דיברתם על קהל?

Maccabi Haifa

New member
דיברתם על קהל?

אני לא מבין מה התלונות של אוהדי מכבי ת"א על כך שגנבנו להם כביכול איזה שיר. סליחה? מישהו שכח מי הביא לארץ את הנה נה נה, שהפך להמנון הלאומי כבר, שכל קבוצה העתיקה? שירים בארץ מועתקים ע"י כל קהל, מכל קהל אחר, אין מה לעשות. אבל מה? יש קהל אחד שהוא באמת הקהל הכי טוב ומיוחד בארץ, וזה הקהל של הפועל ת"א. כמה שאני שונא אותם, כמה שאני נגעל מהצבע האדום, האוהדים שלהם זה משהו מיוחד אין מה לעשות. אוהדי הפועל חיפה אתם מתלוננים? קודם תביאו קהל למגרשים, אחר כך תדברו. שאני לא אדבר על מה שעשיתם בשבת לשחקנים שלכם, על השריקות בוז והקללות שקיללתם שחקנים מהקבוצה שלכם אז שבו בשקט במקום לזיין תשכל סתם. אוהדי מכבי ת"א, אני רק מחכה ליום שתתחילו לחזור למסורת ההפסדים והמשחקים המגעילים כמו ב-4 השנים האחרונות. לא, לא שכחנו את מה שעשיתם ב0:3 שנה שעברה בבלומפילד. ממש לא, אז אל תדברו איתי על קהל מספר אחד, כי אפילו החצי מונית של הפועל חיפה יותר טובה. אתם פשוט קהל מגעיל (אי אפשר להגיד שאני לא אובייקטיבי, כי אני באמת לא טוען שהקהל שלנו הכי טוב בארץ או משהו כזה) אוהדי בית"ר? אין מה להרחיב, כנ"ל אוהדי הפועל פתח תקוה, למרות שיש שיפור בזמן האחרון. הקהל בארץ הוא קהל דיי מגעיל, צבוע ו...ישראלי, אין מה לעשות. בסופו של דבר כולם אותו דבר. (חוץ מהפועל ת"א) יום טוב, ושבוע ירוק לכולם.

Y&B POWER

New member
אתם מכירים ת´תופעה....

כשאתם גומרים יום עבודה עמוס ו"או טו טו(באריץ´ נשמה
) " מתכוננים לכבות אורות ולנעול דלת..משהו צץ ומעכב אתכם
אז
מראש על הפרת-הבטחתי לכבות ת´מחשב אבל הבחור הזה פשוט עולה לי על העצבים
מה זה ה- (חוץ מה....) הזה בכלל
הרי אתה בעצמך מודה שאתה לא סובל אותם מה מיוחד בהם לכל הרוחות
אולי אתה צעיר ואתה לא יודע איזה צורעס הם עשו למוישה סיני אלילם הבלתי-מעורער לשעבר כשאימן אותם אם תרצה,ארחיב מחר בנושא לילה טוב

Maccabi Haifa

New member
צעיר אני לא

ויש הרבה דברים מיוחדים בקהל שלהם. זה שאתה אוהד מכבי ת"א ולא יכול לקבל מילה אחת טובה שקשורה להפועל ת"א, זו בעיה שלך. בתור אחד ששונא אותם שנאה ספורטיבית טהורה, אני רואה בקהל שלהם דברים שאין בקהלים אחרים. (סתם לדוגמא סמל הפועל שהם עשו עם הידיים בדרבי...זו רק דוגמא מהירה)

Y&B POWER

New member
פה אני חייב לציין שהתנועה הזו.

שפורשה ע"י חלק מהמכבים כ"הצדעה נאצית" אינה כזו כלל וכלל
מדובר בהצדעה לסטאלין,לאמא רוסיה ולקומוניזם בכלל לקראת הביקור בככר האדומה במוסקבה עוד 3 שבועות אבל אם זו הדוגמא שאתה מביא לי כ"הוכחה" לאיכות הקהל האדום... ישמרנו השם
רק אזכיר לך את איחולי המוות לשימון מזרחי,איחולי הסרטן לנמני,דגו,שלח(ואני מתנצל בפני מי ששכחתי את שמו)את איחולי שבירת הרגליים לברומר את קריאות הקופים למקאנאקי ועוד.. אני לא מזכיר את "רודה" כי זה לגיטימי אבל יש דברים שהם מאוד ל-א לגיטימים

אז התדרדרת גם לשקרים סוף סוף

מעולם לא הושמעו נהמות קוף כלפי סיריל מקנאקי מיציע אוהדי הפועל.

Y&B POWER

New member
היו גם היו ../images/Emo70.gif

הייתי בעצמי בדרבי בו נהמתם לו וזה לא המקרה היחיד
גם בצ´כונה לפני שנתיים כשהפסדתם 1-2 נכנס שחקן ניגרי בבבוני-יהודה ונהמתם לעברו ואפילו שגיא כהן אמר:"זה לא מתאים לתומכי המגל"(החנופה שלו לפעמים זה משהו לא מהעולם הזה
)

פחחחח,הוכחת שאתה משקר

אם היית אומר שברדיו שמעו איך האוהדים שלנו נוהמים למקנאקי אולי זה היה משאיר שמץ כלשהו של אמינות להודעה,אבל ברגע שאמרת ש אתה היית במשחק כבר ברור לכולם שאתה משקר אתה שקרן קטן ובזוי,מעולם לא נהמנו למקנאקי ומעולם לא נהמנו לשום שחקן של בני יהודה.

Y&B POWER

New member
OK אני מודה ../images/Emo70.gif

בחיים לא הייתי במשחק
ואני ממש לא מבין כלום ובעצם אני בכלל תומך מגל מצוי ומרגל לטובת אמא רוסיה וחגגתי עם שבתאי קלמנוביץ´ את זכית ז´לגיריס בגביע אירופה המקורי לפני 3 שנים ו... בולגריה כמובן זו הנבחרת הט-ו-ב-ה בעולם
האמת קשה מה לעשות
חבל שאתה לא עונה לעניין

Y&B POWER

New member
היהירות האדומה במלוא תפארתה..

אז אתם בחיים לא נהמתם לשחקן שחום-עור בניגוד לכל קהל אחר בליגה למה,כי אתם צדיקים תמימים וחלילה לא גזענים שפלים כמו "הצ´חצ´חים של קבוצות אחרות" אז צר לי לבשר לך שאתם לא שונים בכלום משאר האוהדים ואתם רחוקים מהנאורות שאתם מנסים לייחס לעצמכם בכל הזדמנות וזה שאתה שם ת´ראש בחול כמו בת-יענה לא מרגש אותי בכלל

זה שאנחנו לא גזענים כמוכם עושה

אותנו יהירים? לא כולנו חושבים כמו רבך ומורך פנחס גרשון שהשחורים נחותים וצריך לנהום להם בגלל זה. הקהל של הפועל מעולם לא נהם לאף שחקן שחום עור,אתה יודע את זה,ועכשיו כשאתה רואה שמישהו אומר פה את האמת ומראה שוב איזה שקרן צבוע אתה אתה מתחיל לקשקש את השטויות שלך על היהירות של אוהדי הפועל(אני מעדיף להיות יהיר מאשר גזען כמוך). גזען. שקרן. אפס.

Y&B POWER

New member
פיני גרשון נהם לשחקנים שחורים??????

אתה באמת דפוק הא????? מאמן שבכל הקריירה שלו אימן והדריך אין ספור שחומי-עור חושב שזה בסדר לנהום להם לדעתך?????? זה שאתה יצור נחות,חסר חוט-שידרה ועוסק בהסתה באתר שמצטט בגאון את רון עמיקם כמו ילד שמחפש תשומת לב בכוח,לא אומר שיש לך זכות לכנות אנשים "שקרנים" אני עומד על כך שנהמתם גם למקאנאקי וגם לניגרי ששיחק בשכונה נדמה לי שגם עם שחר ניהלתי את הויכוח הזה שמוכיח את טענתי(מחר אשתדל לחפש את השרשור) GOOD NATE

זה ששיקרת פעמיים מוכיח את טענתך?

בלי ספק,אם היית מספר שקר רק פעם אחת אז כולם היו מתייחסים לזה בביטול,אבל הרי זה חוק טבע שכל פעם שמישהו מספר שקר פעמיים,השקר הופך לאמת. הנה דוגמא. הפועל תל אביב שיחקה מצויין היום באשדוד וניצחה בצדק. אף אחד לא מתייחס אל הקישקוש שכתבתי פה ברצינות נכון? ועכשיו תראו- הפועל תל אביב שיחקה מצויין היום באשדוד וניצחה בצדק. עכשיו אני בטוח שכולכם מאמינים לי. אתה יכול לנסות לסלף את מה שאמרתי,לא ילך לך. הכוונה ברורה לכולם. ואם אתה רוצה תזכורת,בבקשה:"גם בין השחורים יש גוונים,יש את המוקה שהם חכמים יותר ויש את השחורים שחורים שהם ממש טמבלים ויש להם מנטליות של עבדים." מי אמר למי ובאיזה הקשר? יש לי זכות לקרוא לאנשים שקרנים כל פעם שהם משקרים,בלי קשר לאם גזען שקרן כמוך שתוקף אותי עם האשמות אישיות כדי לנסות להתחמק מהנושא שעליו אנחנו מדברים מרשה לי או לא.

Y&B POWER

New member
פעם פיני גרשון היה אליל שלך..

ושל אלפי קומיס נוספים עת זכה בגביע ע"ח האימפריה הבלתי-מעורערת,מה שלא מפריע לכם עכשיו לעשות לו רצח-אופי צבוע ומתנשא בשורה התחתונה,הקהל שלכם לא יותר נאור מאף קהל של אף קבוצה אחרת בארץ(כן,לצערי גם מכבי,ואין לי בעיה להודות שהקהל נהם לניגרים של פנר בזמנו וגם אטען בתוקף שהייתי במשחק,מה שמתייג אותי ל"שקרן" אצלך באופן אוטומטי
) ותוכל להכחיש לעצמך ש"הקהל של הפועל מעולם לא נהם לשחקן שחור" אבל המציאות הוכיחה אחרת כי גם אם הייתי מספיק מטורף כדי להקליט משחקים שלכם בצ´כונה,היית טוען ש"שגיא משקר" ו"הקהל של הפועל נאור ולעולם לא נוהם" כמו שאתה מאמין שבולגריה זו הנבחרת הטובה בעולם(עד עכשיו חשבתי שאתה מתלוצץ כשאתה כותב בזה,עכשיו אני מתחיל להבין שאתה באמת מאמין בזה
) ושהפועל היא עכשיו אימפריה בקנה מידה אירופי,אתה גם מאמין שאני "שקרן" איך אומרים
איש באמונתו יחיה(במקרה שלך זה:"מטורף באמונתו...")

אז בנוסף לשקרים התחלת לברבר?

פנחס גרשון אפ פעם לא היה אליל שלי,תמיד הוא היה נחשב בעיני לאיש דוחה מגעיל ומתנשא,רק שפעם הוא עוד היה כנה מספיק כדי להגיד את מה שהוא באמת חושב ולא את מה ששמעון מזרחי אומר לו להגיד. ותמשיך לספר את השקרים שלך,הרי אף אחד פה לא מתייחס אליך ברצינות ואף אחד לא מתייחס לקשקושים שלך לגבי זה שאוהדים שלנו נהמו לשחקנים שחורים. שקרן.

Y&B POWER

New member
אתה מתיימר לייצג את כל תומכי המגל

בעולם לא
פיני גרשון נולד וגדל במכבי והוא לא שכח זאת מעולם אלא שפעם הוא היה שכיר-מגל והיה צריך לנהוג בהתאם בוא נניח שאמצא הוכחה שחו"ח נהמתם לניגרי בצ´כונה(אני יודע שלדני פורת יש קשרים עם שגיא מודי והחבר´ה מערוץ 5 ואולי הוא יעלה את הסוגיה אבל יש לי ספק אם מישהו יעז להעלות נשכחות רק כדי להוכיח לאיזה מטורף שהקהל שלו לא כזה צדיק כמו שבא לו לחשוב
)

שחר. ו

New member
לצערי מסמ"א הפעם צודק.

היה לי איתו ויכוח דומה ואכן בבדיקה שערכתי המקרה הזה אכן היה. אבל אם צריך לפשפש בהיסטוריה ולמצוא מקרה בודד מלפני כמה שנים על התנהגות גזענית של קומץ אוהדים של הפועל בעוד "הקהל מ"ס 1" רק לפני ארבעה ימים כינה שחקן דרוזי "מחבל" זה אומר הכל ושמסמ"א יחנטרש עד מחר על קבוצת האמריקאים שלו.

Y&B POWER

New member
../images/Emo45.gif קודם כל,מגיעה לך מילה טובה

על הכנות(תכונה סלקטיבית אצל בולגרנו הנודע
) דבר שני,מה ז"א "הפעם"
אני ת-מ-י-ד צודק
טועמה דרוזי
אני חושב שהוא נוצרי(מה שלא מפחית מהבזיון
)

לא, הוא לא.

הקהל של הפועל לא נהם לשחקן שחור של בני יהודה כי אנחנו לא מקללים אף אחד אם הוא לא פוגע בנו קודם,ואף אחד מהשחקנים הזרים של בני יהודה לא פגע בנו. מעבר לזה,כאחד שלא זוכר שהוא החמיץ משחק בשכונת התקווה בכל שנות האהדה שלו להפועל,אני יכול לחתום על זה שמעולם לא נהמנו לשחקנים שחומי עור של בני יהודה,מהסיבה הפשוטה שבשנות ה90´ הייתה אחווה בין המועדונים שהתחלפה בפחד אחרי פרעות מאי 2000. מי שכן נהמנו להם לעומת זאת הם שירזי סהר מזרחי ומדר,וסביר להניח ששגיא כהן "התבלבל" וטען שאנחנו נוהמים לשחקן שחור של בני יהודה בזמן שנהמנו להם,בדיוק כמו שהוא "התבלבל" ואמר בזמן שבני יהודה הניעה כדור לרוחב ה"מגרש" שלה ואנחנו שרקנו בוז שהקהל של הפועל שורק בוז להפועל. בכל אופן אם רונן מסתמך על הטעות שלך בכל הדיון הזה אני חייב לו התנצלות. רונן אתה לא שקרן,אתה סתם טועה כהרגלך.

MoTi_NiMnY

New member
תעצור רגע !

אחווה בין אדומים לכתומים !??! סלח לי ?!?!?!!?!? גם לפני פרשת הצינורות והאלות המבורכת אני יודע ממקור ראשון שאתם השנואים הגדולים אצל אוהדי בני יהודה מאז ומתמיד לצערי הם שונאים אותנו פחות .....

למעלה