דחוף דחוף מחשב נייד LENOVO N500 4233-72G

דחוף דחוף מחשב נייד LENOVO N500 4233-72G

קניתי מהאופיס דפו את המחשב אתמול בערב. כאשר הדלקתי את המחשב מבקש לעשות התקנה ראשונית ל WINDOWS VISTA , אך בניסיון שלי לעבור בין הדפים (ל"הבא" )העכבר לא מגיב לי , כיצד אני יכולה לדעת האם זה פאק בהתרנה של הWINDOWS או שפשוט אני לא יודעת לעסוד עם מחשב נייד?!! אנא, עזרתכם ,כי מהמעט שאני מבינה וזה ממש מעט, נראה לי משהו דפוק(סליחה על הבוטות). יש מחשב חדש,נדלק,אבל לא עובד.... פשוט לא נותן לעשות התקנה למחשב בכלל ומשטח פקוא(של העכבר). קרן

לחצתי אינטר אבל

כאשר אתה מגיע למסך שמבקש לסמן אישור של קראית התקנון, העכבר לא מגיב ולא מצליחה להגיע לנקודה של "אני מסכם" ולעבור הלאה.

יאיר B

New member
העכבר המובנה?

אם מחברים עכבר חיצוני (דרך USB)? הוא מזהה אותו ומזיז את הסמן על החלון? אפשרות אחרת היא לעבור עם מקש TAB (זה עם שני החצים המנוגדים מצד שמאל של המקלדת) עד שהנקודה של "אני מסכים" תהיה מסומנת וללחוץ על ENTER כאישור (בתקווה שיעבוד). אפשרות נוספת שעולה לי בראש היא שהעכבר הפנימי מנותק (יש מקש שמבטל את העכבר, אחד ה-Fים בשילוב עם מקש FN). על המקש הזה יש ציור של הטאצ'פד ועליו X.

ypm

New member
יש כפתור מגע בצד ימין מעל המקלדת

שסוגר את משטח העכבר, בקושי רואים שיש שם כפתורי מגע. נתקלתי גם בשטות הזו ולא עזרו לי פה בפורום :!!

ypm

New member
בנוסף: יש נורה כחולה בין מקשי משטח העכבר

אם האור כבוי = המשטח במצב נעול .

למעלה