דיג´יליסטה! יש לי שאלה!

יאקומו

New member
דיג´יליסטה! יש לי שאלה!

איפה אפשר להציע פורום, ואם את מציעה, זה אומר שתהפכי להיות המנהלת?!

Digi Lista

New member
תשובה ליאקומו(מאיה, לקטנוניים...)

את ההצעות לפתיחת פורום חדש ניתן למצוא בדף הפורום בסוף בסוף, אבל מכיוון שאני כבר עונה אז אני מצרפת קישור שיחסוך לך זמן רב(אההה, איך אני בשבילך?...). אני מניחה שאם את מציעה לפתוח פורום מסויים את מבינה ומתעניינת בנושא ולכן סביר להניח שאם יחליטו לפתוח את הפורום הוא יהיה בניהולך(אומנם יש מקרים שאנשים באים בהצעות בנוסח "לדעתי כדאי לפתוח בתפוז פורום לנמיות קטנות, אבל אני לא מתאים לניהול אז אולי כדאי למצוא מנהל"...אם כי הצעות כאלה נדירות לדעתי). אגב בקרוב כול הפורום עוברים שיפור חיצוני מהמם ואם הפורום הזה נשאר(אם הוא עובד גם בשבוע הבא, הוא נשאר!)אז אני אמשיך לעבוד על השינויים(כבר התחלתי קצת אבל רק היום קיבלנו- מנהלי הפורומים את המידע והאפשרויות ליצור את המהפך המהם הזה, שווה לחכות!) בכול אופן אני מאחלת
לכות מי שיפנה להנהלה ויפתח לו פורום באמת מכול ה-
והנשמה, ואני אשמח לתת להם לפרסם כאן את הפורום שלהם. יאקומו אני מקווה שעזרתי לך.

יאקומו

New member
תודה מכל ה-../images/Emo23.gif

טוב, אני רק רציתי להציע אמ... פורום ל... נו... (זה לא ששכחתי, אני פשוט מפחדת שתחשבו שזה רעיון גרוע...) טוב, פורום לשינזו... אני לא רוצה להיות המנהלת, כי אין לי מושג מה עושים, וחוץ מזה, אני אוהבת להיות רק "חברה" בפורום... אני מקווה שהם יאהבו את הרעיון, אחרי המכתב הזה אני אשלח את ההצעה שלי.

יאקומו

New member
אולי לא...../images/Emo5.gif

יש יותר מדי דברים למלא... אני לא סובלת דברים כאלה! בכל מקרה, ירדתי מזה, זה פוגע בך דיג´יליסטה?

Digi Lista

New member
למה שזה יפגע בי?

אחרי הכול זאת החלטה אישית שלך, אני לא קשורה אליה ואין לי שום סיבה להיפגע,את שאלת ואני עניתי מה שתחליטי אחר כך זה עניינך בלבד! אגב אולי עדיף שתציעי פורום למדבוט כי שינזו אולי אחלה סדרה(כן, גם אותה ראיתי בכול הפעמים ששודרה), אבל למדבוט אם אני לא טועה יש יותר מעונה אחת וזה יכול להיות יותר מעניין לא?...

יאקומו

New member
כן...

חשבתי על זה, אבל גם בפורום הזה מדברים על מדבוט, אז חשבתי שאין צורך...

למעלה