דחוף!

מצב
הנושא נעול.

סיאMית

New member
דחוף!

דחוף!
האם יש איזשהו חוק שקובע,שלפני שמפטרים עובד צריך להודיע לו מראש? על סמך מה אני יכולה לתבוע מעסיק,אם פיטר אותי פתאום אחרי 4 חודשי עבודה.? הלנת שכר.אחרי כמה זמן שהוא לא שילם אני יכולה לתבוע אותו? ועוד,האם אני אמורה לקבל איזשהו פיצוי כלשהו? בבקשה תענו זה מאד חשוב לי.וקצת דחוף. תודה.

סיאMית

New member
איזה לא סימפטים..

דחוף!
האם יש איזשהו חוק שקובע,שלפני שמפטרים עובד צריך להודיע לו מראש? על סמך מה אני יכולה לתבוע מעסיק,אם פיטר אותי פתאום אחרי 4 חודשי עבודה.? הלנת שכר.אחרי כמה זמן שהוא לא שילם אני יכולה לתבוע אותו? ועוד,האם אני אמורה לקבל איזשהו פיצוי כלשהו? בבקשה תענו זה מאד חשוב לי.וקצת דחוף. תודה.
איזה לא סימפטים..
חבל.

שיר ורד

New member
שאלתך לא ברורה

דחוף!
שאלתך לא ברורה
לכל עובד מגיעה תקופת הודעה מראש לפיטורים, התלויה בותק שלו, בותק של 4 חודשי עבודה, התקופה היא 4 ימים קלנדריים. הלנת שכר היא בדרך כלל כאשר השכר לא שולם עד ל 10 לחודש . פיצוי על מה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה