דו"ח מהירות בכביש 25 (ב"ש-דימונה..)

rech

New member
דו"ח מהירות בכביש 25 (ב"ש-דימונה..)

אבא קיבל דו"ח (עבריין..
) בכביש 25 , ממצלמה (!!) אלקטרונית. האם יכול להיות שיש מצלצות נייחות בכביש זה או שסביר להניח שזו הייתה ניידת שעמדה וצילמה. העניין הוא שלפני שבועיים רכבתי שם,ואם אכן ידוע על מצלמות....
בקיצור-מה משמעות-"מצלמה אלקרונית" ? (כך היה כתוב בדו"ח.)

Pumi

New member
כנראה לייזר

ולזכרוני אין מצלמות קבועות בכביש הזה.

enigo

New member
משמעות שמישהו שכח ט' ../images/Emo3.gif

האופציה שכולם שוכחים - מצלמות ניידות. אלו שיושבות על ניידת מאחורי המספר הקדמי. נפוצות מאוד בשל יעילותן בגביית מיסים עקיפים.

Rainbowkid

New member
כמו זאת שיש באלוף שדה

לאחרונה נצפתה הניידת באזור יותר מהרגלי וגם בשעות הערב... כנראה שזכיתי לבוק שבוע שעבר :( ( אלוף שדה לכיוון תל אביב אחרי הגשר מצד ימין, חוסמת נתיב ומצלמת את הפחיות שעוברות מתחת לגשר )

enigo

New member
זלזול לא רק בנו, אלא גם בניצב...

סתם לידיעה, אחרי שהתמונה של הניידת הזו פורסמה ב"אוטו" (מקרה קלאסי של יותר נזק מתועלת) מפקד מתנ"א הוציא פקודה מפורשת שאוסרת לעמוד שם. אחרי שבאוטו פרסמו תמונה שניה של ניידת עומדת שם, הסיפורים אומרים שהניצב השתולל והבטיח לערוף ראשים אם זה ישנה. אתה יותר ממוזמן לשלוח אלי תמונה. אני כבר אבדוק אם הוא יעמוד במילתו או לא...

Rainbowkid

New member
כנראה שאתחיל להסתובב עם מצלמה עלי

אני לא חושב שהוא משתולל כשאנשים משלמים דוחות שמגיעים מהניידת הזאת... אבל אני אשתדל לצלם כדי שנוכל לבדוק את התאוריה. ראיתי אותם 3 פעמים שבוע שעבר גם בבוקר וגם בערב כל פעם מחדש רוכב מתחת לגשר ומדקלם רק 60 רק 60 שהניידת לא תתפוס לי בביצ....

למעלה