דחחחחחחחחוף, יש כאן משהי?

מצב
הנושא נעול.

shanir2

New member
מזל טוב והמשך תקין ../images/Emo39.gif../images/Emo50.gif

איזה יופי! חיכיתי להודעתך
השארת אותנו במתח והאמת? כבר נלחצתי... מזל טוב! שמחה מאוד לשמוע את הבשורה, מחזיקה אצבעות להכפלה, להריון תקין, עגול וארוך.
מזל טוב והמשך תקין

שנטי בת

New member
ברוך השם בשורות טובות יש לקראת החג

טוב, אז ככה-
הצלחתי להתאפק עד הבוקר עם הבדיקה. עשיתי אותה השכם בבוקר. היא יצאה חיובית. והבדיקת דם אישרה זאת. אני עדין לא מאמינה, ומפחדת לשמוח. נראה לי לא הגיוני כזה. שאני יהיה בהריון?????????? תתפללו שימשיך תקין. תודה על התמיכה בשורות טובות לכולן.
ברוך השם בשורות טובות יש לקראת החג
כאן...
אמן שימשיך ככה לכולנו ובהקדם
. מאחלת לך הכפלות בבטא והמשך הריון תקין ובריא , אמן

יייייייייששששששששששש ../images/Emo57.gif

טוב, אז ככה-
הצלחתי להתאפק עד הבוקר עם הבדיקה. עשיתי אותה השכם בבוקר. היא יצאה חיובית. והבדיקת דם אישרה זאת. אני עדין לא מאמינה, ומפחדת לשמוח. נראה לי לא הגיוני כזה. שאני יהיה בהריון?????????? תתפללו שימשיך תקין. תודה על התמיכה בשורות טובות לכולן.
יייייייייששששששששששש

הניק שלך כל כך החלטי, שאי אפשר היה לקבל שלילי , פשוט אין מצב
עכשיו הגיע הזמן לעכל את הבשורה הנפלאה, ו.......להינות
איזה כייף

חוה11

New member
איזה יופי.

יייייייייששששששששששש

הניק שלך כל כך החלטי, שאי אפשר היה לקבל שלילי , פשוט אין מצב
עכשיו הגיע הזמן לעכל את הבשורה הנפלאה, ו.......להינות
איזה כייף
איזה יופי.
בשעה טובה, שימשיך קל ובלי מתחים, ושיהיה חג שמח.

בשורות טובות וחג שמח

טוב, אז ככה-
בשורות טובות וחג שמח

מזל טוב!

טוב, אז ככה-
מזל טוב!
שיהיה בשעה טובה!

הרניאל

New member
מזל טוב והמשך הריון מוצלח../images/Emo140.gif

טוב, אז ככה-
מזל טוב והמשך הריון מוצלח

אני רק הבוקר התעדכנתי - מאד שמחה שקיבלת בשורה טובה מאחלת המשך השתרשות והתפתחות ההריון באופן תקין ומוצלח עד הלידה - אמן וחג פסח כשר ושמח לך ולכל משפחתך

מצב
הנושא נעול.
למעלה