דחוף מבקש עזרה מחברי פורום\פסיכולוג

ronenrii1

New member
דחוף מבקש עזרה מחברי פורום\פסיכולוג

לכל חברי הפורום שלום רב מזה חודשיים אני סובל מפעם לפעם מהתקפיים כפייתים שמתבטאים בחרדות ומפחד מאתר מסןים באתר באינטרנט.זהו אתר חדשותי שאפשר לשלוח לשם הודעות זה האתר שמדובר בו הוא msn והוא מאד מאד מפריע לי לפני כן זה היה האתר nrg שגם בו היה חדשות וכנראה שמשום מה הצטרף אתר חדש שמלחיץ.הפחד הגדול שאני רושם שם דברים שעשיתי כביכול שיכולים לגרום לי נזק רב. כרגע אני נמצא בטיפול התנהגותי בקבוצה אבל יש שם הרבה אנשים ולא תמיד לפסיכולוג יש שם זמן.אגב כרגע לא עובד ומחפש עבודה בנרות וגם זה מאד מתסכל אשמח מאד אם תוכלו לתת לי עצות כי אני מרגיש שהעניין משתלט עליי ואני כמעט מידי יום סובל מחששות להכנס לסלון לחדרים בבית ואני רוצה להפסיק את העניין.קראתי את הספר די לאובססיה של ד"ר פןעה אבל לא מרגיש שינוי דרסטי אז חברה בבקשה וגם לפסיכולוג בפורום אשמח אם תוכלו לתת לי פתרון בדחיפות

איזה דברים אתה רושם

תתן דוגמא לדברים שאתה רושם ,ואז נבין אתה לא מסביר אתה רק נכנס לפאניקה ואומר רשמתי דברים שיכולים לגרום לי נזק רק , תראה אף אחד לא מכיר אותך פה ואתה יכול להיפתח ולהגיד מה שאתה רוצה , אז תסביר ותגיד איזה דברים רשמת , האם רשמת אותם בשם שלך? ואני מציעה לך לא להכנס לפאניקה זהלא סוף העולם ותיקח דברים בקלות , ואם הם לא יודעים את השם שלך איפה שכתבת הודעות אז מה אכפת לך, וחוץ מזה איזה נזק כבר הודעה יכולה לעשות תסביר מה הנזק שאתה מפחד ממנו, אם אתה רוצה שיעזרו לך אתה צריך לענות על השאלות ששאלתי אותך

Gameboy4

New member
אתה סובל מרמות חרדה גבוהות

לפיכך אני ממליץ לך להוסיף טיפול תרופתי(פרוזק, סרוקסט, רסיטל וכו'), ולא להסתפק רק בטיפול ההתנהגותי. בינתיים אתה יכול להיעזר בכדורי הרגעה(קלונקס, קסנקס וכו'). הלוואי והיה לנו פיתרון קסם, אבל לצערנו עוד לא הומצא כזה. לפיכך צריך להיעזר בסבלנות

למעלה