דוידוביץ`: "המטרה היא מקום שמוביל לאירופה"

דוידוביץ`: "המטרה היא מקום שמוביל לאירופה"

דוידוביץ`: "המטרה היא מקום שמוביל לאירופה"

שוער מכבי חיפה ניר דוידוביץ` מתרכז בליגה אחרי ה-1:1 בגביע הטוטו מול מכבי ת"א. קטן הפצוע עשוי להיכלל בסגל למשחק מול הכח ר"ג בשבת. בחיפה מאוכזבים מרפאלוב ואולארה
תאריך עדכון:2/28/2007 22:58:0


במכבי חיפה רואים בסיבוב השלישי סיבוב מבחן לרוב שחקני הסגל. בשל האכזבה השנה בליגה, נראה שבקבוצה מתכננים מהפיכה בקיץ הקרוב. בחיפה שמים את הדגש בעיקר על ליאור רפאלוב, רפאל אולארה ושאבייר אנדרסון.
לגבי רפאלוב, נראה שהצוות המקצועי מסתובב עם תחושת אכזבה מהשחקן, כשלטענתם למרות ההזדמנויות הרבות שקיבל רפאלוב בהרכב, מבחינתם הוא לא החזיר מספיק על המגרש. בנוסף, השמועות על חיים לא ספורטיביים של השחקן לא ממש עוזרות.
בנושא אולארה, המצב עדיין לא ברור. הבלם היה חולה לאחרונה וגם פצוע קלות ברגלו, אבל בחיפה טוענים: "כשהולך לו הוא מרגיש מצוין וכשלא הולך, אז פתאום כואב לו". גם לגבי אולארה בחיפה רוצים לראות מהפך, בכל מה שקשור לרצינות באימונים. לגבי אנדרסון הדעות חלוקות, השחקן שפתח רע מאוד את העונה, מראה ניצוצות לאחרונה בעיקר בתפקידו כבלם במשחקי הקבוצה באירופה והסיבוב השלישי יהווה גם עבורו סוג של מבחן.
משחק גביע הטוטו הערב (רביעי) מול מכבי ת"א שהסתיים בתיקו 1:1 לא ממש הטריד את מנוחת המועדון הירוק. בקבוצה בעיקר מתרכזים במשחק הקרוב, בשבת בקרית אליעזר מול הכח ר"ג, אותה חיפה עדיין לא ניצחה העונה.
השוער ניר דוידוביץ` דיבר אחרי המשחק על המצב בליגה: "מתחיל הסיבוב השלישי ואין הרבה ברירות, צריך להתחיל אותו כמו שצריך, צריכים פשוט לנצח. אנחנו כבר תקופה ארוכה לא מסתכלים לכיוון האליפות, אנחנו די רחוקים משם. המטרה שלנו עכשיו היא להשתלב במקומות שמובילים לאירופה".
על דבריו של מאמנו רוני לוי, שאמר כי "חיפה היא קבוצת ליגה בינונית", אמר השוער: "הוא המאמן, מותר לו להגיד מה שהוא חושב. אין קבוצה בליגה שהיא מי יודע מה, אני לא חושב שאנחנו מתחת לכולם, אנחנו פשוט חסרים בשערים. מה שיכול להוציא אותנו משם זה כמובן להבקיע ולנצח".
"http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/9/39639.jpg
על השלב הבא בגביע אופ"א דוידוביץ` עדיין לא חושב: "אני לא יודע כלום על אספניול, זה לא מעניין אותי כרגע. יש לנו את הכח בשבת ולא ניצחנו אותם עדיין העונה".
עבאס סואן, ששימש כקפטן במשחק הערב, התייחס להבדלים הגדולים בין היכולת של חיפה באירופה לזו שבליגה ואמר: "זו שאלה קשה. בעזרת השם כבר בשבת הקרובה נצליח להראות את אותה יכולת". על אספניול הוסיף סואן: "לסגור את העניינים מול אספניול? זו קבוצה מצויינת ועד הדקה ה- 90 של המשחק שם לא נדבר על לסגור עניינים".
בחיפה התייחסו לשמועות החוזרות ונשנות כל מספר חודשים על כך שעידן טל בדרך חזרה מבולטון לכרמל: "אנחנו מדברים עם עידן טל, הוא בקשר איתנו וזה ממש לא סוד שאנחנו תמיד נשמח לראות אותו במדי מכבי חיפה, אבל לא ניהלנו ואנחנו לא מנהלים שום מו"מ איתו ואין שום דיבורים לגבי חזרה שלו בשלב הזה".
אדורם קייסי יחזור להתאמן ביום שישי, אך עדיין לא יהיה בסגל הקבוצה בשבת. קייסי יחזור לסגל במשחק הבית מול אספניול, כשאיתו יחזור לסגל גם יניב קטן שכבר חזר להתאמן אתמול, אך עדיין עם תחבושת על עינו. קטן עשוי להיכלל בסגל למשחק בשבת, אם כי אפשרות זו מוטלת עדיין בספק רב עקב מצבו.
במכבי חיפה מנסים לארגן לאוהדים חבילה נוספת למשחק החוץ מול אספניול, מעבר לשתי החבילות שכבר הוצעו, זאת בעקבות טענות לכך שהמחירים גבוהים מדי. בקבוצה מנסים למצוא דיל שייצא בבוקר המשחק (חמישי) עם חזרה בשישי. עלות דיל כזה מוערכת ב-500 דולר, לעומת 849 דולר לדיל עם הקבוצה שיוצא ביום שלישי ומסתיים ביום בשישי.
אנשי מכבי חיפה התבשרו הערב אחרי המשחק כי בית הדין המשמעתי של ההתאחדות קנס את הקבוצה ב-15 אלף שקלים על העלייה באיחור לדשא במשחק מול מכבי ת"א בליגה. למעשה, שני שלישים מסכום הקנס ניתנו על עבירה זאת, 5,000 השקלים הנותרים ניתנו כעונש על חזיז שנזרק מהיציע בדקה ה-90.

לכתבות נוספות >
 
למעלה