מבפנים.
אתה זוכר את הימים שהיו מפרסמים דברים שונים, בעיקר מידע לציבור אבל לא רק בקדמת האוטובוס, על הגריל?

אז גם באגד היו כאלו ליום האם וליום האישה ואני זוכר את זה היטב. גם בדן היו דברים דומים.

בכל מקרה בפנים אפשר לכתוב גם נסיעה נעימה, לפניות הציבור טלפון מספר וכו וכו ובחלק מהחברות זה גם מה שמופיע.גם אלו למרות שהם נותנים מידע מפריעים למידע של הנסיעה עצמה.

שלא לדבר על הפרסומות שהיו פעם בתוך האוטובוסים והרכבות. אין לי בעיה שתמשכנה להיות פרסומות בתוך האוטובוסים.
חג שמח מופיע באוטובוסים בכל המדינה
השאלה האם המידע על ספירת העומר מופיע כמו "חג שמח" לציבור בכל המדינה או מופיע רק באוטובוסי אגד בירושלים.
אם הוא מופיע רק בירושלים ולא מופיע למשל בחיפה או בחולון, ברור שהמטרה היא קהל יעד מסויים.

amit1270

New member
מידע לא רלוונטי שמטרתו היא אחת - להתחנף

אז גם הכיתוב חג חנוכה שמח זה רע?
מה הבעיה שיהיה כתוב דבר שכזה? תהיה לך התנגדות אם על הצגים יתנוסס היום הוא יום המשפחה? קהל היעד של משפט שכזה בוודאי יודע שזהו יום המשפחה, לא?

ומה עם יום האישה? נשים יודעות שזהו יום האישה, בשביל מה לפרסם את זה בצגים בתוך האוטובוסים?

במידה וגם דברים אלו יפריעו לך, אקבל את דעתך ולא אסכים איתך.

במידה ודברים אלו לא יפריעו לך אתה כבר יודע מה זה אומר....
לפלח אוכלוסייה מאוד מסוים, זה דבר לא מקובל ולא מוסיף כבוד לאגד (אפשר להבין את זה גם מבחירת השפה והשימוש ב-שבועות וימים).

ולשאלתך: כשאתה פוגש מישהו בערב חג אתה אומר לו "חג שמח". לא שמעתי שמישהו מברך מישהו אחר ב"היום כך וכך לספירת העומר" או ב"היום יום המשפחה". מסך המידע באוטובוס איננו לוח שנה.

olli3

New member
מנהל
אז אני מבין שנאסר על נהגי אגד לשמוע מוסיקה

לפלח אוכלוסייה מאוד מסוים, זה דבר לא מקובל ולא מוסיף כבוד לאגד (אפשר להבין את זה גם מבחירת השפה והשימוש ב-שבועות וימים).

ולשאלתך: כשאתה פוגש מישהו בערב חג אתה אומר לו "חג שמח". לא שמעתי שמישהו מברך מישהו אחר ב"היום כך וכך לספירת העומר" או ב"היום יום המשפחה". מסך המידע באוטובוס איננו לוח שנה.
באוטובוסים שלהם...

וברצינות, גם רשות השידור מציינת כל יום ברדיו ובטלוויזיה את ספירתהעומר. נכון שאגד אינה גוף ממלכתי כלשהו, אבל גם כנגד זה ניתן לצאת בהצהרות של ריצוי וכו. אבל זה דיי מטומטם להגיד דבר שכזה על רשות השידור.

זה רעיון יפה בעיניי, כולל חג שמח וכו' והחג שמח מופיע גם בתוך האוטובוס למי שלא שם לב.

דר"א מסכי הlcd באוטובוסים, גם ככה קווי חרדים יוצאים בכל מכרז מאגד לחברות אחרות. במכרז הבא למשל אלו יהיו קווי אשדוד בני ברק. העסקנים החרדיים כבר לא מפחדים מצגי lcd, אבל אף אחד לא מחייב אף חברה להתקין את הצגים האלו, זה רק נותן ניקוד נוסף במכרזים ואגד גם ככה לא מתמודד במכרז, אז למה להשקיע?

בתכלס, הצג הרגיל גם עושה את העבודה. היתרון היחיד של הlcd הוא הצגת התחנות הבאות במסלול וזמן ההגעה המשוער אליהן. בתכל'ס זה לא משנה לנוסע ברמה משמעותית. עובדה שאנשים מסתדרים יופי עם מערכות כריזה בלבד בלי שום צג ועובקה שגם בחברת דן אין צגי lcd ועובדה שבאשכולות הישנים של חברת קווים ג אין צי lcd לעומת האשכולות החדשים של חברת קווים בהם בכל אוטובוס מותקנים שני צגי lcd + צג רגיל.

amit1270

New member
אתה באמת לא מבחין בהבדל?

באוטובוסים שלהם...

וברצינות, גם רשות השידור מציינת כל יום ברדיו ובטלוויזיה את ספירתהעומר. נכון שאגד אינה גוף ממלכתי כלשהו, אבל גם כנגד זה ניתן לצאת בהצהרות של ריצוי וכו. אבל זה דיי מטומטם להגיד דבר שכזה על רשות השידור.

זה רעיון יפה בעיניי, כולל חג שמח וכו' והחג שמח מופיע גם בתוך האוטובוס למי שלא שם לב.

דר"א מסכי הlcd באוטובוסים, גם ככה קווי חרדים יוצאים בכל מכרז מאגד לחברות אחרות. במכרז הבא למשל אלו יהיו קווי אשדוד בני ברק. העסקנים החרדיים כבר לא מפחדים מצגי lcd, אבל אף אחד לא מחייב אף חברה להתקין את הצגים האלו, זה רק נותן ניקוד נוסף במכרזים ואגד גם ככה לא מתמודד במכרז, אז למה להשקיע?

בתכלס, הצג הרגיל גם עושה את העבודה. היתרון היחיד של הlcd הוא הצגת התחנות הבאות במסלול וזמן ההגעה המשוער אליהן. בתכל'ס זה לא משנה לנוסע ברמה משמעותית. עובדה שאנשים מסתדרים יופי עם מערכות כריזה בלבד בלי שום צג ועובקה שגם בחברת דן אין צגי lcd ועובדה שבאשכולות הישנים של חברת קווים ג אין צי lcd לעומת האשכולות החדשים של חברת קווים בהם בכל אוטובוס מותקנים שני צגי lcd + צג רגיל.
אתה באמת לא מבחין בהבדל?
נהג ששומע מוזיקה זאת סוגיה אחרת (שים לב, אגב, באיזה אוטובוסים אסור לנהג לשמוע מוזיקה). במקרים מסוימים זה יכול להיות מעצבן גם לנוסעים שאינם חרדים, אבל כמו שאמרתי זאת בעיה מסוג לגמרי אחר.

לגבי רשות השידור - שים לב שמדובר ברשות שמשדרת, וזה חלק מלוח השידורים (שאתה ממש לא חייב להאזין או לצפות). מסך מידע באוטובוס אמור לתת לך מידע בנושא הנסיעה, ולכל היותר להוסיף איזו ברכה לחג. כל מידע נוסף הוא מיותר - ספירת העומר כמו גם כותרות החדשות (שגם אותן, שומו שמיים, רשות השידור משדרת).

לגבי מסכי LCD - האם זה אומר שאגד תכניס אותם לאוטובוסים? הבעיה היא פחות אם זה עושה את העבודה או לא, אלא הכניעה המבישה לקיצונים שבקיצונים.

olli3

New member
מנהל
כמו שאוטובוסים נשרפים...

אתה באמת לא מבחין בהבדל?
נהג ששומע מוזיקה זאת סוגיה אחרת (שים לב, אגב, באיזה אוטובוסים אסור לנהג לשמוע מוזיקה). במקרים מסוימים זה יכול להיות מעצבן גם לנוסעים שאינם חרדים, אבל כמו שאמרתי זאת בעיה מסוג לגמרי אחר.

לגבי רשות השידור - שים לב שמדובר ברשות שמשדרת, וזה חלק מלוח השידורים (שאתה ממש לא חייב להאזין או לצפות). מסך מידע באוטובוס אמור לתת לך מידע בנושא הנסיעה, ולכל היותר להוסיף איזו ברכה לחג. כל מידע נוסף הוא מיותר - ספירת העומר כמו גם כותרות החדשות (שגם אותן, שומו שמיים, רשות השידור משדרת).

לגבי מסכי LCD - האם זה אומר שאגד תכניס אותם לאוטובוסים? הבעיה היא פחות אם זה עושה את העבודה או לא, אלא הכניעה המבישה לקיצונים שבקיצונים.
כמו שאוטובוסים נשרפים...
אגד לא תרים את הכפפה ותתקין אמצעים אוטומטיים לכיבוי דלקות בסביבת המנוע כל עוד שלא תהיה תקנה שתחייב אותה לעשות כן.

אגד לא התקינה מערכות כריזה באוטובוסים שלה וצגים סתם כי בא לה.

אגד כן רוצה לשווק את עצמה לקהל צעיר ולכן יש התעסקות והייתה התעסקות מאסיבית בכל מה שקשור לפרסום קווי אילת מותאם לצעירים. אותו הדבר לגבי אינטרנט אלחוטי. אבל נגישות זה לא צעיר, לא מושך...

שורה תחתונה - אתה לא תראה צגי lcd באגד, דן ובכל אשכול המופעל כיום על ידי מכרז ישן. הדברים האלו עולים כסף ואף אחד לא מחייב אותך להתקין אותם אז למה שתתקין

דרך אגב, בכל מכרז נקבעה תקנה לגבי מכונת הכרטוס. המכונות של אגד, דן, מטרודן, קווים באשכולות של המכרזים הישנים ונתיב אקספרס באשכולות של המכרזים הישנים - כולם לא עומדים בתקנות של המכרזים החדשים.

מישהו מחליף אותם על דעת עצמו? לא. אחת מהדרישות היא שיהיה צג בו גם הנוסע יוכל לראות מה קורה ובמה הוא מחויב.

amit1270

New member
עוד שלב בכניעה המתמשכת של אגד

לא מדליק ולא נעליים. למה זה אמור לעניין אותי?
באוטובוס אני קהל כלוא. מי שסופר את העומר יודע מצויין איזה יום היום. השאר? למה שזה יעניין אותם. עוד ניסיון של אגד למצוא חן בעיני ציבור מסויים?
מה השלב הבא? הודעות שיציינו שהיום ההילולה של באבא שקר כלשהו?
עוד שלב בכניעה המתמשכת של אגד
ואם כבר מפרסמים מידע לא רלוונטי במסכי המידע, מישהו צריך להזכיר ל"אגד" שהיו אמורים להיות שם מסכי LCD...

Ofekalef1

New member
יותר גרוע מעינוי סיני.

באוטובוס אני קהל כלוא. מי שסופר את העומר יודע מצויין איזה יום היום. השאר? למה שזה יעניין אותם. עוד ניסיון של אגד למצוא חן בעיני ציבור מסויים?
יותר גרוע מעינוי סיני.

amit1270

New member
השלב הבא: זמני כניסת/יציאת השבת

אני מקווה שלא נתתי למישה רעיון...

זה יהיה רלבנטי כאשר אוטובוסים יסעו בשבת

אני מקווה שלא נתתי למישה רעיון...
זה יהיה רלבנטי כאשר אוטובוסים יסעו בשבת
אז מי שלא ירצה לנסוע בהם יוכל לרדת לפני כניסת השבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה