דחוףףףףףףףףףףףףףףףףף

goopy2

New member
דחוףףףףףףףףףףףףףףףףף

אל תצביעו להעיף את דניאל!!!!אני מכירה אותו הוא מנשר והוא מזה כישרונייייייייייייייייייי צ'ינו זה הכל פוזה.....5 דקות בשואו ביזנס והוא יתקפל...הוא לא אחד שבנוי לזה!!!!ואין לו ניסיון!!! אז תבחרו להעיף את צ'ינו ואל תשכחו את נשר ובואו לבקר!!!!

מהההההה

סליחה למה את חושבת שאם צ'ינו ילך הביתה ודניאל ישאר אז הוא זה שיבחר וישאר אחרון אז קודם כול יש לך טעות דבר שני אולי צ'ינו פוזה כמו שאת אומרת אבל דניאל הוא ילד שלא יודע להתמודד אם החיים וכמו תינוק הולך להזיל דמעות ולא יודע להתמודד אז מה עדיף מישהו אם פוזה מצחיק ממי ומתוק או איזה בכיין שלא יודע לקבל את הדברים כמובן מאליו .....

goopy2

New member
../images/Emo124.gifנשמה את טועה!!!!

צ'ינו הוא פוזאיסט שצריך להיתבגר....אני אומרת לך שאני מכירה את דניאל הוא היה גר לידי והוא לא ככה באמת...זה סתם צומי כי קצת קשה לו עם העובדה שהוא מועמד להעפה...אני אומרת לך הוא מותק של בנאדם אשקרה נשמה!!!צ'ינו סתם מגעיל....עובדה ראית שהוא אמר אני "יפציץ" את טוני כשהיא תלך....זה יפה?!?!?!!?עכשיו דוגרי את היית ממש נעלבת מזה לא?הוא צריך ללמוד לקח ולא לנסות רק להרשים אנשים ולהראות הנה אני גבר אלא להיות חמוד ואמיתי!!!!הכי חשוב!!!!

joyalfa

New member
מה קשור

הבן אדם רגיש זה הכל. מה הבעיה עם אנשים עם רגשות. זה כל מה שצריך. זה אומר שהוא בן אדם.

reemhi

New member
מה את מזיינת את השכל

ואני מכיר את צ'ינו והוא בן אדם ענק!!! את לא יודעת עד כמה הבן אדם הזה קרוע ואמיתי ונשמה!!! הוא לא סתם ערס מצוי, אם היה לי כוח הייתי מספר לך סיפורים עליו שהיית נשפכת

למעלה