דחוף! אבד כלב

שיפ1

New member
דחוף! אבד כלב

כלב בשם בוסי אבד ביום ה' בערב. במושב בית הלוי ליד מדרשת רופין. בוסי הוא טרייר לבן בן 11, לא מסורס, נעים הליכות ומתוק, הוא מסופר. וכשהוא מבקש משהו הוא עומד על שתי הרגליים האחוריות כמו כלב קרקס. הוא שהה אצל אימא שלי במושב בזמן שאני הייתי בבית חולים. במקור אנחנו מגבעתיים ואני לא יודעת כמה הוא מכיר את האזור של המושב. הוא היה שם חודש אבל אף פעם לא התרחק מהבית. ביום ה' בערב יצא מהבית ולא חזר. לי ספרו על זה רק ביום שישי אחה"צ אחרי שהכלביה בבית יצחק הייתה סגורה כבר. לא הצלחתי להשיג אף אחד שם ולא הצלחתי לראות אם הוא שם, מהגדר. אני מקווה שהוא שם, אבל אם לא, אולי מישהו שמע מצא ראה, אמור להיות לו קולר עם השם שלו והטלפון שלי אבל אני לא יכולה לדעת אם הקולר עוד עליו. יש לו שבב של גוש דן. אני לא יודעת אם הם יכולים לקרוא אותו. אם מישהו היה שם באזור, שמע מצא או שמע ששמעו או ראה שמצאו אני אשמח לכל עזרה או רעיון. חיפשתי אותו רגלית ועם אוטו בכל המושב אבל לא מצאתי. אני מצרפת שלוש תמונות. רק באחת הוא מסופר והיא הכי פחות טובה. לצערי. אבל אולי מצירוף התמונות אפשר להבין משהו... תעזרו לי למצוא אותו. בבקשה.

שיפ1

New member
הכלב נמצא! תודה לכל מי שעזר...

המרגיז הוא שהוא נחטף כבר ביום ה' ולא הודיעו לנו, מן הסתם מסיבות כלכליות. במהלך כל השבת לא הייתה דרך לברר אם הוא שם, והוא בודאי סבל מאוד. הוא טיפה בטראומה. יש כאן משהו לא תקין בעיני, גם כי לדעתי פיתו אותו לצאת מהחצר, וגם כי לקחו אותו בלי להודיע מיד. מישהו מכיר סיפורים דומים? יש עליו מספר טלפון ושבב.

למעלה