דורסבן....שאלה.....|

• פותח הנושא t42
  • פורסם בתאריך

t42

New member
דורסבן....שאלה.....|../images/Emo15.gif

.....במדשאה שלי הופיעו כתמים בהירים וקרחות עם דשא שנראה יבש עם מעט צמחיה דלילה ,,,,....בתחילה חשבתי שאולי זה בגלל המיקום שמקבל פחות שעות של שמש ,,,,אבל נאמר לי שמאוד יתכן שיש מזיקים וצריך לפזר דורסבן ,,,,,,שאמנם פיזרתי ומייד השקתי כמו בדיזיקטול ,,,,אבל לא נראה לי שיש הטבה.......או שטעיתי בהשקייה מייד אחרי הפיזור??.....האם יש צורך לפזר בנוסף דשן ?האם 'סטארטר יכול לעזור?.[נשאר לי משלב הקמת המדשאה
]?בקיצור ....קצת מתבלבלת ואשמח ל"הוראות הפעלה"
.....אז ..שיהיה שבוע שקט וטוב
....

t42

New member
כולם עסוקים../images/Emo13.gifבגפילטאפיש?../images/Emo76.gif

..הייי לאן נעלמו כולם??פליז ,,,,,..ממתינה לתשובה.....

אולמוס 1

New member
אם את יכולה לתת פרטים יותר מדויקים

לא תמיד זה בהכרח מזיקי קרקע יתכן שבמקום ספציפי זה אין הרבה שעות שמש. לגבי מזיקי קרקע ישנו פתרון לבדיקת מזיקים. לשפוך בכוס סבון כלים נוזלי ולהוסיף מים,לאחר מכן לאחר שיש קצף למצוא בדשא נקודה שחשודה כחולה ולשפםוך את הסבון.והיה ועולים מזיקים כגון פרודניה יש צורך בטיפול. טיפול נכון אוכל להמליץ אם נושא זה יהיה רלונטי. בהצלחה ממני אולמוס רחב עלים

נצר1

New member
אצלנו היה כתם מאד גדול בדשא

שהצהיב, ונראה היה מת. קניתי מחייה דשא, פיזרנו, השקנו כרגיל וכעבור שבוע - הכל ירוק ירוק!!!!!!!!!!!!!

טסונמי1

New member
בהחלט יתכן שיש בעיה של מחלת

עלים בדשא-פיטריה-ניתן לרסס בספרול- מנצידן-אחרי השקיה -לאחר הריסוס לא להשקות כמה ימים-גם אים היו לך מזיקים הגרגירים או הריסוס קטלו אותם -הדשא הפגוע נישאר פגוע לוקח לו זמן להיתאושש

t42

New member
תודה לכל התשובות ../images/Emo39.gif../images/Emo75.gif../images/Emo94.gif

תודה רבה ....ושנה מתוקה ונהדרת

למה פיזרת דורסבן? האם ראית מזיקים?

האם הרמת קווצת דשא והיא נתלשה בקלות? האם חפרת לעומק של כ-5-10 ס"מ לראות היש דרנים? אם התשובה חיובית אזי ספרי ונמשיך הלאה. אם התשובה שלילית הפיזור היה מיותר וצריך לחפש סיבות אחרות כ- בעית השקיה, קרקע בעיתית, עץ סמוך המפריש ועוד ועוד. שנה טובה

למעלה