דחוף! מה לעשות?

מאט 2

New member
דחוף! מה לעשות?

כשהסתכלתי במראה הבחנתי בשעה באורך של 3-4 מ"מ לערך צפה מעל העפעף התחתון של עין שמאל שלי... (הסתפרתי שלשום - וזו הסיבה כנראה) בקיצור ניסיתי לגרום לעצי לבכות כדי להוציא אותה החוצה אבל משום מה אחרי שניסיתי לדמוע מצמצתי ונראה היה שהשערה ברחה לי למטה... אני מפחד שזה עלול לגרום לעיוורון אם לא מוציאים דבר כזה החוצה בדרך רפואית או שמא זה יגיע לחלק האחורי של העין

מאט 2

New member
תודה איפו... רשמתי גם שם למרות

שנראה לי שאני אקבל תשובה מתי שכבר לא אצטרך

אם זה עדיין שם, אתה יכול לראות זאת

משוך את העפעף העליון מעל התחתון, בדרך כלל כל דבר שנכנס לעין יוצא כך. העין אטומה, זה לא יכול להיכנס לך למוח - למרות שהייתי יכול להישבע שזו הדרך שבה נכנסו דברים למוחות מסוימים בפורומים מסוימים...

מאט 2

New member
אבל השערה היא מתחת לתחתון

ואני כבר לא מצליח לראות אותה... היא אבדה לי אחרי שמצמצתי עם הדמעות :- ואני יודע שזה יגיע למוח... אני מפחד שיגיע לחלק האחרוי של העין (לאזור הרשתית והעצבים
)

yariv71

New member
מניסיון../images/Emo91.gif, אל תעשה דבר...

העקצוץ יעבור מאליו אחרי כמה זמן והשערה תצא מעצמה

מאט 2

New member
אני כבר לא בטוח... מנסיון רע שלי

נכנס לי משהו לעין השנייה בעפעף העליון לפני מספר שנים ושעה לא יכלתי לפתוח את העין - חשבו שזה דלקת בלחמית ורק לאחר כמה חודשים שהעקצוץ לא שלחו אותי לבדוק חדירת עצם זר ומסתבר שאכן זה היה ממש בחלק הכי גבוה של העין... מפחיד לאן דברים כאלה יכולים להגיע... ...

yariv71

New member
מבחינה אנטומית זה לא יכול להרחיק...

מעבר לאזור הלחמית, ודאי שלא להגיע לרשתית שנמצאת בחלק הפנימי האחורי של כדור העין. היה רגוע. הטבע חשב על הכל, הדמעות ירככו את השערה והיא תגלוש לבדה החוצה.

יובל 42

New member
../images/Emo18.gifהדובר אינו רופא../images/Emo18.gif

אל תנסה להוציא לבד! פנה לרופא בעיקר אם אתה מתאר שיש לך היסטוריה של הסתבכות עם חדירת גוף זר לעין.

מאט 2

New member
אני מקווה תחשוב שעוד העניין הזה קשה

לי פי כמה וכמה מאדם רגיל כיוון שיש לי אומטאפוביה

מאט 2

New member
לא יודע ../images/Emo10.gif

אני מקווה שהרופאה תשלח אותי לזבולון וזהו
תודה על כל העצות של כלום אינווי...

זבולון?זבולון? הו דה פאק איז זבולון

ולמה עצות של כלום? עצות מצוינות. ואם אתה עוד רואה את המסך, סימן שהמצב לא כל כך גרוע. יש בפורום הזה מסכנים הרבה יותר גדולים ממך...
(שים לב, אייקון קורץ במשובה!)

סליחה- בקופ"ח זבולון היתה שריפת ענק

לפני שבוע,והם מפנים את כל החולים בתיפזורת לכל הרוחות.

למעלה