דחוף - המלצות על מדביר מקצועי

פקמנית

New member
דחוף - המלצות על מדביר מקצועי

הי לכולם, שבוע 25, אלרגיה מטריפה לעקיצות פרעושים. והכי קשה - חולדה שלא נותנת לנו לישון ומסתובבת בקירות הבית. ברור שצריך הדברה, אך מצד שני אני מפחדת כי אני בהריון ומאוד רגישה לריחות. בעקבות זה שהלילה לא ישנו - החלטתי שזהו- מדבירים, ועוברים זמנית לחמותי מצידי. מישהו כבר עשתה את זה שהיא הייתה בהריון?, הייתה מרוצה?, אני לא רוצה להזמין סתם אחד.... אשמח להמלצות אם יש

אופירהק

New member
אנחנו עשינו

אמנם לא לחולדה ולרעות מהסגנון, אבל לנמלים שטימטמו אותי כבר המון זמן עד שלא יכולתי יותר. הדברה של נמלים הולכת יחד עם ג'וקים (למרות שזה בינתיים לא היה לנו) בכל אופן בדקתי עם הרופא שאמר שזה אפשרי וגם חברות ההדברה אומרות שאין בעיה, רק אם יש ילדים קטנים בבית או חיות. בכל מקרה עשינו את ההדברה, כמובן אני לא הייתי בסביבה, אמרו לנו שאנחנו יכולים לחזור אחרי 10 שעות, במקרה שלנו נסענו לאילת, כך שזה יצא שחזרנו 3 ימים אחרי. אני לא נכנסתי, בעלי שטף את הבית במים (כמו שהם מנחים) גם לאחר מכן ישנו עוד יום אצל הוריי, רק בשביל וידוא הריגה, וחזרנו אח"כ, אני כל הזמן משאירה את החלונות פתוחים בינתיים, אין בכלל ריח, וביום יומיים הקרובים יהיה מותר לשטוף בסבון את הרצפה. אבל הדברה של נמלים זה לא אותו דבר כמו הדברה של מזיקים אחרים, תשאלי קודם כמה חברות הדברה ואח"כ את הרופא שלך. אני פשוט העדפתי עכשיו, כי ידעתי שאחרי הלידה זה יהיה יותר קשה ומורכב

אופירהק

New member
אה ושכחתי

עשינו אצל חברה שנקראת המדביר 24, לא מכירה אותם מקודם, סה"כ נשמעו לי רציניים והיה בסדר אפשר להגיד.

תשובות

לגבי החולדה - אני לא חושבת שמספיק "מדביר רגיל", צריך לדעת לטפל בדברים כאלו, איך לתפוס אותם, מה לשנות בסביבה (לגזום עצים בחוץ למשל, למצוא את התעלה ממנה היא נכנסה) ואני חושבת שאם יש אחת, אז בטח יש יותר. לגבי ההדברה - בעלי מדביר (כרגע לא עוסק בזה) והוא ממש מבין בנושא, אם תרצי להתייעץ איתו - שלחי לי מסר. (הוא גם יכול להפנות אותך לחברה שמדבירים בה ללא ריח, עם אחריות ועושים עבודה כמו שצריך).

קלנדיה

New member
אנחנו עשינו הדברה בתחילת ההריון

די חששתי אבל זה היה כבר בלתי נסבל עם הגוקים והנמלים שחגגו אצלינו בבית, אמרו לנו אחרי שעתיים אפשר להכנס ואין בעיה לנשים בהריון, אז ראינו שיש ריח חזק עד הערב ובאותו לילה הלכנו לישון אצל הוריי בעלי ויום אחרי זה כבר הכל היה בסדר כמעט ולא היה ריח, השארו הכל פתוח שיתאוורר. עשינו את חברת "דויישט" ואני הייתי מרוצה מאד. אז אולי עדיף באותו יום של ההדברה לא לישון בבית ואז לחזור יום אחרי. לנו זה הסתדר

למעלה