דחוף עזרה בנושא ברצלונה........ בבקשה.

דחוף עזרה בנושא ברצלונה........ בבקשה. ../images/Emo53.gif

אני זקוקה לחוות דעת בנושא טיול מתוכנן. אני צריכה להחליט כבר ולסגור.. הטיול - לקוסטה בראווה (ברצלונה) תאריך - 10/6 עד 14/6 ימים א' - ה' צ'רטר ספרדי - אייר אירופה הלוך 7:15 חזור 23:59 (יוצא שארוויח ימים מלאים) עלות 556 דולר לאדם (דרך השטיח המעופף) חצי פנסיון מלון קפריצ'י ורד (4 כוכבים) שאלות: 1. האם המחיר והדיל משתלמים בכלל ויחסית לעונה בפרט? 2. איך המלון הזה? מישהו מכיר? ממליץ על מלון אחר? 3. האם כדאי לשהות דווקא בקוסטה בראווה (בגלל המחיר ונופש ליד חופים וכד') ? 4. רוצה לטייל בברצלונה.. האם משתלם לקחת משם רכבת לברצלונה ואז אוטובוס תיירים לסיבוב בעיר? מה העלויות? זה מסובך? 5. איך השטיח המעופף? אמינים? אשמח לתשובה בהקדם.. תודה רבה לכל המסייעים (-:

danalit

New member
מצטרפת לשאלה ועונה גם... :)

היי אני נוסעת גם לקוסטה בראווה בטיול 20/6-26/6 בדיוק לאותו מלון, חצי פנסיון ואותה החבילה יצאה לנו 665 דולר לאדם כי זה כבר סוף יוני. ממה ששמעתי המלון סבבה לגמרי, רמה טובה מאוד, על החוף ומול הרכבת בדיוק. שהייה בקוסטה בראווה תהיה יותר זולה מבברצלונה ששם המלונות הרבה יותר יקרים ובצורה משמעותית. לגבי הטיול בברצלונה, רכבת תשתלם לך מאוד כי היא לא יקרה ומביאה אותך ישר למרכז. אוטובוס התיירים מאוד מגביל אותך, לא מחכים לך אם את מתעכבת או משהו כזה... את צריכה גם לדעת בדיוק איפה לרדת... בשטיח המעופף בנסיעה מהשדה תעופה ועד המלון מחלקים הרבה עלונים על טיולים מאורגנים אז אולי תמצאי שם משהו מעניין גם

למעלה