דחוף - סרטן השד - פצע

דחוף - סרטן השד - פצע

שלום,

כתבתי כאן בעבר,

לכלבה שלי יש סרטן השד, ניסינו כימוטרפיה וניתוח וזה לא עזר - מצורפת תמונה של הפצע שלה.

אני לא מקבל תשובות נורמליות מהוטרינר\ אונקולוג. לכן רוצה להתייעץ איתכם גם כמובן בערבון מוגבל.

היא מקבל פרדיקוקס ומשחת סטרואידים מקומית - לא נראה שזה עוזר.

1. פצע:
הפצע במצב ממש לא טוב – תמונה מצורפת.
נתנו משחת סטרואידים למרוח מקומית וזהו – שום דבר מעבר.
אפשר לעשות משהו לשפר את המצב של הפצע?

2. כאבים:
אנחנו רואים שהיא ממש סובלת ואין לה תאבון כמו כן מתעוררת ומתנשפת בכבדות בלילה.
הוטרינר שאין מה "למהר" לסטרואידים...אני לא חושב שנשאר לה יותר מכמה שבועות לפי איך שזה נראה...אבא נותן לה אופטלגין מדיי פעם...
מה עלינו לעשות כדיי להקל עליה? אמרת שצריך לבחור בין סטרואידים ופוזיד למשכחי כאבים (פרניזון וטרמדקס)? נראה שהפרדיקוקס לא מספיק חזק כבר...
איך זה מתקשר להגנה על הקיבה?

3. רפואת חרום:
מה יהיה עלינו לעשות? למי לפנות אם ייקרה משהו באמצע הלילה?

תודה רבה

fi0na24

New member
אם האונקולוג לא נותן לכם תשובות כדאי ללכת

לחוות דעת שניה.
לא יודעת איפה אתם גרים אבל יש כמה בתי חולים בארץ שעובדים 24 שעות.
בית החולים הוטרינרי בבית דגן
חוות דעת בבית ברל
בית החולים בכפר הירוק (לא זוכרת את השם)

אין לי המלצה אישית לאף אחד מהם.. לדעתי במקרה חירום הולכים לקרוב ביותר, מקסימום אח"כ מעבירים לבי"ח אחר

phobe1

New member
קודם כל רוצה להגיד שאני ממש מצטערת

על מה שאתם עוברים עכשיו

כמו שפיונה אמרה, למקרה חירום אפשר להגיע לבית החולים הוטרינרי בבית דגן או לחוות דעת בבית ברל, אני מעדיפה את חוות דעת כי אין שם מתמחים והחוויה קלה יותר לכלבים (אני מאוד מסתייגת מהכפר הירוק ולא הייתי מגיעה לשם).

אני חושבת שבשלב הזה הכי חשוב שהוט' שלכם ואתה תיהיו באותה דעה, זאת אומרת שאם לא נוח לך ולא מרגיש לך נכון מה שהוט' הנוכחי אומר לך כדאי שתלך לחוות דעת שניה ותנסה למצוא וט' שרואה את הדברים כמוך. במיוחד אם היא כבר בשלב שאיבדה את התיאבון. גם לי נשמע הגיוני שזה השלב לשים אותה על סטרואידים ולהקל עליה בזמן שנשאר לה (אני כמובן לא וטרינרית ומדבר רק מהניסיון שלי). הפצע הכן נראה רע מאוד ואני בטוחה שהוא מאוד מכאיב לה

אם אתה רוצה המלצה לוט' אחר אתה מוזמן לכתוב באיזה איזור אתה גר ואולי נוכל להמליץ לך, בנוסף אתה יכול להייעץ בפורום "רפואת חיות מחמד" פה בתפוז.

phobe1

New member
אני לא מכירה באשדוד

אתה יכול אבל לשלוח מסר פפרטי לכותבת בשם "מרקר טריינינג", ונראה לי שהיא תוכל להמליץ לך.

phobe1

New member
שלחתי מסר

בגלל הכללים של תפוז אסור לי לפרט על גבי הפורום למה אני מסתייגת, מותר לי רק לכתוב "מסתייגת".

למעלה