דיווחים והודעות

מצב
הנושא נעול.
אני קיבלתי דיווח כזה גם ביום א' 20.4

עוד אוטובוס אגד שרוף??
"כביש 1 בין שער הגיא לשורש קו 405 עולה באש. עדכון:פונה "
20:27 22.04.14
http://rotter.net/forum/scoops1/95515.shtml
לא הצלחתי למצוא מידע נוסף.
אני קיבלתי דיווח כזה גם ביום א' 20.4
"מוקד24 ים כביש 1 מוצא לירושלים אוטובוס שעולה באש"
סביבות השעה 16:20

אבישי ק

New member
ועד עובדי צים הודיע על שביתה

דיווחים והודעות
ועד עובדי צים הודיע על שביתה
בעקבות בקשת ההנהלה של צים לביטול מניית הזהב של המדינה

מהכרות אישית עם החברה הכוונה של ביטול מניית הזהב היא כדי למכור את החברה
ולהעביר אותה לחו"ל

S a m B o o k i

New member
ספירת העומר

ספירת העומר באוטובוסי "אגד"
בימים בהם ערוץ 1 היה ערוץ הטלוויזיה היחיד נהגו להציג את ספירת העומר ע"ג שיקופיות שהוקרנו. כעת חוזר המנהג לצגי המידע באוטובוסים של אגד. דיון בנושא.
ספירת העומר

אמיתי לגמרי!
בכל אוטובוס שראיתי בירושלים וגם בבינעירוניים זה מופיע.

רעיון מדליק של אגד!

בועז ל

New member
כדאי לציין שמדובר בספירה חלקית בלבד

ספירת העומר

אמיתי לגמרי!

רעיון מדליק של אגד!
כדאי לציין שמדובר בספירה חלקית בלבד
בל"ג בעומר הספירה מסתיימת והאוטובוס נשרף.

stratomaximus

New member
לא מדליק ולא נעליים. למה זה אמור לעניין אותי?

ספירת העומר

אמיתי לגמרי!

רעיון מדליק של אגד!
באוטובוס אני קהל כלוא. מי שסופר את העומר יודע מצויין איזה יום היום. השאר? למה שזה יעניין אותם. עוד ניסיון של אגד למצוא חן בעיני ציבור מסויים?
מה השלב הבא? הודעות שיציינו שהיום ההילולה של באבא שקר כלשהו?

יש מספיק נוסעים שזה חשוב להם ביחוד בירושלים

באוטובוס אני קהל כלוא. מי שסופר את העומר יודע מצויין איזה יום היום. השאר? למה שזה יעניין אותם. עוד ניסיון של אגד למצוא חן בעיני ציבור מסויים?
מה השלב הבא? הודעות שיציינו שהיום ההילולה של באבא שקר כלשהו?

stratomaximus

New member
אתה רוצה להגיד לי שהנוסעים שזה חשוב להם

לא זוכרים איזה יום של העומר היום?
אז אולי הם דתיים בלאי? קשה לי להאמין שדתי ששומר את העומר לא ישלוט בכל הידע שקשור למצווה שהוא בחר לשמור...

olli3

New member
מנהל
אז גם הכיתוב חג חנוכה שמח זה רע?

לא זוכרים איזה יום של העומר היום?
אז אולי הם דתיים בלאי? קשה לי להאמין שדתי ששומר את העומר לא ישלוט בכל הידע שקשור למצווה שהוא בחר לשמור...
מה הבעיה שיהיה כתוב דבר שכזה? תהיה לך התנגדות אם על הצגים יתנוסס היום הוא יום המשפחה? קהל היעד של משפט שכזה בוודאי יודע שזהו יום המשפחה, לא?

ומה עם יום האישה? נשים יודעות שזהו יום האישה, בשביל מה לפרסם את זה בצגים בתוך האוטובוסים?

במידה וגם דברים אלו יפריעו לך, אקבל את דעתך ולא אסכים איתך.

במידה ודברים אלו לא יפריעו לך אתה כבר יודע מה זה אומר....

deepspace

New member
שוב, האם מישהו שבאמת מקפיד על העיניין

מה הבעיה שיהיה כתוב דבר שכזה? תהיה לך התנגדות אם על הצגים יתנוסס היום הוא יום המשפחה? קהל היעד של משפט שכזה בוודאי יודע שזהו יום המשפחה, לא?

ומה עם יום האישה? נשים יודעות שזהו יום האישה, בשביל מה לפרסם את זה בצגים בתוך האוטובוסים?

במידה וגם דברים אלו יפריעו לך, אקבל את דעתך ולא אסכים איתך.

במידה ודברים אלו לא יפריעו לך אתה כבר יודע מה זה אומר....
הזה לא יודע כבר את המידע הזה?

אני אשאל זאת אחרת. האם ייתכן שיהודי מאמין היה בדרכו לספר הקרוב לביתו, אך גילה על האוטובוס שזהו היום העשירי לספירה (ואגד גם טרחה לציין עבורו שעשרה ימים משמעותם שבוע ושלושה ימים)?

במקום המידע הזה הייתי מעדיף לראות מידע מהפכני יותר, כגון שם התחנה הבאה...

olli3

New member
מנהל
למה הם לא אנשים? הם לא יכולים להתבלבל?

הזה לא יודע כבר את המידע הזה?

אני אשאל זאת אחרת. האם ייתכן שיהודי מאמין היה בדרכו לספר הקרוב לביתו, אך גילה על האוטובוס שזהו היום העשירי לספירה (ואגד גם טרחה לציין עבורו שעשרה ימים משמעותם שבוע ושלושה ימים)?

במקום המידע הזה הייתי מעדיף לראות מידע מהפכני יותר, כגון שם התחנה הבאה...
מעולם לא קרה לאדם שהוא התבלבל ביום וחשב שהיום לא שישי אלא חמישי?

קורה שמתבלבלים... חוץ מזה שיש גם ציבור שמטעמי מסורת חשובים לו דברים כאלה גם אם רק לדעת שעכשיו זו ספירת העומר. אני כמסורתי לא בקיא בכלל אבל אני לא מתגלח או מסתפר במהלך ימי העומר ואין לי מושג איזה יום לעומר אנחנו היום.

אז?

למה חשוב לציין את היום הספציפי בספירת העומר

מעולם לא קרה לאדם שהוא התבלבל ביום וחשב שהיום לא שישי אלא חמישי?

קורה שמתבלבלים... חוץ מזה שיש גם ציבור שמטעמי מסורת חשובים לו דברים כאלה גם אם רק לדעת שעכשיו זו ספירת העומר. אני כמסורתי לא בקיא בכלל אבל אני לא מתגלח או מסתפר במהלך ימי העומר ואין לי מושג איזה יום לעומר אנחנו היום.

אז?
באוטובוס?
כל יהודי יודע שספירת העומר הינה בין פסח לשבועות וכל אחד יודע ביום של ל"ג בעומר שזהו ל"ג בעומר. למה חשוב לציין באוטובוס שהיום היום השלישי, העשירי או העשרים ושבעה לספירת העומר?
ונניח שרוצים להציג את המידע, למה צריך לכתוב בשתי שורות: "היום תשעה ימים שהם שבוע אחד ושני ימים לעומר"? לא מספיק לכתוב "היום תשעה ימים לעומר" בשורה אחת?
ולגבי חג שמח - זו ברכה ולא מידע.
מידע הרבה יותר רלוונטי לכל הנוסעים (כולל לחרדים אגב) זה למשל השעה. למה השעה לא מוצגת בצג המידע?
למה צריך לתפוס שתי שורות בשביל לציין מידע כפול (גם תשעה ימים וגם שבוע ושני ימים) ולא להציג באחת מהשורות או בחלקה מידע הרבה יותר רלוונטי בזמן נסיעה באוטובוס לכל נוסע?

olli3

New member
מנהל
השעה מופיעה בצגי lcd בלבד.

באוטובוס?
כל יהודי יודע שספירת העומר הינה בין פסח לשבועות וכל אחד יודע ביום של ל"ג בעומר שזהו ל"ג בעומר. למה חשוב לציין באוטובוס שהיום היום השלישי, העשירי או העשרים ושבעה לספירת העומר?
ונניח שרוצים להציג את המידע, למה צריך לכתוב בשתי שורות: "היום תשעה ימים שהם שבוע אחד ושני ימים לעומר"? לא מספיק לכתוב "היום תשעה ימים לעומר" בשורה אחת?
ולגבי חג שמח - זו ברכה ולא מידע.
מידע הרבה יותר רלוונטי לכל הנוסעים (כולל לחרדים אגב) זה למשל השעה. למה השעה לא מוצגת בצג המידע?
למה צריך לתפוס שתי שורות בשביל לציין מידע כפול (גם תשעה ימים וגם שבוע ושני ימים) ולא להציג באחת מהשורות או בחלקה מידע הרבה יותר רלוונטי בזמן נסיעה באוטובוס לכל נוסע?
למה? אין לי מושג. יש גם אוטובוסים שמותקן בהם שעון דיגיטלי וברוב האוטובוסים הבין עירוניים של אגד קיים שעון שכזה.

לגבי מדוע צריך לציין את כל המידע? כי כך נהוג להגיד. לא שמעתי אף פעם את המשפט הזה במחציתו.

ולגבי זה שכל יהודי יודע, זה לא נכון. תשאל אנשים ברחוב מלי זה ספירת העומר ותגלה שיש לא מעטים שלא יודעים, בדיוק כמו שיש לא מעטים שלא יודעים את תאריך הקמת המדינה וכו וכו.

"כי כך נהוג להגיד" מעיד בדיוק שאגד מכוונת את

למה? אין לי מושג. יש גם אוטובוסים שמותקן בהם שעון דיגיטלי וברוב האוטובוסים הבין עירוניים של אגד קיים שעון שכזה.

לגבי מדוע צריך לציין את כל המידע? כי כך נהוג להגיד. לא שמעתי אף פעם את המשפט הזה במחציתו.

ולגבי זה שכל יהודי יודע, זה לא נכון. תשאל אנשים ברחוב מלי זה ספירת העומר ותגלה שיש לא מעטים שלא יודעים, בדיוק כמו שיש לא מעטים שלא יודעים את תאריך הקמת המדינה וכו וכו.
"כי כך נהוג להגיד" מעיד בדיוק שאגד מכוונת את
המידע הזה לקהל מאוד מסויים והמטרה אינה רק העברת המידע.
מבחינת המידע על היום בספירת העומר הנוסח המקוצר שאני כתבתי מעביר את אותו מידע.
בקיצור, המטרה אינה העברת מידע, אלא מסר שיווקי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה