דו"ח המשולש ממשימת דייג בכינרת

מ ס ו ק ס

New member
דו"ח המשולש ממשימת דייג בכינרת

שלום לכולם! המשולש לא זוכר בתולדותיו מקרה בו הוא נזקק ל-3 ידיים סימולטנית על המקל..... בגדול, היתה צפיה גבוהה יותר לתנועת דגה במימי הימה. לילה ראשון עבר בכיף. לא על צלצול פעמון יקום או יפול לילה אצל המשולש. הגזיה עושה את העבודה, גם היין, הבירות, המנגל והצחוקים את תוך הלילה. בלילה השני, לאחר השלמת מס' שעות שינה- הופתענו לגלות כי חובבן אחד תפס את מקומנו עם לא פחות מ-9 רולרים. קצת נהיה צפוף ומבאס, ולכן שינינו מיקום. התוצאות לא איחרו לבוא. הנגר קפץ לקול תרועות פעמון חכתו, ואנחנו אחריו. החכה קיבלה קיפול משמעותי, עד כי נדרשתי לסייע לו להוציאה מן היתד. המשיכה היתה מפחידה....הנגר, כמו בתחרות משיכת חבל, נמשך עם חכתו עד קצה החומה, עד לקו המים. אני והקצב אינסטקטיבית שמנו ידיים. המסוקס סייע באחיזת המקל, ואילו הקצב תמך בגופו של הנגר על מנת לשמור על יציבותו. כל יושבי החוף הגיעו בהמוניהם כולל החובבן הרוסי, שדי הצליח להרגיז אותנו- אבל .....דג גדול- כוחו באיחוד לבבות. התוצאה: שפמנון במשקל 7 ק"ג. השפמנון ניתן לחובבן הרוסי, והוא מצידו היה חביב ביותר עד לכתו. הנגר, המסוקס והקצב חזרו למקום מושבם. המצברים כמו התמלאו מחדש. התחדש החשק לעוד מס' שעות. לצורך כך יש מצב לקומזיץ.......... המשולש מרגיש יותר מתמיד- חי וקיים ונושם.......וכמו תמיד, ללא קשר לתוצאה........רעב........ נשמח לספק תיעודים מהערב המרגש.....נמתין לפיתוח התמונות של הקצב. עד כאן. המשולש לא ינוח ולא ישקוט, וכבר חושב על המשימה הבאה. שלכם המשולש ...(עדיין רעב)

הקצב

New member
אייל יצחקי ידידנו....../images/Emo47.gif

תודה על הפירגון. המשולש זוכר לך חסד נעורים.....בקרוב נשמח לעדכנך על הגיחה הבאה למציצים..... הקצב, צלע מבין 3 (קצב/נגר/מסוקס).

gaichuk

New member
שלום ל'רעבים'...

אני שמח לשמוע שעשיתם חיים. אם תוכלו לפרט לגבי פתיונות,ריגים,עובי חוט וכו', אודה לכם מאד. בזמן האחרון השפמנונים בכנרת מפגינים נוכחות חזקה. גם הגדלים מרשימים. נתפסים על כל דבר ופעילים בכל שעות היממה. באיזו שעה נתפס שלכם,אגב? פיתוח תמונות? יענו, פילם? נחכה...

gaichuk

New member
וכרגיל-מחכים...........

ולא רק לפיתוח התמונות... נמאס לי לחכות ליד המחשב. אני הולך לדוג.

gaichuk

New member
ועדיין מחכים...

אז התמונות מתעכבות... אבל למה אי אפשר לענות על השאלה לגבי הריגים,פתיון וכו'?

S K I P E R 2

New member
מקווה ש"החובבן הרוסי" הוא

שצילם את התמונות. תמונה של שלושתכם אוחזים במקל אחד נראה לי תמונת השנה.

בורי 4

New member
כל הכבוד!!!../images/Emo45.gif

לצוות המשולש שלום שלום !!!! רעבים אה... מקווה שהשפמנון היה טעים על ה-
אבל איך אומרים דייגים מקצוענים, לא משנה מה תרים העיקר שתרים .(גם שפמנון זה דג) אז שיהיה לכם בתאבון וכל הכבוד על ההרמה... בורי 4 לא שכח ולא ישכח את בינית הקשקש שאכלתם לבדכם, ולכן השקיע בציודו ובקרוב קרוב יוכיח לכם את מיומנותו המקצועית בהרמת דגים. אז שיהיה לכם בתאבון ...חחחחחחח
בורי 4 שמש חול ים הרבה ים

למעלה