דחוף שאלה ועזרה מיידית

• פותח הנושא tb27
  • פורסם בתאריך

tb27

New member
דחוף שאלה ועזרה מיידית

אני בן 24 והורשעתי בעבירה בהיותי שוטר לפני 4 שנים בגין תקיפה בנסיבות מחמירות גזרו עלי חצי שנה מאסר על תנאי ל3 שנים ורישום פלילי מחר אני ניגש לבית המשפט המחוזי מתקיים העירעור יש לציין שאני עובד בחברת אינטרנט אמור להתחיל ללמוד סוף שנה מנהל עסקים ויש לי עבר מסווג בתור סוכן ביחידה מיוחדת השאלה שלי האם בעירעור מחר יכולים להחמיר איתי? כלומר אפילו לשלוח לכלא ?< העונש שנתנו לי הבנתי די קשה למקרה זה לא ששלחתי מישהו לביה"ח זה היה מגע מינימאלי מיותר מה נראה לכם? עזרה דחוף

tb27

New member
אני

לא הכיתי אותו חזק זה ילד חרא שהיה צריך חינוך בקיצור היה בלאגן הופיע בעיתון הזדיינתי תיק פלילי והפחד שלי שהעירעור אם הוא יכול לגרום לנזק יותר חמור או מצד שני הוא יכול גם לעזור אבל עדיין אי אפשר לדעת היום מה יהיה

linoybargefen

New member
זה אתה ?

זה אתה שהראו אותך פעם בכתבת תחקיר בטלוויזיה (נדמה לי כלבוטק או בחדשות או משהו כזה) ? אם כן, אז יש לך בעיה משום שהחשש שלך אמור להיות כשיהיו עדויות נוספות שהשתמשת בכוח בלתי סביר.

tb27

New member
איזה כלבוטק אחי?

אני הייתי ביחידה מסווגת שאף אחד לא מכיר חוץ מזה היה צו איסור פרסום בכל מקרה בחלק מהמשפט אם מגלים מי אני יש לי 20 שעות גג לחיות עד שרוצחים אותי בקיצור יצא שהמאסר על תנאי שהיה לי התבטל והרישום פלילי נשאר אבל עוד שנתיים הוא ימחק כי יחלפו 7 שנים

laleniya

New member
כהצעה אולי תנסה לבקש להפגש עם

השופט בלשכתו ולהסביר את עצמך אני ידע כללי ידוע לי שיש מקרים בהם אפשר לדבר עם השופט בנוכחות עו"ד מקווה שעזרתי לך

למעלה