דחוףף ! ! !

דחוףף ! ! !

עשיתי תוכון בוגר להאכלת יד..( גזרתי לו את הכנפיים ) אני יכול להחזיר אותו שהוא יהיה עם התוכונים שהוא היה איתם?..

judyr

New member
כמה דברים

מה זה עשית? זה שגזרת לתוכי כנפיים לא אומר שהוא האכלת יד (צריך קצת יותר מזה.....) אם הוא היה עם תוכונים אחרים עד שגזרת לו אז למה בעצם גזרת אם הוא היה איתם ותכננת להחזירו לשם??? לא ברור בכלל

אתה גורם לתוכון הרבה סבל!!!!!!!!!!!

למה אתה רוצה להחזיר אותו? אין בעייה שתחזיר אותו אבל כשאתה אומר עשיתי אותו בהאכלת יד למה אתה מתכוון?!?! האכלת אותו עם מזרק מגיל שבועיים או שבאת וגזרת לו את הכנפיים? איך גזרת לו את הכנפיים? בקיצור הוא פראי ואתה יכול (מאוד רצוי) להחזיר אותו לכלוב עם כל השאר ולקוות שלא גזרת לו את הכנפיים יותר מידי שלא יכאב לו! תחזיר לכלוב ותוך כמה חודשים יצמח לו חזרה! לא מפרידים תוכון בוגר מהלהקה בשביל "לעשות אותו האכלת יד"!!!! תוכון בוגר שגדל בלהקה כפראי לא יכול בשום דרך להפוך להיות מוחתם! כמה זמן הוא "האכלת יד" אצלך?

mosnad

New member
../images/Emo45.gif כל מילה - בסלע!!!

לא ברור לי מה חשבת להשיג בדבר הזה, וברור לי לגמרי שלא תשיג כלום. החזר את התוכון המסכן ללהקה, במשך הזמן הנוצות יצמחו מחדש.

I A F02

New member
אבל הם יכולים לתקוף כי הוא נכה עכשי

עכשיו. הם ירגישו שהוא חלש ויכולים להרוג אותו

נכה?!?!

מה זאת אומרת נכה?! שהו לא עף טוב? או שקצצת לו יותר מידי או משהו כזה? כמה זמן הוא כבר מופרד?

I A F02

New member
זה לא התוכון שלי..אני רק אומר נמנמנ

הוא לא נכה באמת...ההוא גזר לו את הנוצות, אז עכשיו הוא לא יכול לעוף. כרגע הוא מוגבל. למרות שזה למספר חודשים מצומצם, הם לא יודעים שזה זמני. אצל החיות (גם מניסיון אני אומר), הם הורגים את מי שמראה חולשה (כמו לא יכול לעוף).

danielia1

New member
לא הבנתי למה אתה בא לספר לנו על

שטויות שאתה עושה? קוראים למעשיך התעללות בבעלי חיים!! יכולת להכנס לפורום לשאול לברר וללמוד לפני שעשית את שעשית!

למעלה