דחוף! מה לעשות?

עוגלה

New member
קח את ה"טלפון" של המקלחת ובעדינות -

הזרם מים על העין ולתוכה. להזיק-לא יכול, רק להועיל.

supercellstorm

New member
מה שבטוח,אל תראה את KILL BILL

או את דו"ח מיוחד...הפוביה שלך לענייני עיניים תגדל... ההודעות שלך מזכירות לי את יורם גאון ב"קרובים קרובים"
אל תדאג, כמו שנאמר, הגוף שלנו אומנם שביר אבל עם דברים כאלה,לא צריך להגזים, הגוף מתמודד יפה מאוד לבד-שום דבר לא יכול "לחדור מאחורי העין" והדבר יידחה...חוץ מזה אולי כבר יצא???

יניב ריז

New member
במקרה של חדירת גוף זר לחלק

האחורי של העין,יש לפנות לקבלת טיפול רפואי בהקדם. בחלקה האחרוי של גלגל העין מצויים כלי דם רגישים,שעשוים להפצע מאותו גוף זר. היה לי חבר שהלך לישון עם עדשות מגע,והן חדרו לו לחלק האחרוי,והוא דימם די חזק מהעינים... אז תן לזה יחס רציני. כמובן שרוב הסיכויים שזה יפלט,אך למה לקחת גם 1% סיכון? לא סתם אדם שמגיע למיון בגין גוף זר בעין,אינו חייב בטופס 17,גם אם לא אושפז.

מאט 2

New member
כנראה שרק מחר אני אוכל לבדוק את זה

כיוון שהרופאה שלי היום לא הספיקה לקבל (אחרי שהגעתי לקופה) אותי כי היא הייתה עסוקה בלקבל את כל החולים האחרים ... בכל מקרה היא אמרה לי בטלפון שצריך ללכת למרפאת עיניים ואין שום דבר שהיא יכולה לעשות בנידון אלא רק להסתכל... וסופרלסל - את דו"ח מיוחד ראיתי - והתאפקתי לא להקיא באולם קולנוע - זה הייתה חוויה נוראית, סרט יפה אבל על הקטע המבחיל הזה באמצע הייתי מוותר בכיף

מאט 2

New member
ואין לי מושג אם זה בחלק האחורי או

לא.. אבדו עקבותיה של השערה השוררת מאז שמצמצתי הבוקר

א ס ף ב

New member
אני יכול לתת לך עיצה

שלא קשורה להכשרה כד"ר לרפואה (שאין לי) והיא: אל תדאג
סטרס יותר מזיק, מכל שערה שנכנסת לעין. מעבר לזה, גם חוויתי מקרה דומה שהתאפיין בדקירות קלות מידי פעם וחלף מעצמו. קצת קשה לי להאמין ולא מוכר לי שום מקרה בספרות הרפואית, של נזק לחוש הראיה בשל כניסת שערה לעין. דבר נוסף, שערה שלך, בשל היותה ממקור רקמה עצמית, לא גורמת לאותה תגובה אימונית, שגורם אנטיגן זר. בקיצור, אתה ממילא הולך למרפאת עיניים. יהיה פ'סדר

מאט 2

New member
../images/Emo9.gif

דרך אגב לגבי החשש - הוא לא מהתגובה החיסונית של הגוף אלא דווקא מאופיה הגזור/חתוך של השערה הקטנה (משני הכיוונים) שישרוט את גלגל העין...

א ס ף ב

New member
הבנתי. מעניין יהיה לשמוע

את חוות הדעת המקצועית, במידה ותבחר לפרסם אותה. לדעתי (הלא מקצועית), לא סביר שיקרה דבר כזה.

barakbl

New member
אסור בתכלית לישון עם עדשות

בעדשות רגילות (יש כאלה שמיועדים להרכבה ממושכת ולא בהן עסקינן). הרבה חובשי עדשות לא מבינים את הסיכונים שהעדשות טומנות בחובן, ולא נוהגים במקרים רבים באחריות הנדרשת.... עיניים הם דבר מאוד רגיש, ואם יש חשד מינימלי מאיזו שהיא התסבכות, לא כדאי לקחת את הצ'אנס. זה פשוט לא שווה את זה. די מוזר לי גם שחלק מהכותבים מנסים לתת אבחנות רפואיות דרך הפורום. לא מציע להתייחס ברצינות לאבחנות שכאלה, וממליץ לכולם להזהר בעניין הזה.

למעלה