דיברתי עם מישהי לגבי המשיכות המיניות שלי ועל הא.מיניות

רjת

Member
היא העלתה את הקטע שאולי אם אני נמשכת מינית לגברים שאין לי סיכוי איתם(האחד מהעבודה, השני נשוי והשלישי בכלל לא נמשך לנשים) שאולי התנהגות דפוס מחשש להפגע. אבל אני לא רואה סיבה. כבר מהבן זוג הראשון שלי לא היו לי רגשות אליו. ולא משיכות כלפיו.

בנוסף אני שיתפתי את המטפלת שלי(פסיכותרפיסטית) על ארומנטיות שלי היא אומרת שבגלל שכי לא מצאתי מישהו המתאים לי אחרי שסיפרתי לה מה משך אותי בגברים הנ"ל.

k500

Active member
מנהל
היא העלתה את הקטע שאולי אם אני נמשכת מינית לגברים שאין לי סיכוי איתם(האחד מהעבודה, השני נשוי והשלישי בכלל לא נמשך לנשים) שאולי התנהגות דפוס מחשש להפגע. אבל אני לא רואה סיבה. כבר מהבן זוג הראשון שלי לא היו לי רגשות אליו. ולא משיכות כלפיו.

בנוסף אני שיתפתי את המטפלת שלי(פסיכותרפיסטית) על ארומנטיות שלי היא אומרת שבגלל שכי לא מצאתי מישהו המתאים לי אחרי שסיפרתי לה מה משך אותי בגברים הנ"ל.
אם תגידי לי שהמטפלת שלך בקיאה בנושא הא-רומנטי והא-מיני, אולי אני אשתכנע. אבל כמו שדיברנו על כך במפגש, הרוב המוחלט של המטפלים/פסיכולוגים ודומיהם, לא יודעים כמעט כלום בנושא ונקודת המוצא שלהם/ן היא שמשהו אצלך לא בסדר ודורש תיקון בעוד שזה לא נכון כי מה שאת מרגישה זה בסדר גמור ואפשרי לגמרי.
מה שאת מרגישה כלפי אחרים, בין אם מדובר במשיכה מינית מסוימת או כלל לא ובין אם מדובר במשיכה רומנטית מסוימת או כלל לא, זה מה שאת ואף מטפל לא יכול לשלול את זה או לתרץ למה את מרגישה את זה. כשמנסים להטיל ספק במשיכות שלנו, בחוסר משיכות שלנו ובהרגשות, זה נובע מבורות, לא מידע.

רjת

Member
אני באמת תוהה בעצמי איך זה שאני נמשכתי בעיקר לגברים שאין לי סיכוי איתם, כאלו שהייתה הכרות שטחית בלי הכרות מעמיקה, אבל גברים שיצאתי לא הייתה לי כלל משיכה. אני מתחילה לחשוב אולי המדריכה שלי שהיא לא אשת מקצוע צודקת ואולי יש לי מנגנון הגנה ואני חוששת להיפגע.

למעלה