דו מיניים

דו מיניים

מחשבה שמטרידה אותי כבר די הרבה זמן, ורציתי לשמוע מה דעתכם: במידה ומישהו הוא דו מיני, באופן תיאורטי, אתם חושבים שהוא יכול לבחור לחיות כסטרייט? נניח (עלק נניח
) שאני נמשכת גם לנשים וגם לגברים. ידוע שגוף האדם הוא לא סימטרי, וכך גם ההמשכות היא לא בדיוק אותו דבר כלפי נשים וגברים (במקרה שלי אני נמשכת יותר לנשים מאשר לגברים, אבל אני כן נמשכת לגברים). אבל אם אני בכל זאת כן נמשכת לגברים, אתם חושבים שאני אוכל לנהל אורח חיים סטרייטי "רגיל"? יש לזה איזשהי השלכה? הרי במובן מסוים, זה כמו שאני אהייה סטרייטית, אתחתן עם גבר, ועדיין אמשך לגברים אחרים... אני אשמח לשמוע מה אתם חושבים.

RedRose

New member
הכל תלוי בך..

אם את רוצה לחיות כסטרייטית את תחיי ככה, ואם כלסבית את תחיי ככה. נגיד הייתי לסבית בהגדרה, גם אז היית יכולה לחיות עורך חיים סטרייטי, אם זה מה שאת תרצי.

שמנתולה

New member
לדעתי (הלא מלומדת)

כל בחירה שעושים בחיים היא פשרה וכל החלטה ניתנת לשינוי. ההשלכה של ניהול אורח חיים שלא תואם בדיוק את נטייתך היא פשרה. אם מתאים לך להתפשר ולוותר על משהו (מימוש המשיכה) בתמורה למשהו אחר (זוגיות "נורמלית") אז סבבה, בכל מקרה תמיד אפשר להתחרט...

.m

New member
נסי להסתכל על זה בצורה כזאת

דו מיניות מאפשרת לך מבחר רחב יותר של פרטנרים/ות אפשריים לחיים. במקום להתעסק במין של הפרטנר/ית תתעמקי בתוכן (אישיות וכו´). קחי בחשבון שאין זה משנה אם את לסבית/דו/סטרייטית - תמיד תמשכי גם לאנשים אחרים, זה חלק מהטבע האנושי. השאלה היא רק מה את בוחרת לעשות עם המשיכה הזאת.
mai

הסתכלתי על זה ככה במשך תקופה ארוכה

וזה לא ממש עובד... טוב, אני מניחה שרק זמן וניסיון יפתרו את זה. אני מניחה שפשוט נורא קשה לי לקבל את זה שאני כל כך שונה, בלי כוונה להעליב אף אחד. אין לי בעיה לקבל הומוסקסואליות אצל אחרים, אבל פתאום (או אולי לא כל כך פתאום?) כשזה אצלי, קשה לי עם זה. ומה שמבלבל עוד יותר זה שאני נמשכת גם לגברים וגם לנשים, ואז אני חושבת לעצמי למה לא להתעלם מהצד שנמשך יותר לנשים וזהו? אבל אני לא יכולה.. אחרי ששלחתי את ההודעה שכתבתי בתחילת השירשור הזה, קצת התחרטתי, כי אני יודעת שאני בחיים לא אוכל לסלוח לעצמי אם אני אנסה לחיות בתור מישהי שהיא לא אני. ובכל זאת, כחל ההרגשה הזאת מוזרה

RedRose

New member
המוזרות הזאת שאתה מרגישה

היא חלק מהקבלה העצמית שלך עם עצמך. אני גם עברתי את השלב הזה, ועוד הרבה אנשים עברו את השלב הזה. את מרגישה רגשות שלא הרגשת עד היום, או שהרגשת והתעלמת. זה נראה לך מוזר כי זה לא איך שאת זוכרת את עצמך. זה יכול להתלוות גם בכעס על עצמך, עצבים או כל רגש אחר. זה טבעי, ותאמיני לי, את לא תרגישי וזה יעבור.

גררר... שיעבור כבר ../images/Emo4.gif

תודה על העזרה בכל מקרה... אני הולכת לישון עכשיו, תרגישו טוב כולם.

.m

New member
למה להתעלם ממי שאת?

העובדה שאת נמשכת גם לנשים לא אומרת שאת לא יכולה למצוא זוגיות טובה עם גבר, וגם הפוך - העובדה שאת נמשכת גם לגברים לא אומרת שלא תמצאי זוגיות מדהימה עם אישה. למה להחליט מראש? mai

שמנתולה

New member
מה שיפה בנסיון

זה שהוא נמשך לאורך החיים, נסיונך עכשו ונסיונך עוד 10 שנים זה שני דברים שונים לגמרי! אל תמהרי להסיק מסקנות, חיי, צברי נסיון ו... לכי תדעי דברים שרואים מכאן לא רואים משם!

giloosh

New member
אם אפשר לומר משהו

אז זה ידוע שבמהלך החיים האוריינטציה המינית היא לא קבועה כי בעלת תנודות, זה לא להגיד שהומו פתאום הופך לסטרייט (חס וחלילה
) או להפך. אלא שאם את לדוגמא נמשכת גם לגברים וגם לנשים אז במהלך החיים המשיכה שלך פעם יותר חזקה לגברים ופעם יותר חזקה לנשים, זה לא קבוע אז תני לעצמך זמן (אם את רוצה בזה) חוץ מזה מה שבאמת חשוב הוא אהבת אמת ואם זה מה שהכי חשוב אז זה לא משנה אם מתאהבים בגבר או באישה אלא מתאהבים באישיות ,בנפש ואז הכל כבר יסתדר מעצמו
אולי אני קצת נאיבי אבל זו דעתי האישית

.m

New member
למה נאיבי?

אני חושבת שאתה צודק ב- 100%, וחבל שלא יותר אנשים הפנימו את זה.
mai

giloosh

New member
אמרתי נאיבי

כי להאמין באהבת אמת קצת יצא מהאופנה ומעט מדי אנשים מאמינים בזה כיום. כמעט כל פעם ששומעים שאתה מאמין באהבת אמת אומרים אוווו כמה חמוד...או אתה צוחק...או באמת כמה נחמד אבל לכולם זה נראה כאילו פשוט עוד לא התבגרת ואתה תלמד... אני אישית מעדיף להיות נאיבי

.m

New member
גם אני מאמינה באהבת אמת

אבל זה לא מונע ממני לחשוב שהדרך לחיות את אותה אהבה היא בזוגיות פתוחה... האם גם אני נאיבית? (זה לא נכתב בפונט ציני, אלא ברצינות גמורה)
mai

giloosh

New member
אני לא

יודע מה להגיד כי אני לא בטוח שהבנתי למה התכוונת בזוגיות פתוחה... אני נאלץ להודות כאן שהניסיון הממשי שלי באהבה שואף לאפס ואם הדרך לאהבה נמשכת מב"ש לחיפה אני איפהשהו בחניה מנסה להתניע
אבל הייתי רוצה להאמין שאם האהבה אכן אמיתית היא תעמוד בכל וכל

.m

New member
התכוונתי בדיוק למה שאתה חושב

שהתכוונתי
אבל אם אנחנו באמת נכנסים לדיון הזה צריך להפריד בין אהבה, התאהבות ומשיכה מינית:
אתה יכול לאהוב בלי להמשך אליו. (לדוגמא הדרך בה אתה אוהב את ההורים, או הדרך בה אתה אוהב חברים טובים)
אתה יכול להמשך למישהו בלי לאהוב אותו. (ע"ע סטוץ)
ואתה יכול להתאהב (שזה כולל בתוכו משיכה מינית), וכשההתאהבות תרד לגלות שאתה לא אוהב אותו, ורק היית מסוחרר. ובצורה האידיאלית - לאהוב, להתאהב, ולהמשך לבן זוגך. מה שכמובן לא ימנע ממך להמשך מינית גם לאנשים אחרים... מקווה שהצלחתי שהייתי ברורה...
mai

giloosh

New member
שכחת אחד

וזה מה שדיברתי עליו -
אהבת אמת וכאן יש אהבה עמוקה המתחילה במשיכה מינית אך ממשיכה עמוק הרבה יותר עד לאהבה (כמו להורים) ואף מעבר, להרגיש מושלם על ידי השני להרגיש מסופק מקירבתו בלבד וזה הדבר האמיתי שאני מחפש ומתכוון למצוא(יום אחד... בתקווה...) ולכן אני לא חושב שזוגיות פתוחה יכולה להיכלל באהבת אמת אם כי אולי במקרים מיוחדים וכאן כל מקרה לגופו

למעלה