דחוף לפני הפלה

ariet34s3

New member
דחוף לפני הפלה

שלום רב. שאיבה ב 19.11.15 טיפול איקסי. בטא לאחר שלושה שבועות כ 1200. שבוע 7 פלוס 3 ראו רק שק הריון ושק חלמון קטן ללא עובר. הרופא טוען שזה אבוד ושלח אותי להפלה. השאלה שלי האם ניתן לראות משהו בתלת מימד שלא ראו במכשיר רגיל? האם יש עדיין סיכוי כלשהו? קבעתי תור מחר בערב לאולטראסונד תלת מימד אצל רופא בכיר באיכילוב. הבדיקה ללא עלות בתנאיי שאין שינוי. האם כדאי לעשות או בזבוז זמן? בכל מקרה ביום ראשון אני יעשה שוב בדיקה אצל רופא ביחידה לפני ביצוע הפעולה. אודה לתשובה. יש לציין שיש לי ילדה מ ivf.

שירןג7

New member
לצערי

נשמע שהרופא שלך צודק. הבטא כנראה בירידה כשיש שק היא כבק צריכה להיות גבוהה יותר מ1200 מה גם שצריך להיות כבר עובר בשלב זה.. מה שאת יכולה לעשות זה לחכות להפלה טבעית. בעיניי אין צורך שתעשי תלת מימד מה זה יתן לך? ואין קשר לילדה שלך, דבר שקורה פשוט.. בהצלחה ושיעבור עם כמה שפחות כאב פיזי ונפשי.

hatalya

New member
לא בזבוז זמן, כי את צריכה את זה לעצמך

תמיד חשוב לעשות לפחות שני אולטרסאונד,
לדעתי אצל שני רופאים שונים.
במידה ומסיימים את זה, חשוב לדעת במאה אחוז שאין טעות.
אני חיכיתי שבוע להפלה טבעית, שלא הגיעה,
אם את רוצה, את גם יכולה.
מקווה שלא תצטרכי!

גם אם חלילה אבוד (לא יודעת..),

לדעתי כדאי לך לחכות קצת, לראות אם אכן הפלה, ולתת לגוף הזדמנות להפיל בעצמו (אם חלילה אכן הרופא צודק וזה אבוד). מכירה כמה מקרים שבסוף נפל טבעי אחרי שהרופאים כבר שלחו להפלה.

מאחלת לך ידיים מלאות והריון תקין בקרוב (אם אכן זה כבר אבוד)

לגבי אולטרסאונד תלת מימד... לא יודעת להשיב לך.. למה מראש קבעת תור לתלת מימד בשבוע מוקדם יחסית?

לולי292

New member
מסכימה עם הבנות פה... חכי קצת עם ההפלה

גם אם ההריון יתברר כלא תקין לפחות תהיי שלמה עם ההחלטה שלא הייתה לך ברירה.
הלוואי ותבשרי לנו עוד כמה ימים על עובר מהמם ודופק תקין.

simba1231

New member
היי

הייתי מחכה עוד כמה ימים עם ההפלה, זה נורא קשה נפשית אבל לכי תדעי כבר היו דברים מעולם...

acka

New member
מצטערת

בתלת מימד לא יראו משהו שלא רואים ברגיל - דופק הוא דופק.
&nbsp

למעלה