דורוני.....

דורוני.....

אחחחחח אתמול היית בלי מצב רוח...ראבק! לא יכולת להרים טלפון? להגיד מקסי...בואי ביחד נלך לשבת לאיזה שייק????(עד היום לא שתיתי...חיכיתי
) עזוב..מצב רוח...כולנו גודלים כל יום ויום (אני גודלת לרוחב זה משנה?) ובהזדמנות כשניפגש......תקבל את המקור

מקסימה

אני נשבע לך אבל נשבע שעניתי על זה ואני זוכר אפילו מה כתבתי למרות שאני כבר בן 38 ומתחיל להיות סנילי, אמרתי שמצב הרוח שלי היה בדאון בגלל סיבות אחרות לא בגלל הגיל שאין לי בעיה איתו,ואמרתי גם שאני בטח אמצא דרך לספר לך אבל בטח לא בפורום... לגבי המקור... אין כמו המקור ומי כמוני ... מחכה...

רונה55

New member
שוטרים שוטרים

אחרי השלילה שהיתה לי כשאני שומעת שוטרים נהיה לי רעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע לא סובלת אותם בכלל נו טוב לא את כולם יש תמיד יוצא מן הכלל לא?

רונה

מכירה את השיר רונה שלי רונה.... רוצה לדעת את האמת, ואני בטוח שיהיו הרבה שיצטרפו אליי אני שונא שוטרים, אני שונא את העם שנקרא משטרה, אני לא מזלזל בעבודה שלהם אני רק חושב ששוטרים והרבה שוטרים פשוט משתמשים במדים ובכח שנותן להם המדים לעשות דברים או מעשים שלא היו עושים את זה אם היו במגזר אחר. אני לא כל כך רוצה להתפרק פה ולהגיד מה אני עוד חושב, אני רק רוצה להגיד לך שבאמת אבל באמת יש יוצא מן הכלל ואני ממש לא כמו שאר השוטרים שמחפשים איפה לפגוע אלא מאלה שמחפשים לעזור. אני לא רוצה להגיד לך מה עשתה לי המשטרה...

tsipi35

New member
דורון אני איתך נשמה....מקסים שכמותך

ובאמת זה לא המקום.....אני מבינה את הכעס שלך....אבל יש דברים שהשתיקה יפה להם... אוהבת אותך מהקצה השני של הארץ - ציפי..

ציפציפ שלי

אין לי ספק ואני יודע שרק את יודעת ואין ספק שכל מילה שיוצאת ממך שווה זהב תמשיכי להיות איתי המלאך השומר שלי...

רונה55

New member
אתה פשוט

10 דורון היקר שולחת לך 1000 נשיקות..... הכל נאמר בצחוק............

רונה55

New member
דורון

אתה תותח אין אין עליך מתה עיליך אתה הגדול מכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם שקט שיהיה פה גם לי יש אזיקיםםםםםםםםםם

רונו´ש

רציתי להגיד לך קודם כל גם אני חולה מכבי חיפה זה דבר ראשון. דבר שני תותח? טוב לשמוע! אני מאמין שיש עוד הרבה תכונות משותפות בנינו ד.א יש לך מפתחות לאזיקים או לא צריך אותם בכלל?!

רונה55

New member
דורוני השוטר../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

לדעתי לא צריך אזיקים. אבל אתה יודע מה אם אתה רוצה אפשר אין בעיות, להיפך בשימחה................................

רונו´ש?

כמה שאתן נחמדות שזה בכתוב ומראש ידוע שזה ממש בסימן שאלה מה היה קורה אם הייתי אומר לך עכשיו לא צריך אזיקים ואם בשימחה אז למי את מחכה?!...

רונה55

New member
דורוני ממי לה

אני לא מחכה בכללללללללללללללללללללללללללל!!!!!!!!!!!! השאלה היא למה אתה מחכה.

אני מחכה?

למה כבר אני יעול לחכות נשמה? כבר אין לי למה או למי לחכות נראה לי שכולם פה או שהזדקנו בבת אחת או שכולם פשוט הלכו לישון. רונו´ש, קחי הכל בקלות נשמה ואל תאמיני בצהובים או אדומים!!! הצבע היחיד הוא ירוק.

רק על כדורגל מדברים פה????

ומי ישנה????????? אני כאן ... אני עומדת במעגל ומביטה סביבי אני מושיטה את ידי לשוטר שלי... ביער ביער ביער נרקוד נרקוד ביער ביער ביער נרקוד

מקסימו´שששששששששש

מה קורא נשמה, נראה לי שפשוט לא בא לך עליי או במילים אחרות את לא מתייחסת אליי מה קרה איפה הכבוד, תגידי את חושבת שאני אוותר כל כך בקלות?!!!!!!!!!!!! אין סיכוי מאמיל´ה

חחחחחחח דורוניייייי

אני לא מתייחסת אליך????????? אני הראשונה שהגבתי לסיפור שלך!!!! שכחת? אההההההה חסר לך שתוותר בכזאת קלות......אני אוהבת שמחזרים אחרי..מה קרה....מה רע במעט תשומת לב?
בוא....תתקרב...... עוד טיפה נו, עוד קצת שיהיה לך ערב נפלא

רונה55

New member
דורוני אני ירוקה../images/Emo105.gif../images/Emo105.gif

ברור שאני ירוקה הדם שלי ירוק!!!!!!!!!!!!!!!!

רונה55

New member
הממממממממממממ ערפד

זה נישמע רע מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד!!!!!!!!!!!!!!

למעלה