דחוף מתה מפחד

Saritos9

New member
דחוף מתה מפחד

עשינו סקס עכשיו והוא דחף לי אצבעות הרבה זמן אחכ עשינו סקס בלי קונדום פתאם שבאתי הביתה ראיתי שאחד מהשפתים התחתונות נפוח ממש.נכון יש שפתים בתוך הכוס אז אחד מהם התנפח לי.מה זה? אני מתה מפחד

gil8080

New member
תשובה

תנסי שניה לעצור ולחשוב בהיגיון אחת השפתיים התנפחו לך... עכשיו בואי נלך שניה אחורה ואז נגלה את המשפט הבא "...והוא דחף לי אצבעות הרבה זמן" וגם את המשפט הזה "...עשינו סקס..." אז מתוך מה שכתבת את בעצמך מבינה שככל הנראה בזמן שהוא דחף לך אצבעות "הרבה זמן" כדברייך, אחת מהשפתיים שלך השתפשפו, וכאשר איברים בגוף משתפשפים הם מתנפחים קצת. אז תירגעי, אין מה למות מפחד. תשטפי את המקום במים פושרים, תרחצי עם קצת סבון וכשיבש תמרחי קצת ג'ל אלוורה ותאמיני לי עד מחר הכל יחזור למקומו בשלום.

Saritos9

New member
יה

יה איזה חמודי אתה.הרגעת אותי.אבל זה לא פעם ראשונה שדחפו לי אצבעות אז מה קרה שהתנפח פתאם?טוב אני יחכה נראה אם זה יעבור.תאמין לי אני מפחדת כבר לעשות סקס רק צרות אני מקבלת מיזה

gil8080

New member
שמח לשמוע שהרגעתי אותך :)

יכול להיות שהפעם זה היה שפשוף חזק מידי, דברים כאלה קורים לפעמים. קרה לי לא פעם שהזין שלי שרף אחרי סקס ונהיה קצת אדום אבל אין מה לדאוג זה עובר תוך יום אחד. ורק שתדעי, מחלות מין מכל סוג שהוא, פטרייה וכל שאר החולירעות לא מופיעות שניה אחרי סיום הסקס. אין לך מה לדאוג בקשר לזה. קצת אלוורה תסדר את הנפיחות :)

Saritos9

New member
אתה צודק

כן זה נרגע.תגיד בן כמה אתה שכבר אתה מבין בדברים כאלו?אם כבר אנחנו מדברים על כל המחלות המפחידות אז אולי תגיד לי מה אתה יודע על מחלת מין הרפס?רק אם בא לך . .ושוב תודה לך גיל . . .עזרת לי מאד

gil8080

New member
מממ...

אני בן 19 :) אני שמח שזה עזר :) לגבי הרפס - תוכלי לקרוא הכל בקישור הבא: http://www.infomed.co.il/Herpes.htm

למעלה