דחוף דחוף דחוף

דחוף דחוף דחוף

אל תצחקו אנשים אבל יש לי בעיה. Rציתי לשאול מתי הגיוס של הקצונה יעודית...ב14.11 או ב16.11 וגם עוד דבר. אני איבדתי את צו הגיוס שלי....מה לעשות?

osher O

New member
לא לעשות כלום.

להגיע עם ת.ז. ביום הגיוס (אחרי שתברר מתי הוא בדיוק
)

osher O

New member
קודם כל, תנשמי עמוק

את לא צריכה להתקשר, את פשוט מגיעה לשם עם תעודה מזהה ביום הגיוס, אם הם צריכים הם עושים שם את הטלפונים שלהם ומבררים הכל, את לא צריכה להיות בלחץ מזה, את לא הראשונה ובטח לא האחרונה שאיבדה צו גיוס. באמת. גיוס מועיל.

תודה

אני זוכרת שליוויתי את אחת החברות שלי וצריך להביא את הצו בכניסה... אני פשוט לא רוצה שיהיו לי בעיות על ההתחלה(((

osher O

New member
נכון, צריך.

אבל זה לא אומר שאי אפשר להכנס גם בלעדיו. הצבא ערוך ומוכן למצבים כאלה, תאמיני לי, זה עוד לא סוף העולם

וגם עוד שאלה...

היה לי כנס בנוגע לקצונה יעודית...ולא הלכתי כי זה היה יום אחרי היומולדת שלי והייתי עדיין שיכורה=) האם זה ישפיע ואולי נתנו שם מידע בנוגע לגיוס/מה צריך להביא וכו?

osher O

New member
לא נראה לי

גיוס קצונה יעודית לא שונה מגיוס רגיל אחר ולכן את לא צריכה להביא משהו מיוחד, אלא רק את הדברים הרגילים שכולם מביאות. יכול להיות שהסבירו קצת על התפקיד, אבל אני לא חושבת שיהיה לך חסך בגלל זה, תוכלי פשוט לשאול בנות ביום הגיוס. בהצלחה

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

התקשרתי היום ללשכת גיוס! אמרו לי שזה אכן ביום שלישי ואפשר להביא רק ת.ז!!!!!! =))) איזו הקלה!

avvv

New member
רוצה אחד?

יש לי כבר איזה 4 צווי גיוס, וחבר שלי עוקף אותי. אז מי שצריך, אין בעיה

למעלה