דחוף-
יש מישהו שאולי טס לניו

mevav1

New member
דחוף-../images/Emo32.gifיש מישהו שאולי טס לניו

יורק??????? אני חייבת להעביר לאחי בגדי פלנל לבנו הקטן. וחבל לי שזה לא יגיע בזמן בדואר. אז אם יש מישהו כזה שיטוס ולא איכפת לו לקחת איתו את זה והם ייקחו ממנו,אני מאוד אודה. תודה רבה וחג שמח, מירב.

ELLA32

New member
את לא טסה בסוף?

היית אמורה לטוס עם מיתר לביקור משפחתי..

mevav1

New member
לאאאאא אסור לי בקור הזה......

כבר חזרתי לבי"ח אחרי טיול מהנה ביותר בגלל הקור. וגם בעלי לא רוצה שאסע עם ילדה קטנה בקור הזה. אז נווווווו.....את לא מכירה אף אחד??????? אוףף אני חייבת לשלוח לה כמה בגדי גוף וגטקעס שאין שם כנראה.

mevav1

New member
דבש???????מתי???????

יא אני חייבת לדעת.. הייתי שולחת לה מסר אבל לא מצאתי את הניק שלה מהימים הקרובים. בקיצור,דבששש האם את אכן טסה? ואם כן לא איכפת לך לקחת עבור אחי חב'????? הם יבואו לקחת מהיכן שתדעי. ואני מודה לך מראש בכל מקרה. תודה לך חני ולדבש.. מירב.

חני 105

New member
אני חושבת שעוד שבוע וחצי היא תהיה

בניויורק. זה מה שהצלחתי להבין ממנה. ודבש דיר בלאק עם לא תהיא בקשר שאת מגיעה לפה
חני

mevav1

New member
איך היא רושמת את הניק שלה??.

שלא אשלח לאחר מסר ויהיה פאדיחה

חני 105

New member
ואל תדאגי החורף פה לא כלכך מהר

מסתיים. אפשר למות מקור מאוקטובר עד כמעט מאי.
ככה שבין לבין החבילה בסוף תגיעה ליעדה השאלה איך ומתי.
חני

mevav1

New member
זהו במיה,בארץ לא מחזירים חב'

אם טועים באות אחת וגיסתי שנתנה לי כתובת כנראה שגויה או שלא שמעתי אותה טוב,לכי תדעי מה,לכן זה חזר. אז או קי,שיחזור אבל לא אחרי חודש ובגלל איזו אות מסכנה שלא הייתה במקומה,כנראה.

mevav1

New member
במיה,א יודעת על המזל שלנו כמה חב'

שלחתי והם החזירו? והכל היה כזה חשוב להם....בקיצור,אני אשלח אם לא תהא לי ברירה אבל העדיפות היא לתת "פנים מול פנים". מה גם שהחבילה הזו צריכה להיות כבר בשימוש ואבוי אם זה לא יגיע זה עוד חודש יהיה באוניה עד שיחזור אליי...

חני 105

New member
למה חודש תשלחי דרך הדואר זה קצת

מיקר אבל משתלם. אני תמיד מקבלת חבילה תוך שבוע עד 10 ימים. ותראי הקור פה לא כזה היסטרי אז מה הלחץ? חני

mevav1

New member
לא לחץ אבל מתחיל להיות קר

ואם בתי ישנה כבר ארוך ממזמן אז הם לבטח חייבים זאת. וכמובן שדרך הדואר שלחתי..עלה לי לחב' האחרונה כמעט 60 ש"ח. אז זה יותר מרגיז שזה לא מגיע ליעדו.

mevav1

New member
../images/Emo6.gif המבאס הוא שבן דודתי טס

לניו יורק והם לא אמרו לנו מילה על זה ואני מה זה מבואסת. העיקר שאקבל מאחי מעיל לקטנה ואיזו חליפה והם עדיין לא קיבלו כלום..בגלל חוסר תיאום.

M u m

New member
מירבי - תמורת כרטיס טיסה ../images/Emo160.gif

אני מוכנה לטוס ואפילו לקפוא מקור

mevav1

New member
חחחחחחח../images/Emo6.gifהייתי טסה בעצמי

אבל כאמור,אני חוזרת חולה מהקור והעצמות שלי נפגעות עד הקיץ כשחם,לכן אני מוותרת. מה גם שעדיין לא התחלנו בשיפוץ כך שבטח שלא אסע עדיין.

למעלה