דחוף זקוק ליעוץ בעניין דוחס

KleinPrv

New member
דחוף זקוק ליעוץ בעניין דוחס

אני מעוניין לקנות דוחס לאוסקר שקוטר המסננת שלה בוודאות 58 ממ. ב ZCAFE מוכרים דוחס נירוסטה (ידית עץ) שמפורסם באתר כ 58 ממ אולם בטלפון נאמר לי שלמעשה קוטר הדוחס 57 ממ שמיועד ל 58 ממ. זקוק דחוף להמלצה לפני קניה. תודה

marbel1

New member
תעשה חיפוש -דוחסן היו כאלו שקנו ב..

היו כאלו מהפורום שקנו דוחסן 58מ"מ תואם רג ברבר באי ביי די בזול בנוסף פרסמתי בעבר קישורים למאמר על דוחסנים+מידות לפי מכונה בנוסף אפשר להזמין מחו"ל מאתרי קפה כדוג' wholelattelove או רג ברבר ישירות אך זה משמעותית יותר יקר ראיתי עוד מוכר באיביי לדוחסנים טובים של החברה המצורפת בקישור -שם הם זולים יותר במעט - תמצא זאת בחיפוש פשוט למכונה 58מ"מ תקנה 58מ"מ

אני מאלו שקנו ב EBAY

ומאד מרוצה. הדוחסן נראה זהה למה שמוכרים ב ZCAFE. לא יודע אם הוא 57, בכל מקרה הוא מתאים בדיוק לידית של הסילביה שלי. הבעיה שכרגע אני לא רואה אותו ב EBAY למכירה.

carmonle

New member
בעקבות שאלתך הלכתי למדוד 2 דוחסנים

שנרכשו בארה"ב בעלות שבין 30 ל-40 $, כדוחסני 58 ממ ושניהם נמדדו 55/56 ממ. ערן

KleinPrv

New member
ערן , בעצם אתה אומר

שבעצם דוחסן 57 לסל 58 בהחלט מתאים ואין צורך להתעקש על דיוק של עשריות המילימטר

dimab

Member
בזמנו קניתי ב e-bay...

בקישור הזה. ממליץ עליו בחום. הדוחס הזה מתאים בול לידית 58 מ"מ (למעשה קטרו האמיתי יותר קרוב ל 57.7 מ"מ).

boren

New member
גם אני ../images/Emo13.gif

ממליץ בחום גם על המוכר וגם על הטמפר.

KleinPrv

New member
dimab תודה, האם נוח לעבוד

עם הדוחסן ואין בעיה של שפשוף פנימי במסננת? דרך אגב האם הדוחסן שטוח או קעור?

dimab

Member
הדוחסן שטוח, מתאים בול ל 58 מ"מ

לא משתפשף בדפנות, מאוד נוח לשימוש. עקרונית, זה העתק די מדויק של ה Reg Barber. השינויים הם: ציפוי לקה לידית, ציפוי דמוי כרום לראש (שלוש שנים - ולא ירד עדיין), והטבעה מתכתית בראש הידית. כל השינויים - רק לטובה (לדעתי). שוב, ממליץ בחום.

למעלה