דחוף - לפני שאני יוצאת לאסיפת הורים

rzrzrz

New member
דחוף - לפני שאני יוצאת לאסיפת הורים

היי יש לנו היום אסיפת הורים ראשונה בגן של ביתי (בת שנה וחצי) כמה שאלות: מה אומר התקן לגבי כמות גננות ומטפלות ועל כמה ילדים ? אמרתי לגננת שאני לא רוצה ליתנו לילדה סוכריות ושוקולד, אבל אני לא סומכת על זה, לכן שיקרתי ואמרתי להן שהיא אלרגית. יש לכן רעיון אחר או נוסף. אני מוכנה אפילו להמציא מחלה קלה העיקר שהן תפחדנה לתת לה שוקלוד (כי זה הרגל שם בגן) תודה רבה רבה רצ

לגבי השוקולד

גם אנחנו ביקשנו מהגננת להמנע. הבאנו תחליף של ממרח חרובים. אנחנו קוראים לזה "שוקולד חרובים". ביקשנו להמנע גם מחמאת בוטנים והבאנו כתחליף שקדיה (אותו צבע).

הסיבות שלנו

יותם סובל משקד שלישי מוגדל וכל טיפת נזלת או ליחה גורמת לו לקשיי נשימה עד להפסקות נשימה. לכן, אנו נמנעים ממוצרי חלב ובוטנים. א. זו הסיבה שביקשנו להמנע מחמאת בוטנים אך בכדי שיותם לא ירגיש שחסכו ממנו הוא מקבל פרוסה עם שקדיה (נראה אותו דבר). ב. בגלל העדר מוצרי החלב יש חשש למחסור בסידן ולכן אנו נמנעים משוקולד המעכב ספיגת סידן. ושוב, על מנת שהוא לא ירגיש בהתיחסות שונה הוא כן יקבל פרוסה עם ממרח חרובים (נראה אותו דבר ומתוק מאוד). לא הייתי ממליצה לשקר. בגיל של בתך נוהגים גם לקחת/לחטוף אוכל האחד מן השני. אני חושבת שלאחר כמה מקרים כאלו זה יהיה די ברור שהיא לא פורחת ולא אלרגית. גם הסיבות שאני ציינתי הן בולטות לעין ואי אפשר לשקר לגביהן. והסיבה העיקרית: בתך תרגיש ומאוחר יותר כשתתבגר תבין שכל הילדים מקבלים צ´ופר והיא לא.

anat30g

New member
למה לשקר?

ראשית למה לשקר לגננת... אם את לא סומכת עליה שלא תתן לה שוקולד וסוכריות, אז למה את שמה אותה בגן הזה, לכי לגן אחר שבו תסמכי על הגננת שתכבד את רצונך ודעתך. שנית - למה לגרום לבת שלך עוגמת נפש - כל הילדים כן והיא לא... בת שנה וחצי צפויה תוך חודש חודשים לגדול, ואני בטוחה שהיא כבר עכשיו מבינה, ילדים אחרים יקבלו סוכריה ליד והיא לא??? ילדים בחברת ילדים צריכים להיות כמו כולם, אלא אם באמת יש להם משהו שמונע מהם להיות כמו כולם ולקבל יחס שווה. אם הילדה שלך באמת אלרגית, ומניעת שוקולד זה מה שיציל את חייה, ניחא - אבל כי שוקולד לא בריא, ברור ששוקולד לא בריא, גם לנשום את האויר בחוץ זה לא ממש בריא, ללכת לגן בגיל שנה וחצי זה לא אידיאלי... עזבי את הבת שלך ותני לה להיות כמו כולם, בבית תאכילי אותה במה שאת רוצה, ובגן תעשי לה כניסה קלה ומתוקה...

למעלה