דיברנו על חתולים?

מצב
הנושא נעול.
דיברנו על חתולים?

דיברנו על חתולים?
אז בבקשה..צולמה היום בצהרים והתמונה נשלחה לבת שלי שנמצאת בארה"ב ומה-זה-מתגעגעת לשלושת חתולותיה הלבנות...

צחקן

New member
------>

דיברנו על חתולים?
אז בבקשה..צולמה היום בצהרים והתמונה נשלחה לבת שלי שנמצאת בארה"ב ומה-זה-מתגעגעת לשלושת חתולותיה הלבנות...
------>
ב"ה היום היתי בחי-כיף וצילמתי לא מעט תמנות של בע"ח - יש דרישה ? . ולמה מגיע לחתול להיות הפוך. תודה על התמנונה.

החתולה (בבקשה...) היא לא הפוכה

------>
ב"ה היום היתי בחי-כיף וצילמתי לא מעט תמנות של בע"ח - יש דרישה ? . ולמה מגיע לחתול להיות הפוך. תודה על התמנונה.
היא שוכבת בתנוחה שמזמינה ליטוף והנה אחותה שצולמה היום בבוקר גם התמונה הזאת נשלחה לארה"ב לבת שלי המתגעגעת (ותחזור רק באוקטובר....:(

ולא נקפח את השלישית

היא שוכבת בתנוחה שמזמינה ליטוף והנה אחותה שצולמה היום בבוקר גם התמונה הזאת נשלחה לארה"ב לבת שלי המתגעגעת (ותחזור רק באוקטובר....:(
ולא נקפח את השלישית
שבוגרת משתיהן ובתנוחה של "מחשבות והרהורי בוקר"

ארזS

New member
../images/Emo108.gifלא בדיוק שייך לפורום..

ולא נקפח את השלישית
שבוגרת משתיהן ובתנוחה של "מחשבות והרהורי בוקר"
לא בדיוק שייך לפורום..
אבל חתולות חמודות.

oren*

New member
לא, אין שום קשר לנושא הפורום.

------>
לא, אין שום קשר לנושא הפורום.

יש קשר

אבל מותר לפעמים. אני בעד.
יש קשר
אז ככה שתי הצעירות התגלו נטושות בקופסה בתחנת אוטובוס כשהן בנות שבועיים ביום חמסין אימיים כשהן אוטוטו גוססות ורק המסירות של הבת שלי הצילה אותן.. השלישית (המבוגרת עם המחשבות של בוקר) נמצאה משוטטת בחניון עזריאלי ליד תחנת רכבת "השלום" אז כאן יש קשר רכבתי מ-ו-ב-ה-ק. אורן, עובר?

ארזS

New member
וואלה בני, שיחקת אותה ! ../images/Emo8.gif

יש קשר
אז ככה שתי הצעירות התגלו נטושות בקופסה בתחנת אוטובוס כשהן בנות שבועיים ביום חמסין אימיים כשהן אוטוטו גוססות ורק המסירות של הבת שלי הצילה אותן.. השלישית (המבוגרת עם המחשבות של בוקר) נמצאה משוטטת בחניון עזריאלי ליד תחנת רכבת "השלום" אז כאן יש קשר רכבתי מ-ו-ב-ה-ק. אורן, עובר?
וואלה בני, שיחקת אותה !

אין מה להגיד. יש קשר אמיתי ויציב לת"צ !!!

מוטיב ספרותי ידוע

יש קשר
מוטיב ספרותי ידוע
- אבדן/מציאת חיות/תינוקות בתחנות. דוגמאות: 1. THE IMPORTANCE OF BEING ERNEST מאת ג'ורג' ברנרד שוו. 2. הדוב PADDINGTON ועוד נ"ב - רעיון לעבודת מחקר (אם טרם עלה בדעתו של מישהו): "יצירות ספרות בעלות קשר תחבורתי מובהק" (כגון THE RAILWAY CHILDREN, MURDER ON THE ORIENT EXPRESS.....)

ארזS

New member
../images/Emo127.gif

מוטיב ספרותי ידוע
- אבדן/מציאת חיות/תינוקות בתחנות. דוגמאות: 1. THE IMPORTANCE OF BEING ERNEST מאת ג'ורג' ברנרד שוו. 2. הדוב PADDINGTON ועוד נ"ב - רעיון לעבודת מחקר (אם טרם עלה בדעתו של מישהו): "יצירות ספרות בעלות קשר תחבורתי מובהק" (כגון THE RAILWAY CHILDREN, MURDER ON THE ORIENT EXPRESS.....)

נוסע99

New member
אוסקר ווילד חתום על

מוטיב ספרותי ידוע
אוסקר ווילד חתום על
THE IMPORTANCE OF BEING ERNEST

כבר בדקתי: מי שאוהב קטרים ו-

יש קשר
אוטובוסים כתחביב, אזי בדרך-כלל הוא אוהב גם כלבים וחתולים !

yblumann

New member
Agreed!!!!! same in London

Agreed!!!!! same in London
It is true of course! over here a large percentage of bus and rail fans have dogs or cats! [I can't- I travel a lot and would not keep plants or pets at home!{ Regards Yoram

suprman1

New member
כנראה שאני סטיית תקן../images/Emo1.gif

כנראה שאני סטיית תקן

לא שיש לי משהו אישי נגד
ו/או
, אבל אני חושב שהגידול שלהם מתאים רק למי שחי בבית פרטי, כי לגדל אותם בבית משותף זה התעללות בחיה
דרך אגב, גם אין לי שום דבר אישי נגד
אבל במקום לגדל אותן בבית, אני מעדיף לקבל אותן בצלחת

ליילנד

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo108.gif חתולות תח"צ

יש קשר
חתולות תח"צ
בני הם ממש ממש מתוקות, חוץ מזה הם לבנות ולבן זה הטרנד החדש באוטובוסים, לא? *ע"ע דן - קו 27, אגד - האוטובוס הלבן עם הסמל הירוק שאנחנו שומעים עליו בזמן האחרון הרבה בפורום, אבל תמונה עדיין לא הגיעה, אני כבר סקרנית לראות אותו, (בפרובינציה שלנו רואים רק "קוים" "קוים" ועוד הפעם קוים"). * ע"ע - עיין ערך

מצב
הנושא נעול.
למעלה